Na predaj 1izbový byt s parkovaním Park pod Kolibou v BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 46.5 m²

Moderný maklér ponúka na predaj zariadenú novostavbu 1izbového bytu s parkovacím súkromným mies

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 5591 €/m²

Na predaj polyfunkčný objek s luxusným rezidenčným podkrovím v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | Vajnorská ulica | 2,801 m²

Moderný maklér ponúka na predaj výnimočnú investičnú príležitosť v Bratislave. Moderný polyfunk

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

TOP! Predám 3 izb. byt s balkónom, po komplet rekonštrukcii, Kyjevská 2, BA-NM

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kyjevská | 56 m²

Predám menší 3 izbový byt po komplet rekonštrukcii, s rozlohou 56 m², s balkónom, ktorý sa nach

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 4625 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM | 1-izbový byt v projekte KOLOSEO

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 37 m²

REALL INVEST ponúka na prenájom priestranný 1-izbový byt v novostavbe KOLOSEO na Tomášikovej ul

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Slnečný 3-izbový byt s lódžiou a výhľadom, Račianska, Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 69 m²

Ponúkame na predaj slnečný trojizbový byt v atraktívnej lokalite Bratislava - Nové Mesto, na Ra

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,000 € 3899 €/m²

Novinka
Novinka

>>>>4-izbový byt - TEHLA - Ovručská - pri Račianskom mýte - KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ - širšie centrum

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Ovručská | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný a tehlový 4-izbový byt 78 m2 na Ovručskej ul.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

337,221 € 4323 €/m²

Ponúkame na prenájom vnútorné parkovacie státia Tri veže Bajkalská ulica.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Bajkalská | 15 m²

Ponúkame na prenájom dve vnútorné parkovacie státie Tri veže Bajkalská ulica. Nachádzajú sa na

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

2 izb. byt v Troch vežiach, Bajkalská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 57.06 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v stavbe TRI VEŽE, v Novom

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

284,900 € 4993 €/m²

3 izb. byt JAHODOVÁ ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jahodová | 57 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Novom Meste – časť Vinohr

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

253,900 € 4209 €/m²

NA PREDAJ KOMPLET ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT - TEPLICKÁ UL.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Teplická | 62.68 m²

Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbov

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

254,900 € 4067 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom | Moderný 1-izbový byt na Račianskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 38 m²

Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt s balkónom na Račianskej ulici 143 v Bratislave – mes

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Pripravujeme.Predaj 2.izbového bytu v Troch Vežiach

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 65 m²

Realitná kancelária Byvo ponúka: Luxusný 2-izbový byt s loggiou a výhľadom na mesto v projekte

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 4908 €/m²

2 izbový byt - 47 m², v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 59 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový byt - 47 m², v Novom Meste. Dispozícia by

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

258,500 € 4381 €/m²

3. izbový byt pri Tehelnom poli

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nezadaná | 66 m²

Na predaj | Moderný 3-izbový byt pri Tehelnom poli – Bratislava Ponúkame na predaj štýlový a ko

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

328,000 € 4970 €/m²

Na predaj 2.izbový byt na Šancovej v projekte Unitas

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Šancová | 44 m²

Realitná kancelária Byvo ponúka na predaj: UNITAS | Variabilný 1-izbový byt s potenciálom na 2

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

209,500 € 4761 €/m²

Štýlový 2 izbový byt - 44 m², lokalita Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 44 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj štýlový 2 izbový byt - 44 m², lokalita Nové Mesto. Ú

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,990 € 5000 €/m²

Byt v pôvodnom stave - 80 m², lokalita: Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 80 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 2 - izbový byt - 80 m², lokalita: Nové Mesto Dispozí

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,900 € 2874 €/m²

1,5 izbový byt - 50 m², lokalita: Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 50 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 1,5 izbový byt - 47 m², v Novom Meste. Dispozícia b

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

214,500 € 4290 €/m²

Útulný 1 izbový byt s veľkým potenciálom 40 m2- Nobelová, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Nobelova | 40 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj praktický 1-izbový byt na Nobelovej ulici v Bratislav

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

178,000 € 4450 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – v blízkosti Trnavského Mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 42 m²

Na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Nové Mesto, Bratislava _________________

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

220,000 € 5238 €/m²

Na prenájom kontajnery (rozmer: š 2,4 x d 12 x v 2,4 m - 80 m3) v BA - Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 28 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom kontajnery (rozmer: š 2,4 x d 12 x v 2,4 m - 80 m3) v BA - Stará Va

Publikované: 18.11.2023 Aktualizované: 24.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

80 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Záhrada - Pionierska ulica, Bratislava, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhrada | Pionierska | 300 m²

V zastúpení vlastníka predáme pozemok - druh pozemku Záhrada. Nachádza sa na Pionierskej ulici.

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

47,000 € 157 €/m²

Na predaj pozemok (Záhrada = 668 m2) s priamym prístupom z Bojnickej ulice

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhrada | Bojnická | 668 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj pozemok (Záhrada = 668 m2) s priamym prístupom z Bojnickej ulice.

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

132,000 € 198 €/m²

Na prenájom nadštandartné kancelárie rôznych veľkostí v Novom Meste - Bojnická ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bojnická | 15 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom nadštandartné kancelárie rôznych veľkostí v Novom Meste - Bojnická

Publikované: 16.01.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

10 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23085)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30319)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie