Na predaj kancelárske priestory, Vajnorská, Bratislava, parking

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 32.95 m²

V zastúpení vlastníka ponúkame na predpredaj administratívne priestory na Vajnorskej ulici v Br

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

72,500 € 2200 €/m²

Hľadáme na prenájom priestor vhodný na gastro prevádzku v meste Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Reštauračné priestory | Tomášikova | 100 m²

Hľadáme na prenájom Priestor o rozlohe 100–120 m² vhodný na gastro prevádzku v meste Bratislav

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Na predaj rovinatý pozemok (záhrada = 701 m2) v BA III. - Nové Mesto (Vinohrady)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhrada | Nezadaná | 701 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj rovinatý pozemok (záhrada = 701 m2) v BA III. - Nové Mesto (Vinohrady

Publikované: 12.12.2024 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

690,000 € 984 €/m²

Na prenájom sklad na poschodí(200 m2) v BA - Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 190 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom sklad na poschodí(200 m2) v BA - Stará Vajnorská. ÚP = 200 m2

Publikované: 26.04.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na prenájom prízemný priestor s rozmermi: 17,5 m x 5,70 m (ÚP=100 m2) v BA (Stará Vajmorská)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 100 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný priestor s rozmermi: 17,5 m x 5,70 m (ÚP=100 m2) v BA (St

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom priestor na 1. poschodí (ÚP=49 m2) - Stará Vajnorská.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 49 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom priestor na 1. poschodí (ÚP=49 m2) - Stará Vajnorská. ÚP = 49 m2

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

350 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

4-izbový byt, Bratislava/Nové Mesto, ulica Nová Rožňavská

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v lokalite Bratislava - Nové Mesto, na ulici Nová Rožňavská. V

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

Novinka
Novinka

Verron Homes - Ideálny stavebný pozemok priamo na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 737 m²

Verron Homes ponúka na predaj stavebný pozemok v prémiovej lokalite Koliba, určený pre klienta,

Publikované: 30.08.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Verron Homes - Exkluzívny pozemok na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,474 m²

Verron Homes ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok v prémiovej lokalite Koliba s presnou

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Hľadám pre klienta 3i byt v novostavbe v Bratislave N. Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 80 m²

Hľadám pre klienta priestranný trojizbový byt v lokalite Nové Mesto v Bratislave. Ideálne byt

Publikované: 25.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

400,000 € 5000 €/m²

člen NARKS

Veľkometrážny 5-izbový PENTHOUSE s PANORAMA výhľadom BA 🌇

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Tomášikova | 215 m²

Ak hľadáte nekompromisnú metráž, rozsiahlu terasu, panoramatický výhľad a vysoký štandard bývan

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

910,000 € 4233 €/m²

člen NARKS

Predaj-Kancelárske a skladové priestory – Bratislava, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Elektrárenská | 2,312 m²

Na predaj: kancelárske a skladové priestory – Bratislava, Nové Mesto (Elektrárenská ulica) Pon

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,599,000 € 692 €/m²

člen NARKS

Pre konkrétneho klienta hľadám 2 až 3 izbový byt v Novom Meste - Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Stromová | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 2 až 3 izbový byt v Novom Meste - ideálne oblasť Kramáre. Cena

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

349,999 €

člen NARKS

Na prenájom 2 izb. byt s parkovaním a veľkou terasou Guthaus

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 54 m²

Na prenájom v Bratislave na Račianskej ulici moderne zariadený 2 izbový byt s veľkou priestrann

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom 2. izbový byt v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Šancová | 69 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt so samostatnou kuchyňou v Bratislave, časť Nové Mesto, na uli

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

630 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

NA PRENÁJOM 6 izbový rodinný dom na KOLIBE so záhradou, pivnica, garáž, ideálny pre rodinu s deťmi

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Dvanásta | 300 m²

Ponúkame na prenájom 6 izbový rodinný dom na Kolibe, ideálny pre kľudné bývanie rodiny s deťmi.

Publikované: 13.03.2014 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,299 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Klimatizovaný 5 izbový rodinný dom, 3 kúpeľne, záhrada pri OC VIVO, Nové mesto, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Svätovojtešská | 150 m²

Ponúkame Vám na prenájom trojpodlažný 5 izbový rodinný dom s podpivničením. Veľa domu je 1 park

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Veľký klimatizovaný 5 izbový byt 145m2, 2X garážové státie, Bratislava III, Nové mesto, Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Vajnorská | 145 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 5 izbový byt, v lokalite Bratislava-Nové Mesto, Vajnorská ul

Publikované: 28.06.2021 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

INVESTIČNÝ BYT klimatizovaný 2 izbový byt s loggiou na 12.p., 2 garážové miesta na -1.p.p, novostavba TRI VEŽE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 63.25 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj veľký klimatizovaný 2 izbový, svetlený byt

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

275,000 € 4348 €/m²

Kancelárske priestory s klimatizáciou v rodinnom dome, Bratislava III, Nové mesto, lokalita Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Júnová | 307 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory s klimatizáciou na 2. a 3.poschodí veľkého domu. Lok

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,199 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Garážové státie na -1.p.p. , novostavba III. Veže, recepcia 24/7, Bratislava III, Nové Mesto, Bajkalská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Bajkalská | 16 m²

Ponúkame Vám na predaj garážové státie v lokalite kde miesto na parkovanie skoro nenájdete Brat

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

28,000 € 1750 €/m²

Klimatizovaný 5 izbový rodinný dom , 3 kúpeľňe, hneď pri obchodnom centre VIVO, BA III, Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Svätovojtešská | 300 m²

Ponúkame Vám na prenájom trojpodlažný 5 izbový rodinný dom so samostatnou garážou pre jedno aut

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na predaj veľký rodinný dom so záhradou a súkromím, Bratislava III, Nové mesto pri jazere KUCHAJDA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Zátišie | 250 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj veľký rodinný dom so záhradou a súkromím. Nachádza v po

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

849,000 € 3396 €/m²

Klimatizovaný 4 izbový moderný dom, garáž, 2 kúpeľne, BA III, novostaba v blízkosti prírody

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Rubínová | 155 m²

Ponúkame Vám na prenájom kvalitná tehlová novostavba 4-izbový rodinný dom s 2 kúpeľňami a 2 WC,

Publikované: 27.01.2016 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23086)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Upresniť hľadanie