Prenájom skladu 270 m2 na Starej Vajnorskej

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 270 m²

Prenájom skladového priestoru na Starej Vajnorskej Úžitková plocha: 270 m2 Miestnosť sa nachá

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,160 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Luxusný 4-izbový byt s terasou a rozľahlou záhradou na Kolibe 188 m2 + 3x parking - Štýl a Pohodlie v Jednom

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Tupého | 188 m²

ALMOND Reality - Denis Hajovský Vám exkluzívne ponúka NA PRENÁJOM tento nádherný 4 izbový byt v

Publikované: 13.10.2023 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

2-izbový byt v stavbe TRI VEŽE, v Novom Meste, BAJKALSKÁ ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 57.06 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 2-izbový byt v stavbe TRI VEŽE, v Novom

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

287,900 € 5046 €/m²

3-izbový kompletne zrekonštruovaný byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Nové Mesto, časť Vinohrady, na ulici Jahodová.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jahodová | 56.3 m²

Realitná kancelária Alex-real ponúka na predaj priestranný 3-izbový kompletne zrekonštruovaný b

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,900 € 4439 €/m²

MLADÁ GARDA - Prenájom kancelárie 30 m2 na Račianskej ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 30 m²

Prenájom kancelárie v Bratislave - Novom Meste na Račianskej ul.: 2/6 poschodie, výťah Výmera

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8.92 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Olivia Residence: úplne nový klimatizovaný 1,5-izbový byt (43,5 m2) s lodžiou (4,5 m2) s panoramatickým výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Rožňavská | 48 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom zariadený 1,5-izbový byt situovaný na 7.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Koliba „Pod Vachmajstrom": Luxusný 5-izbový byt s 3x terasou s panoramatickým výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vachmajstrom | 340 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj luxusný 5-izbový byt na ulici Pod Vachmajstrom. Byt je

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 € 2794 €/m²

Olivia Residence: úplne nový klimatizovaný 1,5-izbový byt (35 m2) s lodžiou (4,5 m2) s panoramatickým výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Rožňavská | 42.5 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom zariadený 1,5-izbový byt situovaný na 12.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

V projekte III. Veže - 2 izbový byt na Bajkalskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 64.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s nádherným výhľadom v projekte Tri Veže na ulici B

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

308,000 € 4798 €/m²

INGRE.SK - PREDAJ LOKALITA PRI LESE 2 IZBOVÝ BYT S TERASOU A PARKOVANÍM

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďumbierska 3 | 47.1 m²

ZAUJÍMAVÝ 2-IZBOVÝ BYT S VEĽKORYSOU TERASOU A 2x PARKOVANÍM Bratislava – Nové Mesto, Ďumbierska

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

247,000 € 5244 €/m²

INGRE.SK I PRENÁJOM GUTHAUS 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM KRÁSNY VÝHĽAD

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 65 m²

Realitná kancelária INGRE.SK - Ponúkame na prenájom nový 2 izbový byt s parkovaním v novostavbe

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Skladový priestor 385 m2 medzi Rožňavskou a Vajnorskou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 385 m²

Prenájom skladového priestoru medzi Vajnorskou a Rožňavskou ulicou: Výmera 385 m2 Prenájom bez

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

RENATAS - Exkluzívny stavebný pozemok – Koliba | 2 538 m² | Prémiová rezidenčná adresa

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | Bellova | 2,538 m²

Renatas ponúka na predaj výnimočný svahovitý stavebný pozemok v jednej z najprestížnejších loka

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

800 €/m2 800 €/m2

RENATAS | PREDAJ MEZONETU V TROCH VEŽIACH, BAJKALSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bajkalská | 150 m²

RENATAS ponúka na predaj 4 - izbový nadštandardný mezonet, kompletne zariadený nachádzajúci sa

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

735,000 € 5300 €/m²

RENATAS | EXKLUZÍVNE NEHNUTEĽNOSTI

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 100 m²