Priestor pre sklad | 163 m²
Využite naše BEZPLATNÉ služby, NEPLAŤTE províziu a vyberajte z najaktuálnejšej ponuky realitnej
1,905 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Tupého | 116.6 m²
V obľúbenej lokalite pod bratislavskou Kolibou ponúkame na predaj 3-izbový (ev.2-izbový) byt na
295,000 € 2530 €/m²
Garáž | Teplická | 19 m²
Ponúkame na predaj garáž v radovej zástavbe na ul. Vyhnianska cesta s vjazdom autom od ulice S
18,900 € 995 €/m²
Polyfunkčný objekt | Višňová | 506 m²
Ponúkame nebytové priestory v nehnuteľnosti, ktorá sa nachádza na Višňovej ulici, časť Nové Mes
6.9 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 228.19 m²
Ponúkame na predaj nebytové priestory s tromi loggiami v novostavbe na Račianskej ulici v Brati
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 10,000 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v modernej budove s možnosťou parkovania s energetic
Cena dohodou
2 izbový byt | Vlárska | 66.85 m²
https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt "Verona" s celkovou plocho
372,800 € 5239 €/m²
Polyfunkčný objekt | Višňová | 400 m²
7.2 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac
Záhrada | Stará Klenová | 786 m²
POĎTE DO SVOJEJ ZÁHRADY SKORO V LESE A S VÝHĽADOM – TU JE MOŽNOSŤ...NOVÉ UPI POVOĽUJE VIAC...
174,800 € 222 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Tupého | 116.6 m²
V obľúbenej lokalite pod bratislavskou Kolibou ponúkame na predaj priestor, na LV vedený ako by
295,000 € 2530 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 272 m²
Ponúkame na prenájom kancelárie v 4. podlažnej administratívnej budove na ulici Pluhová, Bratis
6.5 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Vlárska | 94.5 m²
https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Modena" s celkovou plocho
622,000 € 6572 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vlárska | 357.6 m²
Ponúkame Vám na predaj nebytové priestory s celkovou plochou 357,60 m² (+ exteriér 167,60 m²).
1,205,000 € 3370 €/m²
3 izbový byt | Vlárska | 128.6 m²
https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Alexandria" s celkovou pl
639,200 € 5117 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vlárska | 233.9 m²
https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor "A+B" s celkovou ploc
755,000 € 3505 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Višňová | 506 m²
6.9 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac
Záhradná chatka | Pionierska | 25 m²
KEĎ ZAVRIETE VSTUPNU BRANKU TAK NADOBUDNENE POCIT KĽUDU...... Táto nehnuteľnosť na Pionierskej
168,000 € 579 €/m²
Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 600 m²
Ponúkame na prenájom skladové priestory na ulici Stará Vajnorská. Ide o areál skladových priest
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 272 m²
Ponúkame na prenájom kancelárie v 4 podlažnej administratívnej budove na ulici Pluhová, Bratisl
6.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Hrdličkova | 180 m²
Ponúkame na predaj trojpodlažný rodinný dom so záhradou v atraktívnej a tichej časti Bratislavy
629,000 € 3494 €/m²
3 izbový byt | Vlárska | 89.75 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Ferrara" s celkovou plochou 99,10 m2 (byt 80,40 m2, terasa
595,000 € 7152 €/m²
4 izbový byt | Vlárska | 100.15 m²
https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt s názvom "Bologna" s celko
626,000 € 6299 €/m²
2 izbový byt | Vlárska | 87.1 m²
https://www.rezidenciamedici.sk/ Rezervovaný byt - 2-izbový byt "Reggio Emilia" s celkovou ploc
624,000 € 6389 €/m²
4 izbový byt | Na varte | 120 m²
Ponúkame vám na predaj priestranný, moderný a skvele dispozične riešený 4-izbový byt na ulici N
570,000 € 4750 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.