COMODINO - dostupné kancelárske priestory na skvelej adrese, s pohodlným parkovaním a bez provízie

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kalinčiakova | 214 m²

COMODINO ponúka na prenájom atraktívne kancelárske priestory o rozlohe 214 m², ktoré sa nachá

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

COMODINO - dizajnový 3 izbový byt v premiovom projekte Grand Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Frankovská | 97 m²

COMODINO ponúka na predaj jedinečný 3-izbový byt vo vyhľadávanej bratislavskej štvrti v projekt

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

439,000 € 4526 €/m²

COMODINO - Predaj garáže v radovej zástavbe v TOP lokalite pod Kramármi (kat. BA - Nové Mesto)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Nezadaná | 16 m²

COMODINO - V zastúpení majiteľa predávame garáž v radovej zástavbe na Opavskej ulici pod Kramár

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

25,000 € 1563 €/m²

COMODINO - moderný dvojizbový byt, v pokojnej lokalite Kramáre - Vlárska ulica, s balkónom a parkovaním

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vlárska | 55 m²

COMODINO ponúka exkluzívne na prenájom moderný dvojizbový byt, s vkusne zariadeným interiérom,

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

COMODINO - šikovný jednoibák v KOLOSEO s klimatizáciou a balkónom

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 46 m²

COMODINO ponúka na prenájom priestranný klimatizovaný jednoizbový byt s balkónom, o výmere 46m2

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

480 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

COMODINO - úžasný velkometrážny 3i na Trnavskom mýte, s klimatizáciou a parkovaním

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská | 105 m²

COMODINO ponúka na prenájom luxusný a štýlový trojizbový byt, o výmere 105m2, v obľúbenej loka

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 08.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,200 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ COMODINO - priestranný 2i byt s umeleckou dušou na Trnavskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Trnavská | 61 m²

COMODINO ponúka na prenájom veľký a svetlý 2 - izbový byt o výmere 61 m2, priamo na Trnavskom m

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

COMODINO - skvelý 2i byt s dvoma nepriechodnými izbami na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 40 m²

COMODINO ponúka na prenájom útulnú a slnečnú dvojgarsónku o výmere 40,27 m2 na Stromovej ulici

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

NOBELOVA, 2-i byt, 57 m2– loggia, zrekonštruovaný bytový dom, možnosť rekonštrukcie podľa vl. predstáv

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 57.42 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt na Nobelovej ulici, ktorý v sebe u

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,000 € 3466 €/m²

NOBELOVA, 57 m2– loggia, zrekonštruovaný bytový dom, možnosť rekonštrukcie na 3-izbový podľa vl. predstáv

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 57.42 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,000 € 3466 €/m²

Predaj priestranného 4 izbového rodinného domu s bazénom na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Jalovcova | 205 m²

Realitná kancelária UPgreat Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom s

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

1.BCR | PRÉMIOVÝ RODINNÝ DOM, NERUŠENÝ VÝHĽAD, RÝCHLA DOSTUPNOSŤ DO CENTRA MESTA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 200 m²

Pripravujeme do ponuky exkluzívny rodinný dom v bratislavskej mestskej časti Nové Mesto (Koliba

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Novinka
Novinka

PRENÁJOM 6izb DOG Friendly Koliba Nové Mesto EXPISREAL

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Dvanásta | 300 m²

Ponúkame Vám na prenájom 6 izb. samostatne stojaci 3 podlažný dom v tichej časti Koliby pri les

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

RIVERS | Priestor s potenciálom na Kolibe – bývanie alebo kancelária

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Tupého | 117 m²

RIVERS REAL ESTATE exkluzívne ponúka na predaj nehnuteľnosť s výnimočnou flexibilitou — priesto

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 2521 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS| Kancelárske priestory administratívnej budove Polus Tower 2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 309 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v známej ad

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

RIVERS | POLUS TOWERS - kancelárie na prenájom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 500 m²

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 117 m²

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 2521 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Kancelárske priestory v LAKESIDE PARKu

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 861 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom vysoko kvalitné kancelárske priestory

Publikované: 27.06.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

REZERVOVANÉ - budova na Stromovej ulici pri nemocnici Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stromová | 537 m²

Ponúkame vám perfektnú nehnuteľnosť pre vaše podnikanie na frekventovanom a výborne dostupnom m

Publikované: 26.02.2024 Aktualizované: 12.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

799,000 € 2296 €/m²

člen NARKS

Byt v plnej výbave v najžiadanejšom projekte Nového Mesta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 44.38 m²

Jedinečná príležitosť vlastniť nehnuteľnosť v žiadanom projekte Vajnorská 21. V komornom projek

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

280,000 € 6309 €/m²

člen NARKS

AHOJ BRIEŽKY | SAMOSTATNÝ RODINNÝ DOM V DOTYKU S PRÍRODOU

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Na briežkach | 129.4 m²

Moderný rodinný dom v projekte Ahoj Briežky – Bratislava, Nové Mesto V projekte Ahoj Briežky p

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

799,990 € 6182 €/m²

Rodinný dom Jaskový rad 45

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Jaskový rad | 270 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva rodinný dom na ulici Jaskový rad. Na pozemku o výmere 379m2 j

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

488,000 € 1807 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

STRATEGICKÁ PRÍLEŽITOSŤ: Zámena rozvojového projektu s SP za výnosovú nehnuteľnosť (SR/ČR)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 4,098 m²

Zenith Luxury Real Estate exkluzívne ponúka na transakciu jeden z posledných ucelených stavebný

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.02.2026
Pozemky na výmena Bratislava-Nové Mesto

3,688,200 € 900 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok v projekte POD LESOM ( č.6 )

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 502 m²

ZENITH LUXURY Real Estate predáva exkluzívny stavebný pozemok v projekte POD LESOM ( pozemok č.

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

496,640 € 989 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23053)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Upresniť hľadanie