Zrekonštruovaná chalupa Horehronie, výhľad na Kráľovu hoľu

Reality Polomka

Chalupa, rekreačný domček | 196 m²

Hľadáte miesto, kde sa zastavil čas, no komfort zostal na najvyššej úrovni? Táto výnimočná nehn

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Polomka

224,000 € 1143 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj momentálne jediný a najvätší 4 izbový byt v Brezne,Mazorníkove

Reality Brezno

4 izbový byt | 9. mája | 83 m²

Pekné bývanie realitná kancelária ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj 4 izbový byt po čiast

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Brezno

138,000 € 1663 €/m²

PREDÁME STAVEBNÝ POZEMOK V BREZNE - MAZORNÍKOVO

Reality Brezno

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,647 m²

Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so sídlom Rázusova ul. č. 5 v zastúpení Petra Petráš

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

88,000 € 53 €/m²

Rodinný dom v centre mesta Brezno na predaj

Reality Brezno

Rodinný dom | Švermova | 255 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s r.o. s prevádzkou na Nám. gen. M. R. Štefánika 48 (n

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Brezno

360,000 € 1412 €/m²

Znížená cena, rodinný dom Pohronská Polhora

Reality Pohronská Polhora

Rodinný dom | Športová | 220 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s r.o. s prevádzkou na Nám. gen. M. R. Štefánika 48 v

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Pohronská Polhora

125,900 € 572 €/m²

3 izbový byt Brezno, kompletná rekonštrukcia, nízke náklady

Reality Brezno

3 izbový byt | Rázusova | 75 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. s prevádzkou na Nám. gen. M. R. Štefánika 48, 97

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Brezno

144,200 € 1923 €/m²

NÁDHERNÝ SLNEČNÝ POZEMOK V TICHEJ KĽUDNEJ LOKALITE - BEZPEČNÉ ULOŽENIE FINANĆNÝCH PROSTRIEDKOV

Reality Polomka

Pozemok pre rodinné domy | 889 m²

!!NEPREHLIADNITE!! INVESTIČNÝ POZEMOK PRI JAZERE 2 MINÚTY OD LYŽ.VLEKU ELEKTRINA VODA VRT S ÚŽA

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Polomka

45,000 € 51 €/m²

Polyfunkčný objekt v brezne

Reality Brezno

Skladový objekt | 220 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. so sídlom na ulici Rázusova 5, Brezno v zast

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Brezno

Cena dohodou

1 Izbový byt Dolná Lehota

Reality Dolná Lehota

1 izbový byt | Dolná Lehota | 45 m²

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dolná Lehota

42,000 € 933 €/m²

garáž mazorníkovo

Reality Brezno

Garáž | Budovateľská | 18 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. so sídlom na ulici Rázusova 5 a prevádzkou na Ná

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Brezno

21,000 € 1167 €/m²

Na predaj pozemky –Lesný pozemok, Podbrezová, okres Brezno

Reality Podbrezová

Lesná pôda | 2,415 m²

Ponúkame na predaj poľnohospodárske pozemky evidované ako Lesný pozemok v katastrálnom území Po

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Podbrezová

4,830 € 2 €/m²

3 Izbový rodinný dom Brezno, polosamota, potôčik za domom,

Reality Brezno

Rodinný dom | 207 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol s.r.o. Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rodin

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Brezno

100,000 € 483 €/m²

Chatka Brezno Padlíčkovo

Reality Brezno

Chalupa, rekreačný domček | 28 m²

Pekné Bývanie relitná kancelária s.r.o. so sídlom na Rázusovej 5 v Brezne Vám ponúka na predaj

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brezno

25,000 € 893 €/m²

Krásny pozemok na Beňuši, tichá lokalita

Reality Beňuš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 894 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj tento výnimočný pozemok v o

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Beňuš

Cena dohodou

RODINNÝ DOM SO SAUNOU GARÁŽOU VONKAJŠÍM A VNÚTORNÝM KRBOM,DOMČEKOM PRE DETI POLOMKA HOREHRONIE V BLÍZKOSTI LYŽIARSKEHO VLEKU

Reality Polomka

Rodinný dom | 160 m²

EXKLUZÍVNE!! Pekné Bývanie realitná kancelária v zastúpení licencovaná realitná maklérka Dáša F

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Polomka

Cena dohodou

LUKRATÍVNE SLNEČNÉ POZEMKY S PRÍPOJKOU ELEKTRINY A VODY V NAJVYHĽADÁVANEJŠEJ LOKALITE BREZNO - ROHOZNÁ

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Rohozná | 0 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária v zastúpení licencovaná realitná maklérka Dáša Frgelcová tel.

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

99 €

REZERVOVANÉ: 2i byt na ul. Fučíkova, Brezno po čiastočnej rekonštrukcii 56m2, 2 pivnice

Reality Brezno

2 izbový byt | 56 m²

REZERVOVANÉ Investícia ? Alebo skôr ideálny štart? Máme skvelý základ pre Vaše nové bývanie

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Brezno

89,000 € 1589 €/m²

Exkluzívna ponuka bytu v Banskej Bystrici, Podháj

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Podháj | 35.19 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária, spol. s r. o., s prevádzkou v Brezne, v zastúpení Moniky Kov

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

123,600 € 3512 €/m²

REZERVOVANÉ chalupa v Hornej Lehote neďaleko Krpáčova

Reality Horná Lehota

Rodinný dom | 116 m²

REZERVOVANÉ🌲 zrekonštruovaná chalupa neďaleko Krpáčova – stačí sa nasťahovať! Ponúkame na pred

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horná Lehota

Cena dohodou

AKTUALIZOVANÁ CENA!! MUROVANÁ ZÁHRADNÁ CHATKA 3 IZBY PLUS KUCHYŇA REKONŠTRUOVANÁ ÚŽASNÉ VÝHĽADY, SLNEČNÁ ČASŤ-PADLIČKOVO-10 MINÚT OD MÝTA POD ĎUMBIEROM,POZEMOK 382 M2 ASF.PRÍST.CESTOU

Reality Brezno

Chalupa, rekreačný domček | 40 m²

IBA U NÁS!! Pekné Bývanie realitná kancelária v zastúpení licencovaná realitná maklérka Dáša Fr

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brezno

27,000 € 713 €/m²

REZERVOVANÉ🍀 SLNEČNÝ POZEMOK NA POLOSAMOTE POLOMKA HOREHRONIE

Reality Polomka

Pozemok pre bytovú výstavbu | 780 m²

IBA U NÁS! PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária v zastúpení licencovaná realitná maklérka Dáša Frg

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Polomka

Cena dohodou

VÝHODNÁ INVESTÍCIA: ZAUJÍMAVÁ NEHNUTEĽNOSŤ VHODNÁ NA MNOHO VYUŽITÍ!! KRÁSNA ROVINATÁ SLNEČNÁ ZÁHRADA, TRI GARÁŽE, PRI PLYTKOM POTOČIKU

Reality Závadka nad Hronom

Obchodné priestory | 200 m²

VÝHODNÁ INVESTÍCIA: ZAUJÍMAVÁ NEHNUTEĽNOSŤ VHODNÁ NA MNOHO VYUŽITÍ!! KRÁSNA ROVINATÁ SLNEČNÁ ZÁ

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Závadka nad Hronom

79,900 € 400 €/m²

PREDAJ: 5i novostavba apartmánového domu v Dolnej Lehote (pár min.od Krpáčova)

Reality Dolná Lehota

Rodinný dom | 91 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária spol. s. r. o. s prevádzkou v Brezne Vám výhradne ponúka na p

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dolná Lehota

Cena dohodou

REZERVOVANÉ🍀 VÝBORNÁ INVESTÍCIA: RODINNÝ DOM CHATA MÝTO POD ĎUMBIEROM, KTORÚ MOŽETE IHNEĎ PRENAJÍMAŤ

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | 100 m²

AK HĽADÁTE CHATU, RODINNÝ DOM, KDE SA MOŽETE BEZ INVESTÍCIE NASŤAHOVAŤ, PRÍPADNE IHNEĎ ZARÁBAŤ

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

95,000 € 950 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie