BOSEN | Na predaj 3i byt Beckovská ulica - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | 70 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj byt v centre Trenčína na ulici

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

172,900 € 2470 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na prenájom 3i byt v centre mesta s parkingom - Olbrachtova ulica

Reality Trenčín

3 izbový byt | Olbrachtova ulica | 68 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom 3i byt v centre mesta s parkingom - Olbrachtova u

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

830 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Na predaj byt v centre Trenčína o výmere 78m2 s parkovaním

Reality Trenčín

3 izbový byt | Legionárska | 79 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

208,000 € 2633 €/m²

člen NARKS

Slnečný 3-izbový byt s parkovacím miestom v cene, lokalita Na Zongorke (Villa Park) – Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Na Zongorke | 65.3 m²

Ponúkame na predaj dispozične upravený 3-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších častí mesta

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Trenčín

188,000 € 2879 €/m²

LUMERA / | Veľkometrážny 3-izbový byt s garážou Trenčín Nad Tehelňou

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nad Tehelňou | 91 m²

Ponúkame na predaj výnimočný velkometrážny 3-izbový byt s galériou vo vyhľadávanej lokalite Nad

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

239,900 € 2636 €/m²

člen NARKS

OS Suchý Dub BD1 na predaj 3 izbový byt č.7 s parkovacím miestom za 194.700 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 61.41 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh - oblasť Such

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

184,700 € 3008 €/m²

OS Suchý Dub BD1 na predaj 3 izbový byt č.6 s garážovým státím za 268.000 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 61.41 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

193,400 € 3149 €/m²

Na predaj 3 izbový byt so záhradkou v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Beckovská | 56 m²

Hľadáte komfort bytu, no nechcete sa vzdať výhod rodinného domu? Máme pre vás výnimočnú ponuku

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Trenčín

165,000 € 2946 €/m²

Komfort domu v byte – 3i byt so záhradou, garážou a parkovaním

Reality Trenčín

3 izbový byt | Beckovská | 56 m²

Hľadáte pohodlie bytu, no s pocitom života ako v rodinnom dome? Máme pre vás ideálne riešenie –

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Trenčín

195,000 € 3482 €/m²

REZERVOVANÉ !! Klimatizovaný 3-izbový byt s balkónom a vlastným kúrením, Soblahovská ul., Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Soblahovská | 75 m²

Ponúkame na predaj príjemný a dispozične veľmi dobre riešený 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadá

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trenčín

165,000 € 2200 €/m²

OS Suchý Dub BD1 na predaj 3 izbový byt č.4 so záhradkou a parkovacím miestom za 203.400 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 61.41 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

193,400 € 3149 €/m²

NA PREDAJ! 3i byt s 2 balkónmi - pôvodný stav, 69 m2, 28. októbra, TN

Reality Trenčín

3 izbový byt | 28. októbra | 69 m²

TK Reality ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici 28. októbra v Trenčíne. Tento svetlý byt je v

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

144,000 € 2087 €/m²

3-izbový byt - Východná ul., Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Východná | 70 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom na 2. poschod

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

790 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom vybavený 3i byt, 2x parking, garáž, TN-Vinohrady

Reality Trenčín

3 izbový byt | Muškátová | 73 m²

Na prenájom exkluzívny 3 izbový byt v novostavbe "Záhradné vily" - mestská štvrť v Trenčíne, kt

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

1,300 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Na predaj 3. Izbovy byt v centre Trenčina

Reality Trenčín

3 izbový byt | 74 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt po rozsiahlej rekonštrukcii, situovaný vo v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

210,000 € 2838 €/m²

Na predaj svetlý 3-izbový byt na Sihoti v Trenčíne - skvelá lokalita

Reality Trenčín

3 izbový byt | 63 m²

TUreality ponúka na predaj útulný a svetlý 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

169,000 € 2683 €/m²

Villasis / PREDAJ 3-izbový byt s veľkou terasou

Reality Trenčín

3 izbový byt | Puškinova | 73 m²

Projekt Villasis prináša novú rezidenčnú štvrť do mestskej časti Biskupice. Predstavuje moderné

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Trenčín

299,542 € 4103 €/m²

Villasis / PREDAJ 3-izbový byt s predzáhradkou

Reality Trenčín

3 izbový byt | Puškinova | 80 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Trenčín

313,667 € 3921 €/m²

Villasis / PREDAJ 3-izbový byt

Reality Trenčín

3 izbový byt | Puškinova | 80 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Trenčín

278,280 € 3479 €/m²

Na predaj 3. izbovy byt - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | 75 m²

TUreality ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe, situovaný vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

249,999 € 3333 €/m²

REZERVOVANÝ - 3i BYT (61 m²) + LOGGIA - Trenčín, Sihoť II

Reality Trenčín

3 izbový byt | Gagarinova | 61 m²

AM LIVING realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový byt s loggiou vo veľmi vyhľa

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

Dražba 3-izbového bytu v Trenčíne v podiele 1/1

Reality Trenčín

3 izbový byt | I. Olbrachta | 67.74 m²

Dražobná spoločnosť Dražby realít, s.r.o. Vám dáva do pozornosti dobrovoľnú dražbu 3-izbového b

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na dražba Trenčín

136,000 € 2008 €/m²

NA PREDAJ 3IZB. EXKLUZIVNY BYT TRENČIANSKE TEPLICE

Reality Trenčín

3 izbový byt | 151 m²

TUreality ponúka na predaj nehnuteľnosť, ktorá si nepotrebuje nič dokazovať — a úprimne, ani sa

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

359,999 € 2384 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s loggiou a výbornou dispozíciou – Trenčín Juh

Reality Trenčín

3 izbový byt | Mateja Bela | 67 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite Trenčín

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

155,000 € 2313 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie