Pozemok pre bytovú výstavbu | Pod Kopcami | 1,622 m²
Realitná kancelária EMISSEN ponúka na predaj rozľahlý 16,22 árový stavebný pozemok na bývanie
225,000 € 139 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Zadná | 520 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v stabilizovanej zástavbe rodinných domov, ktorý je ideálny
370 €/m2 370 €/m2
Rekreačný pozemok | Karpatská | 5,637 m²
AMOS reality predáva veľký 5637 m2 rekreačný pozemok v obci Stupava. Pozemok vhodný pre rekreač
200 €/m2 200 €/m2
Rodinný dom | Osiková | 260 m²
Dom, kde má každý deň atmosféru víkendu: bazén, krb a súkromie pri lese v Stupave Predstavte
2,300 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Liesková 9/a | 154.43 m²
Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú
399,900 € 2590 €/m²
Rodinný dom | - | 228 m²
Nestrácaj čas v dopravných zápchach a získaj čas pre rodinu! Miesto, kde majú deti svoj svet, r
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Na vyhliadke | 115.16 m²
Spustili sme výstavbu exkluzívneho projektu Na Vyhliadke v Stupave. Ponúkame na predaj 5 izbový
379,000 € 3270 €/m²
Rekreačný pozemok | Pri Greftoch | 550 m²
Máme pre vás atraktívny rohový pozemok v záhradkárskej osade Ovocinár, len 10 minút od centra S
47,000 € 85 €/m²
Rodinný dom | 92 m²
IRG Realitné Centrum Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj kompletne zariadený
293,000 € 3185 €/m²
Rodinný dom | Lesná | 107.02 m²
REWIN reality Vám ponúka na predaj moderný, štýlovo zariadený rodinný dom v Stupave. Hľadáte b
549,900 € 5138 €/m²
2 izbový byt | Jána Ondruša | 68 m²
Na predaj Vám ponúkame posledný 2. izbový byt v Stupave na ulici Jána Ondruša ( Kozlisko ). By
183,195 € 2694 €/m²
Rodinný dom | Ferdiša Kostku | 288 m²
Exkluzívne - Ponúkame na prodaj pjekný a veľký rodzinný dúm v Zóhri, kúsek od Mauacek (Malacky
438,900 € 1524 €/m²
Iný stavebný pozemok | 3,280 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok pre Jazdecký klub – zariadenie poloverejného charakteru p
213,200 € 65 €/m²
Rodinný dom | Nová | 156 m²
CreeX Reality a Róbert Hustý ponúkajú na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v Stupave
428,000 € 2744 €/m²
2 izbový byt | Okružná | 62 m²
Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom priestranný 2,5-izbový byt so samostatným wa
740 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Cementárenská | 116 m²
Žite nad mestom — štýlový 4-izbový mezonet s 2 balkónmi a s terasou (31 m2) v srdci Stupavy na
282,500 € 2435 €/m²
1 izbový byt | Cementárenská | 41.8 m²
Predajte za najvyššiu cenu aj Vy ! Tento byt bol predaný, ak aj Vy uvažujete o predaji nehnuteľ
147,500 € 3529 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,424 m²
EXKLUZÍVNE – Stavebný pozemok 1424 m2 s krásnym výhľadom na mesto STUPAVA Ponúkame na predaj
250,000 € 176 €/m²
Rodinný dom | Krajná | 180 m²
Babony TRE Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený nový 4 izbový rodinný dom v Stupave (jedn
2,400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 486 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj výnimočný 6-izbový rodinný dom situova
Info v RK
Záhradná chatka | nezadana | 50 m²
So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti predáme Chatu so záhradou v Stupave záhradkárska oblasť Lin
64,900 € 1540 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 619 m²
Ponúkame stavebný pozemok s rozlohou 619 m2 [ presné rozmery na vyžiadanie ] v centre Stupavy.
270,000 € 436 €/m²
Rodinný dom | Stupava | 180 m²
Predstavte si miesto, kde sa budete cítiť príjemne hneď od prvého momentu. Miesto, ktoré dýcha
2,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Pri majeri | 131.1 m²
Stavebno-developerská spoločnosť BTK ponúka na predaj vo svojom skolaudovanom projekte Nový Maj
229,425 € 1750 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.