Kúpim 3-4 izbový byt, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružinov | 75 m²

Hľadám priestranný 3 - 4 izbový byt v Bratislave, v lokalite Nové Mesto, Ružinov, Petržalka ale

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

280,000 € 3733 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM 2,5 izbový byt + parking Galvaniho BA Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 57 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom 2,5 izbový byt vo výbornej lokalite s kompletnou občianskou vyb

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta 3i byt v novostavbe v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 80 m²

Hľadám pre klienta priestranný trojizbový byt v lokalite Ružinov v Bratislave. Ideálne byt s v

Publikované: 25.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

400,000 € 5000 €/m²

člen NARKS

Pre konkrétneho klienta hľadám 2-izbový byt Ovocné Sady BA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 54 m²

Pre konkrétneho dlhoročného klienta súrne hľadám na kúpu 2 izbový byt v Ovocných sadoch v Brat

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

250,000 € 4630 €/m²

člen NARKS

Klimatizovaný managersky 3 izbový byt v novostavbe CITY PARK, Braislava II, Ružinov, s parkovaním a internetom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 105 m²

Ponúkame na prenájom moderný 3 -izbový byt modernej novostavbe CITY PARK, lokalita je ideálna p

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

INVESTIČNÝ klimatizovaný byt s veľkým balkónom, s garážou, pivnicou, BA II, Ružinov, rezidencia Prístavná

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 42 m²

SKVELÁ INVESTÍCIA. Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný nový veľký 1 izbový byt s veľkým balkón

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 13 €/m²

Úplne nový plne klimatizovaný 4 izbový byt v novostavbe, veľká 77m2 terasa, balkón 10m2, Bratislava II, Ružinov, Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Ružová dolina | 185 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom úplne nový klimatizovaný 4 izbový byt v novostavb

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NOVÝ klimatizovaný 3 izbový byt v novostavbe ZWIRN, 2X parkovanie, pivnica, 1minúta od NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 84 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový luxusný klimatizovaný 3 izbový byt v novom projekte Zwirn. Nac

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM ČISTÝ, PRIESTRANNÝ 2izb. BYT NA ULICI KVETNÁ, NIVY, VOĽNÝ IHNEĎ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kvetná | 52 m²

Ponúkame Vám na prenájom, čistý a šikovne riešený 2-izbový byt v jednej z najlepších a najvyhľa

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

890 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na prenájom 2 izbový byt s krásnym výhľadom v UNIVERSE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 75 m²

Dievrinsis realitná kancelária Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v novostavbe. Nehnuteľnosť

Publikované: 29.01.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

670 €/mesiac 570 €/mesiac/m²

Prenájom 2 iz. byt v Klingerke s pekným výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka | 60 m²

Realitná kancelária Dievrinsis Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v blízkosti Eurovea v projek

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Moderné kancelárske priestory – zariadené, flexibilné a pripravené na okamžité využitie, bez nutnosti investície do zariadenia!!!

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Seberíniho | 16 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderne zariadené kancelárske priestory s možnosťou flexibilného prisp

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 15.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

4 izb. byt, novostavba OMNIA, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Tomášikova | 96 m²

Ponúkame na prenájom 4 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt má výmeru 95,80 m2 +

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

MODERNÉ KANCELÁRIE NA PRENÁJOM V PROJEKTE ZWIRN OFFICE

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Svätoplukova | 86 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: MODERNÉ KANCELÁRSKE PRIESTORY V NOVOSTAVBE ZWIRN! RK ARCHEUS ponúka na pren

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,200 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-IZBOVÝ KOMPLETNE PREROBENÝ BYT, VRÚTOCKÁ, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vrútocká | 69 m²

Hľadáte bývanie, kde sa snúbi komfort mesta s atmosférou tichej štvrte rodinných domov? Realitn

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4333 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE TEHELNÉ POLE, BRATISLAVA RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v rezidenčnom projekte TEHELNÉ POLE, prípadne v no

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

MODERNÉ KANCELÁRIE NA PREDAJ V PROJEKTE ZWIRN OFFICE

Reality Bratislava-Ružinov

EXKLUZÍVNA PONUKA: MODERNÉ KANCELÁRSKE PRIESTORY V NOVOSTAVBE ZWIRN! RK ARCHEUS ponúka na pred

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

449,000 € 5221 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Eurovea Riverside - Výhľad na Dunaj, komfort, všetko poruke

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 53.72 m²

Predáme jedinečný byt na nábreží Dunaja v Eurovea Riverside, ktorý spĺňa požiadavky aj toho naj

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

500,000 € 9308 €/m²

Moderný 3 izb. byt, TRENČIANSKA ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 83 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, TRENČIANSKA ul. Byt má výmeru 83 m2

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

2 izb. byt v novostavbe, TOMÁŠIKOVA ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 52 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt je zariadený. Byt má

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívne: Svetlý 2-izbový byt s balkónom a kompletným vybavením

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 64.2 m²

Hľadáte byt do ktorého sa stačí len nasťahovať bez ďalších investícií? Tento priestranný a komp

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

740 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE: Rodinný dom s hosťovským domom a záhradou

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 133.6 m²

Hľadáte bývanie v rodinnom dome s príjemnou záhradou, kde máte absolútny pokoj, no zároveň ste

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

672,500 € 5034 €/m²

Zrekonštruovaný 4 izb. byt, BAJZOVA ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajzova | 86 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 4 izbový byt v Ružinove- časť Nivy, BAJZOVA ul. Byt má výmeru

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

priestranný 4 izb. byt, JÉGEHO ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Jégého | 112 m²

Ponúkame na prenájom 4 izbový byt v novostavbe JÉGEHO ALEJ. Byt sa nachádza v lokalite Ružinov

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,390 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23054)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie