3 izbový byt | 120 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj veľkometrážny 3i byt v komplexe Europalace, v novom downtowne
361,241 € 3010 €/m²
3 izbový byt | Komenského | 56 m²
Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt v novostavbe KOMENSKÉHO REZIDENCIA. Butikový byt v NOVOS
990 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 66 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žilina – Solinky, v bezprostre
185,500 € 2811 €/m²
3 izbový byt | 100 m²
Na predaj mezonetový byt v meste Žilina, k.ú Závodie. Byt je dispozične riešený 2 plnohodnotným
239,900 € 2399 €/m²
3 izbový byt | Dolná | 125 m²
B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s úžitkovou plochou 124,71m2, z toho 89,72m2 interiér a 3
319,990 € 2560 €/m²
3 izbový byt | Tajovského | 112 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA | Nadštandardný 3-izbový byt | Euro Home Residential Complex | Bôrik, Žilina
470,000 € 4196 €/m²
3 izbový byt | Hollého | 55 m²
Realitná kancelária LAWIS ponúka na prenájom čerstvo zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Holl
850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Kamenná | 58 m²
ID 3194 Predaj: nebytový priestor – (byt) A8 Predáme nebytový priestor na ul. Kamenná v Ži
112,000 € 1931 €/m²
3 izbový byt | 77 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj nadštandartný 3-izbový byt / 67 + 10 m2 / po kompletnej re
263,500 € 3422 €/m²
3 izbový byt | 93.4 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj nadštandartný 3-izbový byt / 93,4 m2 / po kompletnej rekon
314,000 € 3362 €/m²
3 izbový byt | 90 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj nadštandardný priestranný 3-izbový byt /90 m2/ s dvomi bal
279,000 € 3100 €/m²
3 izbový byt | 89 m²
Reality Alpia Vám ponúka na predaj 3 izbový mezonet s balkónom ,/89m2/, Žilina - Vlčince. Dispo
Cena dohodou
3 izbový byt | 84 m²
Reality Alpia vám ponúkajú na predaj veľký 3-izbový byt s balkónom / 84 m2 / v Žiline časť Hlin
Cena dohodou
3 izbový byt | 80 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj 3-izbový byt s priestranným balkónom / 80 m2 + 8 m2 / v Ži
287,000 € 3588 €/m²
3 izbový byt | Lichardova | 72.1 m²
Ponúkame Vám na prenájom komplet zariadený 3 izbový byt v Žiline, na Lichardovej ulici. Moder
860 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Oravská | 67 m²
3D obhliadka byt tu: https://my.matterport.com/show/?m=RYbbf9dtMr7 Exkluzívne Vám ponúkame na
249,900 € 3730 €/m²
3 izbový byt | Kamenná | 59 m²
Ponúkame na predaj zrekonštruovaný menší 3 - izbový byt o výmere 59 m2 situovaný na prízemí pol
112,000 € 1898 €/m²
3 izbový byt | 1.mája | 114 m²
Ponúkame na prenájom nadštandardný 3-izbový mezonetový byt, ktorý vznikol ako nová nadstavba na
750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Antona Bernoláka | 67 m²
Ponúkame na prenájom naozaj krásny 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bulvár v Žiline. Byt s
950 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Revolučná | 60 m²
Ponúkame na prenájom 3-izbový zrekonštruovaný byt o výmere 60 m² v zateplenom bytovom dome s vý
750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | - | 84 m²
Realitná kancelária Salea – Váš realitný partner vám ponúka na predaj priestranný byt s veľkory
210,000 € 2500 €/m²
3 izbový byt | - | 90 m²
Salea Váš partner v realitách-predáva priestranný, slnečný a dispozične výborne riešený 3-izbov
275,000 € 3056 €/m²
3 izbový byt | Severná | 62 m²
🏠 Prenájom 3-izbového bytu – Hliny VII, Žilina Ponúkame na prenájom 3-izbový byt o výmere 62 m
690 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | - | 84 m²
✨ 3i byt-moderné bývanie v centre mesta s dvomi balkónmi! ✨ Ponúkame na predaj priestranný 3-i
239,900 € 2856 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.