Prenájom kancelársky priestor na Stromovej ul., Kramáre, Bratislava Nové Mesto.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stromová | 115 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka na prenájom kancelársky priestor na Stromovej ul., Kr

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom priestranný 2-izbový byt na Tomášikovej ulici v Bratislave – Nové Mesto Koloseo.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 79 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka exkluzívne na prenájom priestranný 2-izbový byt 79 m2

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PREDAJ 6izb rodinný dom Koliba pri lesoparku s výhľadom Nové Mesto EXPISREAL

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | - | 300 m²

Ponúkame Vám na predaj 6 izb. samostatne stojaci 3 podlažný dom v tichej časti Koliby pri lesop

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1 € 0 €/m²

Krasňany Slanec, Horska, 4-izbový rodinný dom, nízke mesačné náklady, garáž

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Horska | 168 m²

Ponúkame na prenájom rodinný dom v Bratislave mestská časť Nové Mesto- Krasňany Horska ulica:

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj obchodné priestory 574 m2 Bratislava širšie centrum pri OC VIVO

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Junácka | 574 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj obchodné priestory

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

890,000 € 1551 €/m²

PRENÁJOM – 2i, 56 m2, slnečný byt, ul. Odbojárov, BA III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Odbojárov | 56 m²

F-ONE reality Vám ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt bez balkóna v obľúbenej lokalite Br

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

880 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Skolaudované - 2 izb.byt s veľkým balkónom a krásnym výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Matúškova | 53.78 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, výborne dispozične riešený 2 izbový byt s balkónom a jedinečným

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

294,900 € 5483 €/m²

3-izbový byt s loggiou a podlahovým kúrením – Bratislava, Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Revíne | 72 m²

MARLICK PROPERTY vám dáva do ponuky na prenájom priestranný, kompletne zariadený 3-izbový byt s

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izb. byt Nobelova, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 47 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

4-izbový rodinný dom, BA mestská časť Nové Mesto, Krasňany Slanec, Horská ul. ✳️ 3D PREHLIADKA ✳️

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Horská | 168 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Bratislave mestská časť Nové Mesto- Krasňany, Slanec, Horska u

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

629,900 € 3749 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Skolaudované - 4 izb. byt s veľkou predzáhradkou - Winehills

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 84.27 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, praktický 4 izbový byt s veľkou predzáhradkou v novom projekte W

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

499,900 € 5932 €/m²

Exkluzívny 5 izbový byt v lukratívnej lokalite s jedinečným výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Matúškova | 127.07 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 5 izbový byt s dvama balkónmi a jedinečným výhľadom v novom p

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

729,900 € 5744 €/m²

Prenájom Sklad - Bratislava - Nové Mesto, Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | - | 505 m²

F-ONE Reality Vám ponúka na prenájom skladové / nebytové priestory, vhodné na skladovanie, výro

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

7.38 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

4 izbový byt na prenájom v tichom prostredí

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Sibírska | 82 m²

Ponúkame na prenájom pekný 4 izbový byt, Bratislava, Nové Mesto – Sibírska ul. Výmera bytu je

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rodinný dom v Krasňanoch Slanec => Horská ul. ✳️ 3D PREHLIADKA ✳️

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Horska | 168 m²

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

659,000 € 3923 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRENÁJOM 6izb DOG Friendly Koliba Nové Mesto EXPISREAL

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Dvanásta | 300 m²

Ponúkame Vám na prenájom 6 izb. samostatne stojaci 3 podlažný dom v tichej časti Koliby pri les

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Hľadáme 1i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | - | 35 m²

Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

1 € 0 €/m²

Skolaudované - slnečný 4 izbový byt v top lokalite - Winehills

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 84.37 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, praktický 4 izbový byt s dvoma balkónmi v novom projekte WineHil

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

489,900 € 5807 €/m²

Skolaudované - praktický 1 izb.byt s balkónom v top lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Matúškova | 34.71 m²

Ponúkame Vám na predaj skolaudovaný, praktický 1 izbový byt s balkónom v novom projekte WineHil

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

185,900 € 5356 €/m²

Kancelárie na pre menšiu firmu, 5 miestností, Hattalova ul., Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hattalova | 205 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na Hattalovej ulici v Bratislave, v objekte býva

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Hľadáme 2i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 55 m²

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

1 € 0 €/m²

Skolaudované - krásny 3 izb. byt s veľkým balkónom v lukratívnej lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Matúškova | 73 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, praktický 3 izbový byt s balkónom v novom projekte WineHills na

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

395,900 € 5423 €/m²

PREDANÉ!!!Prémiový 3-izbový byt s parkovaním Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Ďurgalova | 104 m²

!!PREDANÉ!! EXKLUZÍVNE NA PREDAJ!!! Prémiový 3-izbový byt s parkovacím boxom v srdci Kramárov.

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

387,000 € 3721 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Budova s funkciou bytov na predaj, Bratislava, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | Tomášikova | 23 m²

Kancelária Realitné Očko Vám prínáša na predaj jedinečnú ivestičnú príležitosť, budovu vo vyhľa

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

9,500,000 € 413043 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23054)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie