3 izbový byt | 100 m²
Na predaj mezonetový byt v meste Žilina, k.ú Závodie. Byt je dispozične riešený 2 plnohodnotným
239,900 € 2399 €/m²
3 izbový byt | Nám. gen. M. R. Štefánika | 93.4 m²
PREHĽAD: Predstavte si bývanie, ktoré má všetko — krásny moderný štýl, priestor, dostatok svetl
314,000 € 3362 €/m²
3 izbový byt | 79.42 m²
TOCA real – EXKLUZÍVNE - ponúkame na predaj pekný byt v Bytči na Sídlisku – Thurzova ulica. Byt
189,500 € 2386 €/m²
3 izbový byt | Salezianska | 65 m²
Rezervácia Romdom Reality ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadáva
195,000 € 3000 €/m²
3 izbový byt | Kamenná | 58 m²
ID 3194 Predaj: nebytový priestor – (byt) A8 Predáme nebytový priestor na ul. Kamenná v Ži
112,000 € 1931 €/m²
3 izbový byt | 93.4 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj nadštandartný 3-izbový byt / 93,4 m2 / po kompletnej rekon
314,000 € 3362 €/m²
3 izbový byt | 77 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj nadštandartný 3-izbový byt / 67 + 10 m2 / po kompletnej re
263,500 € 3422 €/m²
3 izbový byt | 90 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj nadštandardný priestranný 3-izbový byt /90 m2/ s dvomi bal
279,000 € 3100 €/m²
3 izbový byt | 80 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj 3-izbový byt s priestranným balkónom / 80 m2 + 8 m2 / v Ži
287,000 € 3588 €/m²
3 izbový byt | Oravská | 67 m²
3D obhliadka byt tu: https://my.matterport.com/show/?m=RYbbf9dtMr7 Exkluzívne Vám ponúkame na
249,900 € 3730 €/m²
3 izbový byt | - | 110 m²
SaleA – Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj priestranný a nadštandardne zariadený 3-iz
359,500 € 3268 €/m²
3 izbový byt | - | 84 m²
✨ 3i byt-moderné bývanie v centre mesta s dvomi balkónmi! ✨ Ponúkame na predaj priestranný 3-i
239,900 € 2856 €/m²
3 izbový byt | Národná | 126 m²
Ponúkame Vám na predaj veľký 3 izbový byt o výmere 126 m2 situovaný na 2.poschodí polyfunkčného
319,000 € 2532 €/m²
3 izbový byt | Bulvár | 59 m²
REZERVOVANÉ. Ponúkame na predaj moderný zrekonštruovaný 3- izbový byt v tehlovom bytovom dome,
180,000 € 3051 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Moderné bývanie bez ďalších investícií? Potom vás tento kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt
215,000 € 3071 €/m²
3 izbový byt | Predmestská | 82 m²
(248-113-MACHa) VYBORNÁ PONUKA!!! Ponúkame na predaj kompletne a nadštandartne zrekonštruovaný
267,000 € 3256 €/m²
3 izbový byt | Lesná | 100 m²
Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort bytu s výhodami rodinného domu? ELISS REAL Vám ponúka na
Cena dohodou
3 izbový byt | 71 m²
B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj moderne zariadený 3 izbový byt v Žiline na Hájiku. Predstav
189,990 € 2676 €/m²
3 izbový byt | 76 m²
B10 Vám ponúka na predaj kompletne štýlovo zrekonštruovaný 3,5 izbový byt nachádzajúci sa na 3.
249,000 € 3276 €/m²
3 izbový byt | 80 m²
Rezerovovaný. Realitná kancelária RED ponúka na predaj veľkometrážny 2-izbový byt, z ktorého p
194,999 € 2437 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
REZERVOVANÉ - Kompletne zrekonštruovaný, slnečný, 3 - izbový byt na Hájiku o výmere 70 m2 s lod
195,000 € 2786 €/m²
3 izbový byt | 64 m²
Ponúkame na predaj 3 - izbový byt nachádzajúci sa na 6/7 poschodí panelového bytového domu na S
185,500 € 2898 €/m²
3 izbový byt | 77 m²
Hľadáte bývanie, kde sa stretáva mestský štýl s absolútnym komfortom? Ponúkame na predaj výnimo
265,000 € 3442 €/m²
3 izbový byt | 121 m²
Ponúkame na predaj veľký staromestský 3-izbový byt v centre mesta Žilina o výmere 121 m2, nachá
319,500 € 3050 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.