Orná pôda | 2,877 m²
Ponúkame na predaj investičný pozemok
105 €/m2 105 €/m2
2 izbový byt | Cementárenská | 60.55 m²
Exluzívne iba u nás ponúkame na predaj krásny 2 izbový byt s terasou a parkovacím státím v mest
207,000 € 3419 €/m²
Orná pôda | 5,744 m²
Na predaj ponúkame 5 744 m2 ornej pôdy v katastrálnom území Stupava pri jazere Bezedné. Pozemo
33,000 € 6 €/m²
Rodinný dom | Železničná | 206 m²
Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v
469,900 € 2281 €/m²
Rodinný dom | Rímska | 369 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom s atmosférou vily na Rímskej ulici v S
599,000 € 1623 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bazová | 549 m²
Pripravujeme do exkluzívnej ponuky - lukratívny pozemok priamo v centre Supavy na Bazovej ulici
259,000 € 472 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Osiková | 700 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Stupave s rozlohou 600 - 700 m2 a za nepremrš
250,000 € 357 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Hľadám pre klienta priestranný trojizbový byt v Bratislave Dúbravke. Ideálne byt s výťahom a m
260,000 € 3714 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Platanová | 3,352 m²
ABERTAL REALITY ponúka exkluzívne na predaj veľký stavebný pozemok priamo v meste Stupava. Poze
580,000 € 173 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 28 m²
Ponúkame Vám na predaj peknú murovanú chatku vhodnú aj na celoročné bývanie, v tichej časti záh
99,000 € 3536 €/m²
1 izbový byt | Cementárenská | 36 m²
Ponúkam Vám na prenájom zariadený 1-izbový byt s balkónom v novostavbe, v Stupave. Táto nehn
440 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Garáž | Jána Ondruša | 14 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj kryté garážové státie v Stupave na Ulic
19,900 € 1421 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Ovocinár | 40 m²
Ponúkame Vám na predaj chalupu/rekreačný domček v Stupave v lokalite Ovocinár. Plocha pozemk
95,000 € 2375 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na aleji | 506 m²
N055-14-IVMAE Ponúkame na predaj výborne situovaný stavebný pozemok v tichej a stabilizovanej
175,000 € 346 €/m²
1 izbový byt | 0 m²
Na predaj ponúkame 1-izbový byt v pokojnej lokalite mesta Stupava, na ulici Jilemnického. Byt s
134,000 €
1 izbový byt | 0 m²
N066-115-IVMAE Ponúkame na predaj 1-izbový byt v pôvodnom stave vo vyhľadávanej lokalite priam
130,000 €
Pozemok pre rodinné domy | 506 m²
VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=2Z2ujBWYsu8 N031-14-IVMAE V zastúpení
175,000 € 346 €/m²
2 izbový byt | 52 m²
Realitná kancelária HALO reality a Viliam Smerek, kontakt: 0918 913 772, nehnuteľnosť s ID: MA-
144,000 € 2769 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2- alebo 3-izbový byt, ideálne s lodžiou, nie prízemie, v
190,000 € 2794 €/m²
Rekreačný pozemok | 3,697 m²
Realitná kancelária HALO reality a Dušan Požgay, kontakt: 0902 341 366, nehnuteľnosť s ID: MA-7
218,000 € 59 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
190,000 € 3800 €/m²
3 izbový byt | 80 m²
Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: M
260,400 € 3255 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 456 m²
RADES REAL PLUS LV ponúka na predaj pekný rovinatý pozemok na stavbu rodinného domu v Stupave
Info v RK
Rodinný dom | Moyzesova | 456.06 m²
Ponúkame Vám na predaj výnimočný rodinný dom 456,06m2 s garážou, bazénom v tichej ulici, blízko
590,000 € 1294 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.