ZARIADENÝ 3-izbový byt s loggiou na prenájom v SNV

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Dubová | 51.53 m²

Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na prenájom zrekonštruovaný SLNEČNÝ 3-izbový byt s loggiou na D

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

570 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

IGLOVIA 3-izbový byt s balkónom na predaj v SNV

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Námestie Iglovia | 81.2 m²

Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj 3-izbový byt s balkónom v Spišskej Novej Vsi - Iglovi

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

208,900 € 2573 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Spišskej Novej Vsi, ideálne sídlisko Tarča ale

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Mier, Trieda 1. mája - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | 68 m²

Realitná kancelária HALO reality a Bc. Dagmar Hájeková, kontakt: 0905 389 280, nehnuteľnosť s I

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

114,900 € 1690 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-izbový byt v Spišskej Novej Vsi, stav: aspoň čiastočne zrekon

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

120,000 € 120000 €/m²

50% ZĽAVA NA PARKOVACIE MIESTO. UŠETRI 3300 €. AKCIA KONČÍ 31.5. BYTY FABINIHO SPIŠSKÁ NOVÁ VES

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | J. Fabiniho | 78 m²

50% ZĽAVA NA PARKOVACIE MIESTO. UŠETRI 3300 €. AKCIA KONČÍ 31.5. Ponúkame na predaj 3- izbový p

Publikované: 22.04.2023 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

169,800 € 2288 €/m²

DOSTALI SME DOPYT! hľadáme 3i byt do 135.000,- €, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v Spišskej Novej Vsi. Cena

Publikované: 13.07.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

135,000 €

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

AstonReal: PREDANÉ 3 - izbový byt o výmere 68 m2 s loggiou po rekonštrukcii, Spišská Nová V

Publikované: 27.05.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

člen NARKS

HĽADÁM: 3i byt s balkónom, čiastočná rekonštrukcia, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal hľadá pre klienta 3-izbový byt s balkónom v Spišskej Novej Vsi. Celková rozloha bytu

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

120,000 €

člen NARKS

Prenájom 3-izbového bytu s balkónom

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Trieda 1.mája | 76 m²

Ponúkame Vám na prenájom slnečný 3-izbový byt s balkónom v zateplenom panelovom bytovom dome na

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

670 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDAJ, 3-izbový byt, Sp.Nová Ves, Ul. Kamenárska,72m2

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Kamenárska | 72 m²

REZERVOVANÉ!Na základe písomného poverenia majiteľa nehnuteľnosti, Vám realitná kancelária RE/

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Byt 3+1 na sídl. Mier, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | P. Jilemnického | 68 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt na sídlisku Mier v Spišskej Novej Vsi. Panelová nehnuteľnosť

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

125,000 € 1838 €/m²

Byt 3+1 sídl. Mier, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | P. Jilemnického | 68 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

115,000 € 1691 €/m²

Výnimočný 3-izbový s loggiou na sídlisku Tarča

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Javorová | 86.83 m²

Ponúkame vám na predaj moderný a veľmi kvalitne vybavený 3-izbový byt s loggiou, ktorý sa nachá

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

235,000 € 2706 €/m²

Byt 3+1, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Sadová | 78 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt v Spišskej Novej Vsi. Tehlová nehnuteľnosť v dvojposchodovom

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

105,000 € 1346 €/m²

Byt 3+1 s loggiou a vlastným kúrením na sídlisku Tarča, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Brezová | 91 m²

Ponúkame na predaj priestranný a veľmi príjemný 3-izbový tehlový byt na sídlisku Tarča v meste

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

153,000 € 1681 €/m²

Vám ponúkame na (mladom sídlisku) predaj 3-izbového bytu v OV.

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Tkáčska | 74 m²

Vám ponúkame na (mladom sídlisku) predaj 3-izbového bytu v OV. V lokalite s kompletnou občiansk

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

1 € 0 €/m²

REZERVOVANÉ - 3 izbový byt s loggiou, 81m2

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Levočská | 80 m²

Na predaj ponúkame 3 izbový byt s dvoma loggiami na Levočskej ulici blízko centra mesta. Posch

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Na predaj 3-izbový byt v projekte LETNÁ 33

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Letná | 62.81 m²

LETNÁ 33 – bývanie s adresou, ktorá má hodnotu V samom srdci Spišská Nová Ves, priamo na pešej

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Info v RK

Novostavba – Slnečný podkrovný 3-izbový byt s možnosťou parkovania / Fabiniho ul., Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | J. Fabiniho | 78 m²

Ponúkame na predaj podkrovný slnečný 3-izbový byt v tehlovej novostavbe, situovaný v širšom cen

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

172,900 € 2217 €/m²

3 izbový byt v novostavbe OC Družba, predaj , Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Lipová | 82.44 m²

Zoznam s cenami a ponuku bytov najdete TU Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt o výmere 74.27

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

184,500 € 2238 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8518)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Upresniť hľadanie