Exkluzívny strešný byt s panoramatickou terasou – 227,92 m² | Kramáre Living

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Jaskový rad | 125.55 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový strešný byt v prémiovom projekte Kramáre Living. Tento by

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

799,900 € 6371 €/m²

Top
Top

BA Dúbravka - Villa Rustica - LUXUSNÝ 4i, 109m2, 2x balkón, loggia, 2x garážové státie, LES, CHKO, uzatvorená ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²

Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4128 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

ZĽAVA 3000€ BA Ružinov - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 4i BYT - Sklenárová ul., 80 M2, výborná lokalita, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²

Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

346,990 € 4392 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Prestížny 4-izbový byt s výhľadmi na Bratislavský downtown v projekte Liget

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 117.95 m²

TARGETreal ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v komplexe Liget s výhľadom na panorámu Bra

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

TREBA VIDIEŤ | Rodinný 4izb. byt po úplne novej rekonštrukcii, vedľa ZŠ Za Kasárňou

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 86.7 m²

Ponúkame na predaj moderný 4 izb. byt kde po práve dokončenej ešte nepoužívanej kompletnej reko

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

358,000 € 4129 €/m²

člen NARKS
Top
Top

HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 3491 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj prémiový 4-izbový byt s veľkou terasou a 3 balkónmi v projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Bottova | 128.95 m²

HERRYS - Na predaj prémiový 4-izbový byt s veľkou terasou a 3 balkónmi v projekte Metropolis R

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,164,655.98 € 9032 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 4-izbový byt na Račianskej ulici, MANHATTAN

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 100.1 m²

HERRYS - Na predaj 4-izbový byt na Račianskej ulici, MANHATTAN Realitná kancelária HERRYS ponú

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

495,000 € 4945 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj svetlý a priestranný 4-izbový byt s garážou na Račianskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianske mýto | 155.15 m²

HERRYS - Na predaj svetlý a priestranný 4-izbový byt s garážou na Račianskom mýte Realitná kan

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

549,000 € 3539 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný slnečný 4-izbový byt s balkónom a parkovacím miestom, Tichá ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Tichá | 111.49 m²

HERRYS - Na predaj priestranný slnečný 4-izbový byt s balkónom a parkovacím miestom, Tichá ulic

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

460,000 € 4126 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vnútrobloku

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Krížna | 119.7 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vnútrobloku Realitn

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 € 4169 €/m²

Top
Top

OS Za Južnou - lokalita Suchý Dub, 4 izbový luxusný terasový byt č.3, v štandardnom prevedení za 455.100 €

Reality Trenčín

4 izbový byt | Južná | 157.01 m²

Luxusné veľkometrážne terasové byty v blízkosti rodinných domov, v centrálnej časti sídliska, n

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

431,100 € 2746 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Priestranný 4-izbový byt so záhradou, garážou, pivnicou, šatníkom vo výbornej lokalite priamo v Senci na predaj

Reality Senec

4 izbový byt | J. Smreka | 116.76 m²

Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt, ktorý sa nachádza na ulici J

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Senec

319,990 € 2741 €/m²

Top
Top

PRIPRAVUJEME | Veľký, rodinný 5izb. byt s loggiou, 2x toaleta a úplne nová rekonštrukcia - ul. Novackého

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Novackého | 103.36 m²

Výborná dispozícia veľkého 5izb. bytu Novackého ulica začiatok Karlovej vsi. Byt v tehlovom d

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

395,000 € 3822 €/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

Výnimočný 4-izbový byt s veľkou lodžiou, pivnicou a parkovaním v projekte Cubicon II

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Ulica Rudolfa Mocka | 88.02 m²

Ponúkame na predaj výnimočný moderný 4-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Cubicon II,

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

409,900 € 4657 €/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

Moderný 4-izbový byt v novostavbe v Slnečniciach, Béžová ulica, komfortné rodinné bývanie v obľúbenej časti Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Béžová | 87 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 4-

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

449,990 € 5172 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Tichý staromestský 3,5-izbový byt vo dvore – 29. augusta, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 29. augusta | 102.01 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,990 € 3921 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Nadštandardný 4 izbový byt s terasou.

Reality Bratislava-Devín

4 izbový byt | Devínska cesta 102 | 113.83 m²

DISPOZÍCIA Ide o štvorizbový byt s hlavnou spálňou + 2 ďalśie izby, ktoré spoločne tvoria nočnú

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Top
Top

Predaj 4-izbového bytu s parkovaním a 22m2 terasa, Ružinov- Nivy, Jégého ulica, 3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Jégého | 120 m²

Ponúkame na predaj priestranný dobre dispozične riešený 4-izbový byt v Ružinove- Nivy Jégého ul

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

515,000 € 4292 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

EUROVEA TOWER: 4-IZBOVÝ BYT NA 40NP S VYSOKÝMI STROPMI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 177.18 m²

FEDORS Group Vám ponúka exkluzívne na predaj exkluzívny 4-izbový byt na 40. poschodí Eurovea To

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NEWCASTLE⏐NOVÁ CENA 4 izbový byt, 73 m², voľný ihneď

Reality Prešov

4 izbový byt | Mukačevská | 73 m²

PONUKAME NA PRENÁJOM 4-izbový byt na Sídlisku 3 v Prešove. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej čas

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Prešov

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj | Luxusný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii | 90 m² | Trenčianska Teplá | 2 pivnice | LUCA & DOREN

Reality Trenčianska Teplá

4 izbový byt | Mayerova | 90 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt s úžitkovou

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

229,000 € 2544 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Tichý 4-izbový byt s dvomi kúpelňami

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Tomášikova | 123 m²

Slnečný 4-izbový klimatizovaný mezonetový byt s rozlohou 123 m² je situovaný na Tomášikovej uli

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

479,990 € 4220 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8558)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23072)
Upresniť hľadanie