2 izbový byt | 50.5 m²
Ponúkame na predaj byty a apartmány v polyfunkčnom dome Diamant, ktorý vie poskytnúť mestské bý
164,000 € 3248 €/m²
3 izbový byt | Nobelova | 85 m²
Ponúkame na predaj nadštandardne zrekonštruovaný 3 izbový byt na Nobelovej ulici v Bratislave v
315,000 € 3706 €/m²
3 izbový byt | Trnavská | 127.3 m²
Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť v širšom CENTRE Bratislavy pri TRNAVSKOM MÝTE s KOMPLETNOU
412,300 € 3239 €/m²
5 a viac izbový byt | Vajnorská | 136 m²
Ponúkame na predaj atraktívny, kompletne novo zrekonštruovaný priestor s výmerou 136,30 m² vo v
Cena dohodou
Obchodné priestory | Vajnorská | 30 m²
FinReal go ponúka na prenájom obchodný priestor s výkladom na Vajnorskej ulici v Bratislave mes
660 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
Záhrada | 572 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám prináša jedinečnú príležitosť vlastniť kúsok pokoja v obľúbenej v
147,990 € 259 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 61 m²
Babony TRE I na predaj 2i byt v komplexe Tri Veže na Bajkalskej Babony TRE & partners Vám ponú
289,900 € 4752 €/m²
Obchodné priestory | Turbínová | 583.4 m²
Babony TRE | Prenájom obchodných a kancelárskych priestorov – Turbínová 1, Bratislava – Nové M
Cena dohodou
2 izbový byt | Bellova | 112 m²
Na predaj ponúkame veľkometrážny dvojizbový byt na Kolibe s predzáhradkou a terasou. Byt pozost
599,000 € 5348 €/m²
Obchodné priestory | Račianske mýto | 100 m²
Babony TRE Vám prezentuje novo zrekonštruované obchodné a kancelárske priestory so služobným by
240,000 € 2400 €/m²
Obchodné priestory | Jozefa Cígera Hronského | 95 m²
KOMERČNÝ PRIESTOR + SLUŽOBNÝ APARTMÁN | OKAMŽITÝ PRENÁJOM Realitná kancelária Babony TRE ponúka
240,000 € 2526 €/m²
Priestor pre sklad | Magurská | 154 m²
BabonyTRE - Predaj nebytového priestoru s voľnou dispozíciou v Novom Meste (Kramáre) NEBYTOVÝ
121,950 € 792 €/m²
4 izbový byt | Bellova | 173 m²
TopRealEstate Babony si Vám dovoľuje predstaviť štvorizbový byt nachádzajúci sa vo výbornej lok
950,000 € 5491 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Lopúchova | 741 m²
Realitná kancelária Babony TRE exkluzívne ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v prestí
590,000 € 796 €/m²
3 izbový byt | Zátišie | 125 m²
3D prehliadka Penthouse-u na tomto linku: https://my.matterport.com/show/?m=vsdS34HzcUP Exkluz
449,900 € 3599 €/m²
Reštauračné priestory | Česká | 230 m²
Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj nehnuteľnosť: zab
750,000 € 3261 €/m²
Objekt pre obchod | Robotnícka | 180 m²
Ponúkame na predaj kompletne prerobený obchodný priestor o výmere 180m2. Tento priestor sa skla
574,000 € 3189 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Zátišie | 392 m²
V zastupení majiteľa Vám ponúkame na predaj unikátnu jedno podlažnú budovu o celkovej úžitkovej
Cena dohodou
4 izbový byt | Ovručská | 78 m²
Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný a tehlový 4-izbový byt 78 m2 na Ovručskej ul.
337,221 € 4323 €/m²
3 izbový byt | Račianska | 79 m²
Realitná kancelária FIEBS ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe M
324,900 € 4113 €/m²
3 izbový byt | Na Revíne | 104 m²
Realitná kancelária DANUBE Reality, ponúka na prenájom 3-izbový byt v pokojnej lokalite Na Reví
750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Tomášikova | 336 m²
Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., ponúka na predaj nebytový, administratívny/obchodný
672,000 € 2000 €/m²
Garáž | Turbínová | 19 m²
Realitná kancelária DANUBE Reality, ponúka na predaj samostatnú uzamykateľnú garáž v Bratislave
26,000 € 1368 €/m²
Priestor pre sklad | Tomášikova | 1.9 m²
Realitná kancelária Danube reality, ponúka na prenájom pivničnú kobku v novostavbe KOLOSEO, Tom
40 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.