Koliba – 732 m² stavebný pozemok s projektom na 3 byty

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Tupého | 732 m²

STARS REALITY ponúka exkluzívnu investičnú príležitosť v jednej z najžiadanejších lokalít Brati

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

490,000 € 669 €/m²

Predaj novo zrekonštruovaných obchodných a kancelárskych priestorov so služobným bytom v srdci Račianskeho mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | - | 95 m²

STARS REALIOTY Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť moderné, krásne zrekonštruované obchod

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

240,000 € 2526 €/m²

PREDANÉ-PREDAJ- 1 IZBOVÝ BYT 33,35m2-RAČIANSKÁ- BRATISLAVA

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianská | 30.95 m²

MARLICKPROPERTY ponúka na predaj praktický 1-izbový byt s loggiou a pivničnom kobkou 33,35 m² n

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

156,900 € 5069 €/m²

P R E D A J 4-izb mezonet s krbom

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Horská | 145 m²

Butterfly-reality ponúka exkluzívne v zastúpení majiteľa na predaj krásny, priestranný 4-izbový

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1 € 0 €/m²

Prenájom- Bratislava III/Koliba - Brečtanová ul. - romantického 3i bytu v rodinnom dome, na rozhraní mesta a lesa

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Brečtanova | 72 m²

Prenájom- Bratislava III/Koliba - Brečtanová ul. - romantického 3i bytu v rodinnom dome, pri le

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

720 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRÍJEMNÝ TICHÝ 2-IZB.BYT V NOVOSTAVBE NA TOMAŠIKOVEJ UL., VELKÁ LOGGIA, CENA VRÁTANE ENERGIÍ

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomasikova | 60 m²

BYT JE PRENAJATÝ ! Ponúkame na prenájom tichý 2-izb.byt v Koloseu na Tomašikovej ul., orien

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Zabehnutá (25r.) reštaurácia s letnou terasou v os. vlastníctve, Česká ul. - BA III. na predaj

Reality Bratislava-Nové Mesto

Reštaurácia | Česká | 230 m²

Ponúkame na predaj zabehnutú reštauráciu (v prevádzke už 30 rokov!), OV, ÚP 230 m2 s kapacitou

Publikované: 21.06.2023 Aktualizované: 10.04.2025
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

625,000 € 2717 €/m²

Kúpim 1-izbový byt alebo garsónku

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 1-izbový byt alebo garsónku v lokalite Ružinov, Nové Mesto alebo

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Kúpim 1-izbový byt alebo garsónku

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Nezadaná | 0 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

360° 3D 2 IZBOVÝ byt s balkónom, pivnicou, a parkovaním, Nobelova ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 55.73 m²

Predstavujeme vám výnimočnú ponuku – moderný dvojizbový byt v lukratívnej novostavbe na Nobelov

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 4647 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

KARAS | MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII S VÝHĽADOM NA HRAD | KYJEVSKÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kyjevská | 40 m²

Byt, ktorý nepôsobí ako investičný kompromis, ale ako priestor vytvorený na reálne kvalitné býv

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

645 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj Rodinný dom s garážou v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Horská | 177 m²

Realitná spoločnosť LEONIDES REAL a Lucia Majerník Vám ponúka na predaj slnečný, starostlivo ud

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

595,000 € 3362 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom kancelárie 15 m2 pri Mladej garde na Račianskej ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 15 m²

Prenájom kancelárie v Bratislave - Novom Meste na Račianskej ul.: 2/6 poschodie, výťah Výmera

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8.92 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Sklad. priestor 85 m2 (čistý, suchý, vykurovaný) na Starej Vajnorskej

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 85 m²

Prenájom vykurovaného skladového priestoru na Starej Vajnorskej: Výmera: 85 m2 svetlá výška:

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - príjemný 2 izbový zariadený byt s loggiou a prémiovým výhľadom, klímou a parkovaním - Jurská, BA - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jurská | 49 m²

Štýlový zariadený 2 izb. byt | klimatizácia | loggia | parkovanie v cene | nádherný výhľad na

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

AXIS REAL | Úplne nový 2i byt, BALKÓN, KLIMA, GARÁŽ, Pod Vinicou

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Skalická cesta | 65 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADI

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

4 izbový byt v kľudnej obytnej časti Nového Mesta

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Teplická | 63.27 m²

V zastúpení majiteľky ponúkame na predaj 4 izbový byt ( pôvodne 3 izbový ) s rozlohou takmer 63

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

256,500 € 4054 €/m²

79m2 _ Pôvodný stav _ 2i byt na predaj _ Priestor na sebarealizáciu

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ste tvorivý typ a tvorba interiéru je vašim hobby? Máme v ponuke práve pre vás VEĽKÝ byt 79 m

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

236,900 € 2961 €/m²

Predaj 4 izbového bytu- Bratislava, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

SHARKREAL Vám ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový byt s celkovou podlahovou plochou 95 m² a log

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

2 Izbový byt s Veľkou terasou

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďumbierska | 56 m²

SharkReal Vám ponúka príjemný a slnečný byt na prenájom v skvelej lokalite. Tento útulný komple

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

2 izbový byt - TRI VEŽE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt, pôvodne 3 izbový v bytovom komplexe Tri veže v Bratislave

Publikované: 12.09.2022 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Reprezentatívny 4-izbový byt na Kramároch na Bardošovej

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bárdošova | 173 m²

Priestranné bývanie pre tých, ktorí nechcú robiť kompromisy. Tento veľkometrážny byt na prestíž

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

4 exkluzívne mimotrhové stavebné pozemky v Bratislave - pre investorov a developerov

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 600 m²

Štyri exkluzívne pozemky sú momentálne k dispozícii v okresoch Bratislava I - IV, ponúkané výhr

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

500,000 € 833 €/m²

TRI VEŽE - KRASNY SVIEŽI 2i. BYT S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM A VEĽKOU LOGGIOU

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 69 m²

Ste aktívni, milujete život a máte radi kvalitu? Máme pre vás ideálne bývanie. Ponúkame na pred

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 14.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

328,000 € 4754 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie