TARGETreal | Na predaj, Štýlový 3-izbový byt, Solinky, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Dubová | 67 m²

TARGETreal Vám ponúka na predaj štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vyhľadávane

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Žilina

219,900 € 3282 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TARGETreal | Na predaj 3i byt v centre Žiliny po kompletnej rekonštrukcii

Reality Žilina

3 izbový byt | Antona Bernoláka | 60 m²

Hľadáte moderné bývanie v centre diania, no zároveň s praktickou dispozíciou a nízkymi nákladmi

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Žilina

249,000 € 4150 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TARGETreal | REZERVOVANÉ Ponúka exkluzívne na predaj, trojizbový byt Žilina, Hliny 7

Reality Žilina

3 izbový byt | Hlinská | 66 m²

TARGETreal | ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s veľkou loggiou. Hľadá

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Žilina

175,000 € 2652 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný zrekonštruovaný 3 izbový byt - Hliny 3, Bulvár

Reality Žilina

3 izbový byt | Hliny 3 | 59 m²

Ponúkame na predaj moderný zrekonštruovaný 3- izbový byt s balkónom v bytovom dome s výťahom, v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žilina

245,000 € 4153 €/m²

Na predaj, 3 izbový byt Žilina - Bánová, RES group

Reality Žilina

3 izbový byt | Lesná | 99 m²

Ak hľadáte menší rodinný dom, pravdepodobne riešite priestor, parkovanie a súkromie. A presne t

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žilina

260,000 € 2626 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, 3-izbový byt 108 m² + 30 m² terasa do parku, Bôrik - Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Tajovského | 108 m²

Bývanie, ktoré si nevyberáte náhodou. Bôrik, Žilina. Sú byty, ktoré si pozriete. A potom sú by

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, 3 izbový byt, Žilina - Hliny

Reality Žilina

3 izbový byt | Bajzova 21 | 70 m²

Máte chuť vytvoriť si domov presne podľa seba? Tento byt je tu práve pre vás! 🔑 Čo vás tu čaká

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žilina

165,000 € 2357 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ID-3965 NA PREDAJ - 3-izbový byt v Žiline

Reality Žilina

3 izbový byt | Petzvalova | 70 m²

ID:3965 Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový b

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

198,800 € 2840 €/m²

Luxusný 3-izbový byt v rezidencii EURO HOME STAR na Bôriku

Reality Žilina

3 izbový byt | Tajovského | 108 m²

DREAM REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj luxusný 3‑izbový byt v prestížnej rezidencii EURO

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Žilina

360,000 € 3333 €/m²

člen NARKS

3 IZBOVÝ BYT, HLINY 6, 83m2

Reality Žilina

3 izbový byt | 83 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žilina – Hliny 6. Byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žilina

239,998 € 2892 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Žilina – Jarná ulica

Reality Žilina

3 izbový byt | Jarná | 61 m²

Ponúkame na predaj svetlý 3-izbový byt s výborne riešenou dispozíciou, nachádzajúci sa na 1. po

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,000 € 3033 €/m²

Vkusný 3i BYT s balkónom - Vlčince, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Tulská | 70 m²

StorkReal Vám ponúka na predaj 3i BYT s výmerou 69,60m². Nachádza sa na vyvýšenom prízemí zatep

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Žilina

190,000 € 2714 €/m²

Predaj 3+KK byt po kompletnej rekonštrukcii so zariadením | Žilina, Komenského ulica

Reality Žilina

3 izbový byt | Komenského | 52 m²

Hľadáte bývanie bez kompromisov, do ktorého sa stačí už len nasťahovať? Ponúkame vám štýlový 3+

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žilina

209,000 € 4019 €/m²

REZERVOVANÉ / PREDAJ - 3 izbového bytu na Hájiku / Baničová ulica

Reality Žilina

3 izbový byt | Banicova | 68 m²

Predaj priestranného 3-izbového bytu – Žilina, Hájik, Baničova ulica Ponúkame na predaj komple

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Žilina

194,000 € 2853 €/m²

Fantastický 3-izbový byt s výťahom v centre Žiliny

Reality Žilina

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 93 m²

Predstavujeme Vám veľkometrážny 3-izbový byt s výťahom a lodžiou v tehlovom bytovom dome priamo

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Pripravujeme na predaj veľkometrážny 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s balkónom a lodžiou na Predmestskej

Reality Žilina

3 izbový byt | 82 m²

Do našej ponuky práve pripravujeme na predaj veľkometrážny 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Na predaj 3-izbový byt pri lesoparku

Reality Žilina

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žilina – Solinky, v bezprostre

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,500 € 2811 €/m²

EXKLUZÍVNE Mezonetový trojizbový byt, Žilina - Centrum

Reality Žilina

3 izbový byt | Daniela Dlabača | 120 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj krásny a výnimočný 3-izbový podkrovný mezonetový

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

289,900 € 2416 €/m²

Predaj 3-izbového bytu v centre mesta – 92 m²

Reality Žilina

3 izbový byt | 93 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt (93 m² + balkón + pivnica) v tehlovom dome s výťahom na 4. p

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

310,000 € 3333 €/m²

Predaj 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii – Bulvár (Hliny IV)

Reality Žilina

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

Ponúkam na predaj 3-izbový byt o výmere 77 m² (68 m² + balkón + 2 lodžie) priamo na Bulvári – H

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

264,900 € 3896 €/m²

Zrekonštruovaný 3 - izbový byt s balkónom Žilina - Hliny 7

Reality Žilina

3 izbový byt | 63 m²

Na predaj 3-izbový byt s balkónom na sídlisku Hliny 7. Byt s výmerou 63m2 prešiel v roku 2020 r

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žilina

175,000 € 2778 €/m²

3 izbový byt Závodská, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Závodská cesta | 62 m²

Priestranný 3-izbový byt situovaný v širšom centre mesta s výbornou dostupnosťou do centra a ko

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Žilina

189,000 € 3048 €/m²

člen NARKS

Nadštandardný byt v centre Žiliny

Reality Žilina

3 izbový byt | 98 m²

Predstavujeme vám exkluzívnu ponuku bývania pre tých, ktorí hľadajú spojenie elegancie, komfort

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žilina

440,000 € 4490 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

2i/3i byt po kompletnej rekonštrukcii | Žilina | Bulvár

Reality Žilina

3 izbový byt | Antona Bernoláka | 60 m²

Ponúkame vám moderne zrekonštruovaný byt s výmerou 60 m² v jednej z najžiadanejších lokalít Žil

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Žilina

249,000 € 4150 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23066)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie