IBA U NÁS! Prémiový 2-izbový byt s parkovaním, 70m², Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 64.5 m²

EXKLUZÍVNE na predaj výnimočný 2-izbový byt situovaný v jednej z najprestížnejších lokalít Brat

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,990 € 6201 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na prenájom prerobená garsonka s loggiou- Nobelova, Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Nobelova | 24 m²

Lokalita: Nové Mesto, Bratislava III, Nobelova. Izby: 2 + loggia Výmera: 24 m² Táto garsónka s

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

IBA U NÁS! Prémiový 2-izbový byt s parkovaním, 70m², Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 64.5 m²

EXKLUZÍVNE na prenájom výnimočný 2-izbový byt situovaný v jednej z najprestížnejších lokalít Br

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,190 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Vila s vinotékou a umeleckým rukopisom na Kramároch – výnimočná nehnuteľnosť s potenciálom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | Bárdošova | 280 m²

Na vyhľadávanej adrese Bárdošova ulica v lokalite Kramáre ponúkame na predaj architektonicky vý

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

890,000 € 3179 €/m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Bárdošova | 280 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

890,000 € 3179 €/m²

Na prenájom nadštandardný 2-izbový byt pri Kuchajde– Pluhová ulica, Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pluhová | 56 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na dlhodobý prenájom kompletne zrekonštruovaný a moderne zariaden

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami a záhradou – Bratislava Kramáre, Ambrova ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Ambrova | 245 m²

Ponúkame na predaj trojpodlažný rodinný dom v radovej zástavbe nachádzajúci sa na Ambrovej ulic

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

780,000 € 3184 €/m²

PREDAJ - 4-izbový byt BA III.- Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vihorlatská | 101.67 m²

Predáme 4-izbový byt na ideálnom 1.podlaží bytového tehlového domu na Vihorlatskej ulici po st

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

378,000 € 3718 €/m²

PREDAJ - pozemok BA III.- Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Pyrenejská | 1,030 m²

Chceš bývať v krásnom tichom a kráľovskom prostredí Koliby,? Chcete bývať pod lesom s výhľadom

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

670,000 € 650 €/m²

1-izbový byt Osadná ulica - zariadený

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Osadná | 40 m²

1-izbový byt na Osadnej ulici o celkovej ploche 40 m2 pozostáva z izby, chodby, kuchyne a kúp

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

od 90 m2 - 150 m2 - moderné administratívne priestory

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 90 m²

■ moderná administratívna budova s vysokým štandardom a zameraním na ekológiu ■ prenájom od cca

Publikované: 10.10.2023 Aktualizované: 11.09.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

100 m2 až 700 m2 - samostatné, moderné priestory s parkovaním

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 100 m²

■ 100 m2 - prenájom samostatného celku (rôzne výmery až do cca 700 m2) ■ väčšia, administratívn

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

58 m2- príjemné kancelárie pri OC Centrál / Trnavské mýto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 58 m²

■ 58 m2 – samostatný celok 3 kancelárií so vstavanými skriňami ■ zrekonštruovaná, stredne veľká

Publikované: 11.10.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Elegantný 2-izb. byt vo viladome Vinohradis, Frankovská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Frankovská | 78.43 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v komornom projekte viladomov Vinohradis, nachádzaj

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

385,200 € 4911 €/m²

Na predaj samostatná garáž po rekonštrukcii– Pionierska ul. – Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Pionierska | 14 m²

Ponúkame na predaj samostatnú garáž v garážovom dome na Pionierskej ul. BA-Nové Mesto Na -1 sut

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

37,500 € 2679 €/m²

SKLAD / VÝROBA / DIELŇA | 246 m² | VAJNORSKÁ 137 | BRATISLAVA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Nevyplnená | 275 m²

Výborne dostupný skladovo-výrobný priestor s pohodlným prístupom Realitná kancelária RE/MAX p

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,428.22 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Pozemok Bratislava - Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 300 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj jedinečný rekreačný poze

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,000 € 897 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM, kancelária, Opavská ulica, Bratislava - Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Opavská | 16 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelárie o rozlohe 16m2 a 32m2, Opavská ulica,

Publikované: 26.07.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 56 €/mesiac/m²

Novozrekonštruovaný 2-izbový byt v blízkosti centra

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Osadná | 54 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2-izbový by

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Garáž, Sliačska - Vyhnianska cesta - elektrika

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Vyhnianska cesta | 18 m²

Ponúkame Vám na prenájomj garáž na ul. Sliačska v Bratislava – Nové Mesto. Garáž o zastavanej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

130 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Pozemok- Rača. Skvelá investícia!

Reality Bratislava-Nové Mesto

Vinica, chmelnica | Koziarka | 2,434 m²

Pozemok vo vinárskej lokalite Bratislava – Nové Mesto (Koziarka, Rača) o výmere 2 434 m² v kata

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

69 €/m2 69 €/m2

Potrebujete bývať a podnikať na jednom mieste? Račianska ul. - projekt GUTHAUS

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 118 m²

Ponúkame na predaj nový nebytový priestor (NP) o výmere 118,5 m2 + loggia (39 m2), vhodný na ka

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 2542 €/m²

Predaj garáže na Varšavskej ul., v bratislavskom Novom meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Varšavská | 16.4 m²

Predávaná garáž má celkovú zastavanú plochu 19 m2 a je uzamykateľná kovovou dvojkrídlovou bráno

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Obchodno - prevádzkový priestor v BA III, Nové Mesto, Bajkalská ul. (objekt OC TEHELKO pri narodnom futbalovom štadióne)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Bajkalská | 85 m²

Predmetom ponuky je prenájom obchodného priestoru v novostavbe projektu Tehelné pole v Bratisla

Publikované: 09.01.2024 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Rodinné domy na predaj (23051)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie