Zažite dokonalé bývanie v celej svojej kráse I Vila TOKAJ

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Svätovavrinecká | 184 m²

Vila TOKAJ sa nachádza na juhozápadných svahoch Koliby a je dôkazom jedinečného luxusu a exkluz

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,290,000 € 7011 €/m²

VINOHRADY I RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Jaskový rad | 270 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva developerský projekt s 9 bytmi, Jaskový rad 45 I Domy na býva

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

998,000 € 3696 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok v projekte POD LESOM ( č.2 )

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 501 m²

ZENITH LUXURY Real Estate predáva exkluzívny stavebný pozemok v projekte POD LESOM ( pozemok č.

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,900 € 798 €/m²

Exkluzívny Pozemok na výstavbu priamo pod lesom AHOJ 4098m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 4,098 m²

ZENITH LUXURY Real Estate predáva stavebný pozemok o výmere 4098m2 v lokalite AHOJ v mestskej č

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

3,688,200 € 900 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok v projekte POD LESOM ( č.1)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 501 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,900 € 798 €/m²

KOLIBA I VILA SUCHÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Suchá | 140 m²

Predstavujeme vám projekt VILA SUCHÁ, výnimočný rezidenčný koncept, ktorý dokonale spája výhody

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

639,990 € 4571 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

KOLIBA I VILA SUCHÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Suchá | 140 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

639,990 € 4571 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívny stavebný pozemok v projekte POD LESOM ( č.7 )

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 504 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

539,540 € 1071 €/m²

Stavebný pozemok Boskovičova I Cesta na Kamzík

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Boskovičova | 609 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva pozemok na nároží ulíc Cesta na Kamzík a Boskovičova. Pozemok

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

599,900 € 985 €/m²

KOLIBA I VILA SUCHÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Suchá | 140 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

649,990 € 4643 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívny stavebný pozemok v projekte POD LESOM ( č.3 )

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 500 m²

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,900 € 800 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok v projekte POD LESOM ( č.4 )

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 500 m²

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

465,500 € 931 €/m²

AHOJ BRIEŽKY / pozemok pre rodinný dom SO 02

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 601 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva pozemok pre rodinný dom SO 02 s právoplatným stavebným povole

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

420,099 € 699 €/m²

KOLIBA I VILA SUCHÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Suchá | 140 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

649,990 € 4643 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

VILA JESENIUS I Industriálna poézia nad mestom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Jeséniova | 202 m²

Kde sa architektúra stretáva s absolútnym tichom Karpát Lokalita: Bratislava – Koliba, Nové Me

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,599,000 € 7916 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívny stavebný pozemok v projekte POD LESOM ( č.5 )

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 504 m²

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

468,700 € 930 €/m²

Krásny a priestranný 2-izbový byt v blízkosti Račianskeho Mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kraskova | 60.88 m²

2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite blízko centra s množstvom zelene (revitalizovaný park) v

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

275,000 € 4517 €/m²

Garážové státie v BA-Krasňany na Horskej ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Horská | 15 m²

Veľké garážové státie v BA-Vinohrady-Krasňany na Horskej ul. , plocha 15m2, v podzemí Polyfunkč

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

25,000 € 1667 €/m²

Zariadený gastro priestor (pizzeria) na začiatku Podkolibskej, Ba-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Reštaurácia | Podkolibská | 76 m²

Ponúkame na prenájom komplet zariadený gastro priestor na Podkolibskej ulici. Jedná sa o pries

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

890 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PREDAJ obchodného priestoru na Račianskom mýte so služobným bytom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianske mýto | 95 m²

Predáme novo zrekonštruované obchodné a kancelárske priestory so služobným bytom. Obchodný pri

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

239,990 € 2526 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na prenájom obchodný priestor s možnosťou rozdelenia a veľkými výkladmi

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Vajnorská | 159.29 m²

Ponúkame na predaj priestranný obchodný priestor s veľkými výkladmi orientovanými priamo do uli

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Klimatizované kancel. priestory 167 m2 na Starej Vajnorskej

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 167 m²

Prenájom klimatizovaných kancelárskych priestorov na Starej Vajnorskej neďaleko hotela COLOR 2

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárie 49,8 m2 pri POLUS-e na Pluhovej ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 49.8 m²

Prenájom kancelárskeho priestoru v Bratislave - Novom meste neďaleko OC POLUS na Pluhovej ul.

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Klimatizovaný obchod. priestor 80 m2 na Hálkovej ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Hálkova | 80 m²

Prenájom klimatizovaného obchodného priestoru na Hálkovej ul.. v Bratislave - Nové mesto: 1. p

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)