HERRYS - Na predaj garážové státie v rezidenčnom projekte POD VINICOU

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Skalická cesta | 0 m²

HERRYS - Na predaj garážové státie v rezidenčnom projekte POD VINICOU Realitná kancelária HERR

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

22,140 €

HERRYS – Na prenájom kompletne zrekonštruovaný nebytový priestor na gastro prevádzku

Reality Bratislava-Nové Mesto

Reštauračné priestory | Vajnorská | 102.8 m²

HERRYS – Na prenájom kompletne zrekonštruovaný nebytový priestor na gastro prevádzku Realitná

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

HERRYS - Na prenájom jedinečný 4-izbový byt s terasou v RD na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Hlavná | 170 m²

HERRYS - Na prenájom jedinečný 4-izbový byt s terasou v RD na Kolibe Realitná kancelária HERRY

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

MIKELSSEN - Na predaj priestranný 2 izbový byt s pivnicou a parkovacím miestom v projekte MANHATTAN

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 76 m²

Realitná kancelária Mikelssen ponúka exkluzívne na prenájom veľký 2 izbový byt v obľúbenom proj

Publikované: 23.11.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 3946 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj 4 izbový byt o veľkosti 156 m2 v projekte PARKVILLE

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Strážna | 156 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj luxusný priestranný 4 izbový byt v pr

Publikované: 02.07.2021 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

770,000 € 4936 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

5i RD, 4a záhrada 190 m2 ÚP - Pluhová 44A, 831 03 Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Pluhová | 190 m²

Vybavenie nehnuteľnosti balkón dostupnosť do centra mesta investičná príležitosť Klimatizácia M

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

720,000 € 3789 €/m²

2i byt, nábytok na mieru, Z balkón, parkovanie - Račianska 64/C, 831 02 Bratislava - GUTHAUS

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 53 m²

Vybavenie nehnuteľnosti -nábytok na mieru 10min od centra 2x televízor balkón bezbariérový chla

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

920 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Predaj 2-izb. bytu na Kraskovej ul., pri Račianskom Mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kraskova | 62 m²

Ponúkame na predaj pekný, priestranný 2 izb. byt s dvomi balkónmi, v tehlovom bytovom dome v ti

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

275,000 € 4435 €/m²

MIKELSSEN - Rezidencia Nová Koliba na predaj 3 izbový byt o výmere 97,3 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 97.3 m²

Realitná kancelária Mikelssen exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt v

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

480,000 € 4933 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj priestranný 2 izbový byt s možnosťou zmeny na 3 izbový v mestskej časti Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Skalická cesta | 71.5 m²

Realitná kancelária Mikelssen ponúka exkluzívne na predaj priestranný kompletne zariadený 2 izb

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 4194 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na prenájom útulný 2 izbový byt s loggiou a garážovým státím v novostavbe PRI MÝTE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 54 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na prenájom príjemný 2 izbový byt v bytovom

Publikované: 06.02.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

720 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Multifunkčný priestor na prenájom – 475 m², Bojnická ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Bojnická | 475 m²

Ponúkame na prenájom samostatný administratívny celok o výmere 475 m², nachádzajúci sa na 2. po

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

NA PREDAJ. Komfort rodinného domu v byte: 190 m² priestoru s terasou a vlastným wellness na Kramároch.

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Višňová | 190.59 m²

Hľadáte pre rodinu viac než len byt? Objavte 𝟏𝟗𝟎 m² dizajnového priestoru na Kramároch, ktorý s

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

689,000 € 3615 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ-investičná príležitosť, prestížna adresa, 5 izbový rodinný dom na KOLIBE

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Hlavná | 148 m²

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom v jednej z najprestížnejších lokalít v Bratislave, kd

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

439,000 € 3709 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 2-izbový byt s balkónom a garážou Tomášikova - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 59 m²

Ponúkame na prenájom zariadený a klimatizovaný 2-izbový byt v projekte Koloseo na Tomášikovej u

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Prenájom lukratívne kancelárske priestory, Nové Mesto, BA III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Ľubochnianska | 305 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v novost

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IMPREAL »» Novo zrekonštruovaný tehlový 3 izbový byt pod Kolibou »» PROVÍZIU NEPLATÍTE »» (English text inside)

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Cesta na Kamzík | 60 m²

Na predaj ponúkame novo-zrekonštruovaný 3-izbový byt oproti Kalvárii, medzi Kramármi a Kolibou,

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 4917 €/m²

Na prenájom skladové/výrobné priestory v atraktívnej lokalite Bratislavy

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Magnetová | 385 m²

Realitná kancelária BOND Reality Vám ponúka na prenájom flexibilné skladové a výrobné priestory

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Na predaj - 4i byt Nová Rožňavská

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 100 m²

BOND Reality ponúka na predaj veľkoryso riešený 4-izbový byt nachádzajúci sa v modernej bytovej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3700 €/m²

člen NARKS

FRANK ZICHER - Prenajímame priestranný 4-izbový byt s 2 parkovacími miestami v garáži v tichej mikrolokalite na Kováčskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Kováčska | 114 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na prenájom priestranný 4-izbový byt s 2 parkovacím

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,200 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

THE HOME I PRENÁJOM Priestranný 3 izbový byt na Kramároch s terasou

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Klenová | 116 m²

Realitná kancelária The Home Vám ponúka na prenájom priestranný a svetlý 3-izbový byt s terasou

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Veľký 2 izbový byt obklopený zeleňou

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 79.3 m²

MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 2900 €/m²

Dizajnový 1-izbový byt v projekte Pri Mýte – Bratislava, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 42 m²

Michal Hulík Vám ponúka na prenájom výnimočný priestranný 1-izbový byt, ktorý bol kompletne zar

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt na Vajnorskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 90 m²

Moderný maklér ponúka na predaj svetlý a čiastočne zariadený 3-izbový byt, situovaný v jednej z

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

329,600 € 3662 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30319)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23085)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Upresniť hľadanie