Moderný LOFT s terasou

Nekonvenčné bývanie v industriálnom lofte v bodove bývalej výroby porobetóniek v časti Nové Mes

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 15.04.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

2-izbový byt v tichej lokalite Kramáre na Bárodšovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bárdošova | 68 m²

Objavte bývanie, kde sa pohodlie stretáva so zeleňou. Tento vzdušný 2-izbový byt na Kramároch p

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,050 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3 izbový byt v projekte Belaria Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Svätovavrinecká | 68 m²

Shark Real Vám ponúka predaj 3i bytu s priestrannou terasou a výhľadom na Bratislavu v obytnom

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 8515 €/m²

SHARK REAL vám ponúka garzónku na prenájom v Novom Meste pri Istropolise – 19 m², skvelá lokalita

Ponúkame vám na prenájom útulnú garzónku v atraktívnej lokalite Bratislava – Nové Mesto, v blíz

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 34 €/mesiac/m²

ZAHRADA 700 m2 _ Mladá Garda

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhrada | Račianska | 700 m²

700 m2 _ CELÝM DŇOM SLNEČNÝ rovinatý pozemok v mestskej časti Bratislava _ Mladá Garda ponúka

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

79,000 € 113 €/m²

Štýlový 2-izbový byt s potenciálom v príjemnej lokalite pri parku – Olbrachtova, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 49.56 m²

REWIN reality Vám Hľadáte bývanie v pokojnej lokalite plnej zelene, no zároveň s výbornou dostu

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

224,900 € 4538 €/m²

Novinka
Novinka

REWIN I Garáž s montážnou jamou a elektrinou na Kukučínovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Kukučínova | 20 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj garáž s montážnou jamou a elektrinou na Kukučínovej ulici.

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

31,000 € 1550 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Obchodný priestor na Račianskom mýte - bývalý ,,POKROK, 360m2, možnosť rozdelenia na cca 240m2 + 120m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 360 m²

Directreal Office - Prenájom obchodného priestoru na prízemí o výmere 360m2 na Račianskom mýt

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

18.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Prenájom kancelárií pri OC VIVO od 22m2 ( Poluse)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 22 m²

Directreal Office - Prenájom kancelárií vo výbornej lokalite pri obchodnom dome Vivo ( Polus)

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Prenájom skladu 615,43m2 + kancelárie, soc. zázemie 48,64m2, prístup rampa

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 615.43 m²

Directreal Office - Prenájom skladových priestorov 615.43m2 zo zázemím na Starej Vajnorskej v

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

5.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Predaj 3 izbového bytu v tehlovej stavbe, loggia + balkón, Riazanská 6, pri nákupnom centre Polus, Nové Mesto, Bratislava III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Riazanská | 67 m²

Predaj 3-izbového bytu so spoločnou predzáhradkou, na zvýšenom prvom poschodí, tehlový, po čias

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 3537 €/m²

Predaj 5-izbový priestranný RD, Ambrova, Kramáre, terasa, krb, dvojgaráž, záhrada, možnosť aj ako sídlo firmy, BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Ambrova | 410 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v radovej zástavbe ul. Ambrova - Kramáre, 5 izbový t

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

810,000 € 1976 €/m²

Priestory 150m2 - 4

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 150 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestory: Miestnosť sa nachád

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 27.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,350 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Priestory 200m2 - 4B

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestor: Miestnosť sa nachádz

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 27.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,110 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Skladový priestor na prenájom 52m2 - 1D

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 52 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor. 1D: 52 m2 (c

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 27.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

150 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Priestory 150m2 - 4

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 1,800 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestory: Miestnosť sa nachádza na prízemí a poschodí

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 01.08.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Priestory 90m2 - 4A

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 90 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestor: Miestnosť sa nachádz

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 01.08.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Priestory 50m2 - 4B

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestor: Miestnosť sa nachádz