4-izbový byt 120 m² Koliba - ulica Na Varte, v bytovom dome Minergo (2012)

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Na varte | 120 m²

Ponúkame vám na predaj priestranný, moderný a skvele dispozične riešený 4-izbový byt na ulici N

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

570,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

Administratívna budova na Kramároch, úžitková plocha 1.490 m².

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Na Revíne | 1,490.58 m²

Objekt sa nachádza na Kramároch, katastrálne územie Vinohrady. Budova je samostatne stojaca, si

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

2,200,000 € 1476 €/m²

člen NARKS

5-izb. rodinný dom na prenájom – Koliba – Trinásta ul./ 5-room family house for rent – Bratislava III. - Koliba – Trinásta st.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Trinásta | 245 m²

5-izb. rodinný dom na prenájom – Koliba – Trinásta ul. Prenajmeme 5-izbový rodinný dom na Kolib

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pozemok v súkromí a zeleni - 920 m² na RD v lokalite Vinohrady - Vtáčnik

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Vtáčnik | 920 m²

Lokalita Vtáčnik sa nachádza na úpätí Malých Karpát západne od Pionierskej ulice. Lokalita má b

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

868 €/m2 868 €/m2

člen NARKS

Kancelária 17,70 m² v administratívnej budove na Hattalovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hattalova | 17.7 m²

Ponúkame na prenájom kanceláriu na Hattalovej 12/A, (bývalá TESLA). Miestnosť sa nachádza na 5.

Publikované: 09.11.2022 Aktualizované: 12.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

115 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

4-izbový byt "Montepulcciano" s terasou a južným výhľadom, novostavba rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q 2026.

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vlárska | 123.9 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt "Montepulcciano" s celkovo

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

830,200 € 6709 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt "Lucca" s terasou a južným výhľadom, rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q 2026!

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vlárska | 128.6 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Lucca" s celkovou plochou 139,50 m2 (byt 117,70 m2, terasa

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

821,000 € 6572 €/m²

člen NARKS

Nebytový priestor 121 m², možnosť parkingov, rezidencia MEDICI dokončenie 4Q/2026

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vlárska | 121.1 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor "A"s celkovou plochou

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

390,000 € 3601 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt "Florencia" s terasou a južným výhľadom - Rezidencia MEDICI

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vlárska | 141.75 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt "Florencia" s celkovou plo

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

886,100 € 6435 €/m²

člen NARKS

Nebytový priestor v novostavbe 112,80 m², možnosť parkingov, rezidencia MEDICI

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vlárska | 112.8 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor "B" s celkovou plocho

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

365,000 € 3401 €/m²

člen NARKS

creative solution s.r.o. - prenájom skladového priestoru - 206m2 - BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 206 m²

Využite naše BEZPLATNÉ služby, NEPLAŤTE províziu a vyberajte z najaktuálnejšej ponuky realitnej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,345 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Bratislava – Nové Mesto, Riazanská ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Riazanská | 54 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Nové Mest

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

215,000 € 3981 €/m²

PONÚKAME NA PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT SO SAMOSTATNÝMI IZBAMI NA UL. RAČIANSKA PRI RAČIANSKOM MÝTE, NOVÉ MESTO, BA III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 48 m²

2-izbový byt o výmere 48m2 sa nachádza na 11/11. poschodí v zateplenom bytovom dome. Dispozícia

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

560 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt s terasou a s parkovacím státím, lokalita Kramáre, ul. Klenová v malopodlažnej novostavbe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Klenová | 116 m²

Byt je orientovaný na dve svetové strany juh, západ, situovaný na 4. posch./zo 4, výmera bytu 1

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DOPYT kúpa 4 izb byt Nové mesto Expisreal

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | - | 100 m²

Pre seriózneho klienta hľadáme 4 izb byt na kúpu, môžu byť lokality - Ružinov, Staré mesto, Nov

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

1 € 0 €/m²

DIRECTREAL|Klimatizovaný 4 izbový byt 100m2 s balkónom, záhradkou 101m2 a veľkou garážou na Kramároch Magurskej ul v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Magurská | 100 m²

Directreal Office - Pozrite si virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=myRu1C8

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

449,900 € 4499 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Pekný 3-izbový byt s lodžiou na prenájom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Budyšínska | 74.15 m²

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Pekný 3-izbový byt s lodžiou Byt sa nachádza na 5 (6 ) poschodí v n

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

990 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predáme menší 3-izb. byt na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Revíne | 62 m²

Na predaj 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Kramáre, ulica Na Revíne - Bratislava. Byt sa nachá

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 4194 €/m²

PREDANÉ Nadštandardné parkovacie miesto Urban Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Račianska | 14 m²

Ponúkame na predaj parkovacie miesto v podzemnej garáži projektu Urban Residence na Račianskej

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

38,000 € 2714 €/m²

Veľká garsónka pri POLUSE (OC VIVO)

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Riazanská | 0 m²

Ponúkame na prenájom veľkú zariadenú garsónku s rozlohou 35 m2 na Riazanskej ulici neďaleko obc

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

THE HOME I PRENÁJOM - Nový moderný 2-izb. byt, TEHELNÉ POLE, Bajkalská

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 50 m²

Realitná kancelária The Home Vám ponúka na prenájom priestranný slnečný 2-izbový byt v novostav

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárií Vajnorská ulica, 15 m2, 26m2, 58 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 58 m²

Prenájom pekných kancelárskych priestorov na začiatku Vajnorskej ulice, v blízkosti Trnavského

Publikované: 27.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárií v blízkosti Trnavskej cesty, 215 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kalinčiakova | 215 m²

Ponúkame na prenájom pekné kancelárske priestory v lokalite Nové Mesto v blízkosti Národného fu

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,260 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenájom moderné kancelárske priestory 200-550 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Sliačska | 550 m²