Exkluzívne bývanie v srdci Starého Mesta – 4-izbový byt v projekte RIEČNA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Riečna | 95.37 m²

Na predaj: Exkluzívny 4 - izbový byt v projekte RIEČNA – Staré Mesto, Bratislava Lokalita: Rieč

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

839,256 € 8800 €/m²

Exkluzívna ponuka - 4-izbový byt v novostavbe v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 128.27 m²

Vitajte v tomto skrytom klenote uprostred rušného centra Bratislavy. Tento moderný 4-izbový byt

Publikované: 09.02.2024 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

889,000 € 6931 €/m²

Rezidencia pod Bratislavským hradom | súkromná terasa | garáž | Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Skalná | 244.8 m²

Len niekoľko bytov v historickom centre Bratislavy ponúka kombináciu skutočného súkromia, veľke

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,150,000 € 4698 €/m²

Na predaj krásny priestranný 4,5 i byt s dušou historie v centre mesta na pešej zóne v Bratislave

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Strakova | 147.15 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny 4,5 izbový byt o výmere podlahovej plochy 147,15 m2 v lokalite Br

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 4417 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4i byt v štandarde na predaj, kompletná rekonštrukcia, Staré Mesto, Gunduličova, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 102.73 m²

V kompletne zrekonštruovanej tehlovej budove na Gunduličovej ulici v Starom Meste v Bratislave

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 4429 €/m²

ASSENZIO PROPERTY PREDAJ 4-IZBOVÝ BYT VYNIKAJÚCA LOKALITA ULICA KRÍŽNA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Krížna | 88 m²

ASSENZIO PROPERTY ponúka na predaj veľkometrážny 4-izbový byt v úžasnej časti Starého Mesta .By

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,900 € 4544 €/m²

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 4 IZB. BYT V TEHLOVOM BYTOVOM DOME, ŽABOTOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Žabotova | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 - izbový mezonetový byt v tehlovom bytovom d

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 07.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

449,900 € 2812 €/m²

VALEN | Vzdušný 4,5 izbový byt s vysokými stropmi v srdci Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Námestie 1. mája 16A | 101.34 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj pekný staromestský 4,5-izbový byt s vysokými stropmi

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3937 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Arvin & Benet | Exkluzívny veľkometrážny penthouse s obrovskou terasou a výhľadmi snov v slepej uličke

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Sklenárska | 287 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj exkluzívny veľkometrážny penthouse s obrovskou terasou, výhľadm

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Veľký 3,5-izbový byt pri parku na Kmeťovom námestí, BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Kmeťovo námestie | 107.62 m²

Predaj: Veľký 3,5-izbový byt s balkónom a loggiou na Kmeťovom námestí v centre Bratislavy, Star

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

429,900 € 3995 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Priestranný 5-i. byt s terasou a výhľadom na Dunaj | Staré mesto – Radvanská ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Radvanská | 166 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne zariadený 5-izbový byt , situovaný v

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

900,000 € 5422 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 4-izbový byt Staré Mesto - terasa, parkovanie, 3 spálne, 102 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Tichá | 102 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový byt v jednej z najpokojnejších častí Brati

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 € 4892 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 4-izbový byt s balkónom a parkovaním v modernej novostavbe Rezidencia Dobšinského

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dobšinského | 108.41 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 4-izbový byt s balkónom a parkovaním v modernej novostavbe Rezi

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5525 €/m²

REZERVOVANÉ KRÁSNY 4 IZBOVÝ BYT BRATISLAVA STARÉ MESTO GRÖSSLINGOVA UL. 105 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 105 m²

Predstavujeme vám výnimočnú príležitosť vlastniť priestranný a elegantný 4-izbový byt v jednej

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

559,500 € 5329 €/m²

Veľký 4-izbový byt 110 m² v centre Bratislavy | Staré Mesto | Banskobystrická ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Banskobystrická | 110 m²

Exkluzívny 4-izbový byt v srdci Starého Mesta – Banskobystrická ulica Ponúkame Vám na predaj pr

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

575,000 € 5227 €/m²

VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT BRATISLAVA STARÉ MESTO UL. PALISÁDY 100 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palisády | 100 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v atraktívnej lokalite Bratislava - Staré Mesto Pre

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

606,000 € 6060 €/m²

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT PARKING | HORSKÝ PARK | 102 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta | 102 m²

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT PARKING | HORSKÝ PARK | 102 m² Cena: 434.000 EUR Lokalita: Drotárska ce

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

434,000 € 4255 €/m²

VYSOKÉ STROPY, VÝBORNÁ LOKALITA! Slnečný, priestranný 4-izb. byt na ulici Dostojevského rad

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dostojevského rad | 113.2 m²

VYSOKÉ STROPY, VÝBORNÁ LOKALITA! Slnečný, priestranný 4-izb. byt na ulici Dostojevského rad v

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 3401 €/m²

Podkrovný 3,5i byt v centre mesta s jedinečnou atmosférou, BA I.- Staré Mesto, 102 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 102 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka EXKLUZÍVNE na predaj jedinečný podkrovný 3,5i byt v úplnom centre mest

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,900 € 3921 €/m²

Moderný 4 izbový penthouse v novostavbe s veľkou terasou a výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná 42C | 172.91 m²

Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka výnimočný 4 izbový penthouse v technologicky vyspelej novos

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

889,000 € 5141 €/m²

Predaj - byt Grösslingova, Staré Mesto, kompletná rekonštrukcia, 140m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 140 m²

Ponúkame na predaj výnimočný veľkometrážny byt v srdci bratislavského Starého Mesta na prestížn

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

692,000 € 4943 €/m²

Arvin & Benet | Moderný veľkometrážny byt s terasou | Ticho a zeleň

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 137 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj moderný veľkometrážny 4i byt s terasou a parkingom v neuveriteľn

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

519,000 € 3788 €/m²

For Sale by Owner: Luxury 4-Room Designer Maisonette in the Historic Centre of Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Rybárska brána | 146.97 m²

We offer for sale a unique 4-room maisonette located in the very heart of Bratislava's historic

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

850,000 € 5783 €/m²

EXKLUZÍVNA PONUKA – PRIAMO OD MAJITEĽA: Na predaj luxusný 4-izbový dizajnový mezonet v historickom centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Rybárska brána | 146.97 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový mezonet situovaný priamo v srdci historického centra Brat

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

850,000 € 5783 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23079)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Reality v Martine (771)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie