Predaj pozemku na výstavbu v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

Iný stavebný pozemok | / | 2,533 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Bratislave - mestská časť NOVÉ MESTO - Vinohrady o výmere 2 53

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,545,130 € 610 €/m²

Administratívne priestory,132 m2, 7 kancelárií - vlastná kuchyňka+2xWC, sklad, pri Vivo

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Kutuzovova 5 | 132 m²

Na prenájom administratívne priestory 132 m2, celé samostatné 2. p. / 2 p., bez výťahu. Kutuzov

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

5.7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ*** Predaj 2,5-izb. byt, 65 m2, ul. ČS parašutistov pri Slimáku

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | ul. ČSl. parašutistov 9 | 65 m²

Na predaj tichý a priestranný 2,5-izbový byt vo veľmi vyhľadávanej lokalite pri Slimáku, ČSl. P

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

245,000 € 3769 €/m²

*Dvojkancelária v administratívnej budove na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bárdošova | 37.7 m²

EDEN real ponúka na prenájom dve prepojené kancelárie spolu o výmere 37,70 m2 na prízemí v admi

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

15.4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Ponuka na prenájom kancelárskych priestorov na Vajnorskej ul. Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 33.67 m²

RK Dumbo real Vám ponúka na prenájom funkčnú kanceláriu s výmerou 33,67 m² situovanú na 3. posc

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

323.23 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelárske priestory s výmerou 240 m2; k dispozícii aj sklady

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Elektrárenská | 562 m²

Hľadáte vhodné kancelárie? Potom neprehliadnite priestory vo vysokom štandarde v budove Office

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Predaj kancelárskych priestorov Vajnorská ul., Bratislava s možnosťou garantovaného výnosu

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 32.95 m²

RK Dumbo real Vám ponúka na predaj moderné kancelárske priestory na strategickej Vajnorskej uli

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

72,497 € 2200 €/m²

Nebytový priestor vhodný na bývanie / podnikanie Kramare BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Magurska | 37 m²

Ponúkame na predaj útulný nebytový priestor na prízemí obytného domu s celkovou výmerou 37 m

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

115,000 € 3108 €/m²

*Reprezentatívne administratívne priestory pri Kuchajde, 10. posch,100 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 99.79 m²

EDEN real ponúka na prenájom nadštandardné administratívne priestory - celok o výmere 99,79 m2

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

13.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Administratívny priestor - 3 kancelárie na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bárdošova | 84.32 m²

EDEN real ponúka na prenájom administratívny priestor pozostávajúci z 3 kancelárií, o celkovej

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

15.4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

*Kancelária v administratívnej budove na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bárdošova | 36 m²

EDEN real ponúka na prenájom kanceláriu o výmere 36 m2 na 4. poschodí v administratívnej budovy

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

15.4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 63.5 m²

RK Dumbo real Vám ponúka na prenájom funkčnú kanceláriu s výmerou 63,5 m² situovanú na 2. posch

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

609.6 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

*Obchodné priestory v reprezentatívnom biznis centre pri Kuchajde

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Tomášikova | 436.19 m²

EDEN real ponúka na prenájom obchodný priestor o výmere 436,19 m2 na prízemí administratívnej b

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

13.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Kutuzovova 5 | 132 m²

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

garáž po rekonštrukcii pri Figaro na predaj

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Vyhnianska cesta | 19 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na Vyhnanskej ulici pri Figaro. Garáž má 19m2, elektriku, extra m

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

25,500 € 1342 €/m²

Veľkoryso riešený 4-izbový byt

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt nachádzajúci sa v bytovej stavbe na ulici Nová Rožňavská.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

Prenájom 4-izbového bytu – Vajnorská ulica, BA III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vajnorská | 123.71 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom priestranný 4-izbový byt v administratívne

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,041.22 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

5-izbový priestranný RD, terasa, krb, dvojgaráž, záhrada s grilom, možnosť aj ako sídlo firmy

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Ambrova | 450 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v radovej zástavbe ul. Ambrova - Kramáre, 5 izbový t

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

810,000 € 1800 €/m²

3 izbový byt 66 m2, plus balkón 5 m2 plus loggia 3 m2 v tehlovej stavbe Riazanská, Nové mesto, parkovanie

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Riazanská | 66 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj príjemný 3 izbový byt 66 m2, plus balkón 5 m2 plus logg

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 3591 €/m²

REZERVOVANÝ - SIMREA ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 - izbový byt Bratislava – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kukučínova | 45 m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 - izbový byt Bratislava – Nové M

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

210,000 € 4667 €/m²

Obchodný priestor 77 m² v Urban Residence (budova C) – Račianska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 77 m²

Bližšie informácie Vám rád poskytne správca objektu p. Heško, tel.: +421 918 976 234, email: ma

Publikované: 24.04.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Moderné administratívne priestory 160 m2 / SLIACSKA OFFICES

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Sliačska | 160 m²

Ponúkame Vám kancelárske priestory v modernom dizajne, o výmere 160 m2. Ide o pekne prémiové p

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

10.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Predaj zabehnutej siete 3 bezdotykových autoumyvární

Reality Bratislava-Nové Mesto

Iný objekt | Račianska | 200 m²

Hľadáte stabilný pasívny príjem ? Ponúkame na predaj sieť 3 strategicky umiestnených bezdotyk

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

600,000 € 3000 €/m²

Moderné kancelárske priestory SLIAČSKA 1D - od 50 do 500 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 50 m²

Ponúkame Vám nové zrekonštruované kancelárske priestory na prenájom. Kancelárie sú moderne a št

Publikované: 16.02.2024 Aktualizované: 05.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

11.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Upresniť hľadanie