Priestranný 2,5-izbový byt na Nivách v tehlovom dome

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trenčianska | 66.9 m²

Centrum mesta, výborná doprava aj kompletná občianska vybavenosť na skok, no doma vás čaká tich

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,900 € 4034 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Areté real- Predaj výborne riešeného 2-izbového bytu s balkónom a pekným výhľadom v dobrej lokalite, ul. Jégého, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50 m²

Ponúkame na predaj príjemný, výborne dispozične riešený 2-izbový byt s balkónom s pekným výhľad

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 5380 €/m²

ARETÉ REAL- PRENÁJOM KRÁSNEHO 2 IZ.BYTU, TRNAVSKÁ CESTA-JÉGÉHO ALEJ, VNÚTORNÉ PARKOVACIE STÁTIE , ZARIADENÝ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 62 m²

ARETÉ REAL- Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný, slnečný, kompletne zariadený 2 izbový byt v

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Areté real - Prenájom dvojpodlažného rodinného domu s profesionálnym nahrávacím štúdiom, ul. Hrachová, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Hrachová | 150 m²

Ponúkame Vám na prenájom dvojpodlažný rodinný dom vhodný na firemné priestory alebo na bývanie

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

1,990 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Zariadený menší 1-izb. byt, 28 m², kompletná rekonštrukcia, internet, parkovanie, kuchyňa samostatná, na Trnavskej ceste v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Trnavská cesta | 28 m²

Ponúkame na prenájom menší 1-izbový byt na Trnavskej ceste v Ružinove (smer letisko, Ikea, Avio

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

470 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Pre nášho VIP klienta hľadáme 2i - 3i. byt v Bratislave II..

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 55 m²

Pre nášho VIP klienta hľadáme 2-3-izbový byt o rozlohe min.50m2 -70m2. Byt by mal mať balkón.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

200,000 € 3636 €/m²

Potrebujete rýchlo predať svoj 1iz. - 2iz. byt?

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 40 m²

Pre nášho klienta – mladého muža hľadáme menší byt (1izb.-2izb.) v Bratislave II, III alebo IV

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

150,000 € 3750 €/m²

Moderné kancelárske priestory na prenájom v novostavbe v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 57 m²

Ponúkame Vám na prenájom atraktívne, moderné kancelárske a obchodné priestory v administratívny

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

BA/NIVY- ESHOP, KLIENTSKÉ CENTRUM? OP s výkladom na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Plynárenská | 400 m²

Moderný obchodný priestor na prenájom Bratislava – Plynárenská ulica, 400 m² Ponúkame na prená

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Krásny 2 izbový byt s parkovaním v cene, BA II. Trnávka, Galvániho

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 43.92 m²

POPIS BYTU: Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka exkluzívne na prenájom krásny nový 2 izbov

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prémiové flexi kancelárie v BBC1- Bratislava II.- Plynárenská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 20 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom štýlové flexi kancelárie v prestížnej budo

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Veľkorysé 3-izbové byty v projekte PONT – bývanie, ktoré spája

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 90 m²

Fedors Group Vám ponúka na predaj 3-izbové byty v projekte PONT Tento projekt spája kvalitnú a

Publikované: 12.07.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

434,000 € 4274 €/m²

**BEZ PROVÍZIE**SKVELÁ POLOHA**viacúčelové priestory v RUŽINOVE**

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trenčianska | 15.6 m²

Ponúkame na prenájom administratívne a skladové priestory v mestskej časti Bratislava-Ružinov n

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE**NOVO-REKOŠTRUOVANÝ priestor 38m2na Trenčianskej ulici*

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Trenčianska | 38 m²

Ponúkame na prenájom novo-rekonštruovaný priestor na zníženom prízemí v mestskej časti Bratisla

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

18 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

PRIESTRANNÝ 2 IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V PROJEKTE PRÍSTAVNÁ NA PRENÁJOM

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prístavná | 53 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na prenájom 2-izbový apartmán, doposiaľ neobývaný, s veľkou

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

PRÉMIOVÝ 4-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝMI STROPMI A VEĽKOU JUHOVÝCHODNOU TERASOU S VÝHĽADOM NA DUNAJ

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 199 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,900 € 4271 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VEĽKOMETRÁŽNY 4,5-IZBOVÝ PENTHOUSE S VYSOKÝMI STROPMI A KRÁSNOU TERASOU V BLÍZKOSTI MODERNÉHO CENTRA A DUNAJA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 252 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

879,900 € 3492 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRÉMIOVÝ 1-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝM STROPOM A TERASOU S VÝHĽADOM NA DOWNTOWN

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 48 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 5604 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE I Predaj priestranného 3-i bytu pri Klientskom centre

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 85 m²

Babony TRE I Predaj priestranného 3-i bytu pri Klientskom centre Ponúkame svetlý a útulný 3-iz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,000 € 4576 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BabonyTRE Na prenájom 2-izbový byt – Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 70 m²

Na prenájom 2-izbový byt – Ružová dolina (Universo), Bratislava Ponúkame na prenájom moderný,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - 3 izbový byt s loggiou v projekte VIKTÓRIA, Košická ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 70 m²

Realitná kancelária BABONY TRE ponúka na prenájom moderný 3-izbový byt s loggiou v projekte VIK

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,179 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Babony TRE/ novostavba 2-izb. zariadený, projekt NUPPU (odpočet DPH)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 58 m²

Predáme 2-izb. byt v kvalitnom projekte NUPPU, novostavba, Mlynské Nivy, ešte nikdy neobývaný,

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,990 € 5517 €/m²

BabonyTRE Na prenájom 2-izbový byt v novostavbe v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputniková | 55 m²

Ponúkam na prenájom moderný 2-izbový byt v novostavbe na Sputnikovej ulici v Ružinove – Ostredk

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Babony TRE I Predaj Ecocapsule – autonómne ekologické bývanie

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | 37.5 m²

Ponúkame na predaj jedinečné Ecocapsule – autonómne ekologické bývanie novej generácie, ktoré p

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

29,900 € 797 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Rodinné domy na predaj (23053)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie