3 izbový byt | 68 m²
Realitná kancelária HALO reality a Anna Jambrichová, kontakt: 0908 931 038, nehnuteľnosť s ID:
158,000 € 2324 €/m²
3 izbový byt | Strojnícka | 70.72 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3- izbový byt s loggiou: Lokalita: Str
126,000 € 1782 €/m²
3 izbový byt | Slovenská | 68 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 3-izbový byt s loggiou v centre mesta: Lokalita: centrum, Spišsk
Cena dohodou
3 izbový byt | Československej armády | 77.24 m²
Hľadáte bývanie, kde sa špičková architektúra stretáva s maximálnym komfortom? Ponúkame na pre
Cena dohodou
3 izbový byt | Hanulova | 107 m²
Číslo ponuky: 8204 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ROZOSTAVANÝ 3-IZBOVÝ PODKROVNY BYT nachádzaj
Cena dohodou
3 izbový byt | Hviezdoslavova | 72 m²
Číslo ponuky: 9162 - Ponúkame NA PRENÁJOM ČIASTOČNE REKONŠTRUOVANÝ 3-IZBOVÝ BYT S loggiou (2,2
620 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | J.Hanulu | 90 m²
Číslo ponuky: 9230 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ TEHLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT S 2 BALKÓNMI, GARÁŽOU,
Cena dohodou
3 izbový byt | Hanulova | 85 m²
Číslo ponuky: 8205 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ROZOSTAVANÝ 3-IZBOVÝ PODKROVNY BYT nachádzaj
Cena dohodou
3 izbový byt | Hviezdoslavova | 72 m²
620 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 68 m²
Reality Alpia ponúka v zastúpení na predaj nehnuteľnosť v meste Spišská Nová Ves – priestranný
160,000 € 2353 €/m²
3 izbový byt | - | 81 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový nadštandardný byt s loggiou a parkovacím miestom, sídlis
235,000 € 2901 €/m²
3 izbový byt | Novoveská Huta | 113.09 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt s terasou a parkovaním priamo pred bytovým domom v n
199,000 € 1760 €/m²
3 izbový byt | - | 68 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 3 izbový byt, sídlisko Mier, Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť sa na
139,000 € 2044 €/m²
3 izbový byt | - | 74.3 m²
Ponúkame na predaj posledné voľné 3 izbové byty s balkónom (alebo balkónom a terasou) a s vnúto
204,000 € 2670 €/m²
3 izbový byt | - | 70 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj novostavby bytov v Novoveskej Hute, okres Spišská Nová Ves. Bytov
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | - | 80.63 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový podkrovný byt v širšom centre mesta Spišská Nová Ves. Na
195,000 € 2418 €/m²
3 izbový byt | - | 95 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový podkrovný byt s terasou, centrum, Spišská Nová Ves. Nehn
189,000 € 1989 €/m²
3 izbový byt | - | 69 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou, sídlisko Západ, Spišská Nová Ves. Nehnute
138,500 € 2007 €/m²
3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 94.92 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt mezonet s loggiou, centrum, Spišská Nová Ves. Nehnut
189,000 € 1991 €/m²
3 izbový byt | Novoveská Huta | 128.53 m²
219,000 € 1704 €/m²
3 izbový byt | - | 68.7 m²
Exkluzívne ponúkame na prenájom 3 izbový priestranný byt, Letná ulica, Spišská Nová Ves. Nachád
660 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Koceľova | 67 m²
Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj 3-izbový byt s balkónom v Spišskej Novej Vsi na Koceľ
153,500 € 2291 €/m²
3 izbový byt | Tkáčska | 72.04 m²
Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj 3-izbový byt s loggiou na sídl. Západ 1 v Spišskej No
127,900 € 1775 €/m²
3 izbový byt | Za Hornádom | 69.29 m²
Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj 3-izbový byt s loggiou v meste Spišská Nová Ves. Lok
124,000 € 1790 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.