Na predaj moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt so záhradkou v obci Palárikovo

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 63 m²

Reality na kľúč vám exkluzívne ponúkajú na predaj moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt so záhra

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

113,000 € 1794 €/m²

Na prenájom veľký 3-izbový byt na Ul. M. R. Štefánika v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 95 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom veľký 3-izbový byt na Ul. M. R. Štefánika v Nových Zámko

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

430 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na prenájom elegantný zariadený 3-izbový byt pri stanici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 60 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom elegantný zariadený 3-izbový byt pri stanici v Nových Zá

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Exkluzívna ponuka na predaj 3 izbový byt na Prednádraží

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Lastovičia | 69 m²

Znížená cena! Exkluzívne ponúkam na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Prednádražie L

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

119,000 € 1725 €/m²

Na predaj 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Jánošíkova | 75 m²

Exkluzívne iba u nás! Hľadáš pokojné bývanie ? Bezproblémové parkovanie? Byt bez ďalšej invest

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

159,000 € 2120 €/m²

Na predaj 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nitrianske Nábrežie | 75 m²

Exkluzívne iba u nás! Hľadáš pokojné bývanie ? Bezproblémové parkovanie? Byt bez ďalšej investí

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

159,000 € 2120 €/m²

Na prenájom štýlový 3-izbový penthouse v SOHO

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Andovská | 220 m²

Hľadáte bývanie, ktoré v Nových Zámkoch nemá obdobu? V lukratívnej novostavbe na Andovskej ulic

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

900 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Štýlový 3-izbový byt s vlastným kúrením

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Andovská | 60 m²

Hľadáte bývanie, kde máte všetko „na skok a zároveň držíte náklady pod kontrolou? Tento slnečný

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

129,000 € 2150 €/m²

Prenájom 3 izbového bytu v tichej lokalite

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Kmeťova | 80 m²

Ponúkame do prenájmu krásny podkrovný 3.izbový byt v tichej lokalite za nemocnicou v Nových Zám

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Na predaj štýlový 3-izbový byt. Moderný život bez starostí! Hľadáš pokojné bývanie v meste Nové

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

138,000 € 1917 €/m²

Štýlový 3-izbový byt na prenájom – komfort, dizajn a skvelá lokalita

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Komárňanská | 65 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája moderný dizajn, komfort a výbornú dostupnosť? Máme pre vás ideálne

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

720 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj 3 izbový novo zrekonštruovaný zariadený byt - rezervované

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 78 m²

Exkluzívna ponuka za rozumnú cenu ! Neváhaj lebo zajtra môže byť neskoro. Rezervované! Hľadáš 3

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

138,000 € 1769 €/m²

Exkluzívne na predaj moderný 3 izbový byt na Juhu

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Roľnícka | 70 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

152,000 € 2171 €/m²

Nová rekonštrukcia Na predaj 3 izbový zariadený byt Juh

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | G. Bethlena | 75 m²

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

159,000 € 2120 €/m²

Nadštandardný zariadený 3 izbový byt v Soho s garážovým státím

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 138 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 3 izbový byt s krásnym výhľadom, nadštandardnou te

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

800 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Novostavba 3 izbového bytu na predaj

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Andovská | 87 m²

Novinka Na predaj 3 izbový byt v Novostavbe. Byt má 87m2 nachádza sa vo vyhľadávanej lokalite,

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Štýlový 3-izbový byt na predaj – komfort, dizajn a skvelá lokalita

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Komárňanská | 65 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája moderný dizajn, komfort a výbornú dostupnosť? Prípadne ako investí

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

158,000 € 2431 €/m²

Exkluzívne na predaj 3 izbový byt Juh

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Jánošíkova | 75 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

155,000 € 2067 €/m²

Ponúkam na prenájom 3 izbový zariadený byt na Andovskej

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Andovská | 66 m²

Exkluzívne Ponúkam na prenájom 3 izbový byt v novostavbe na Andovskej ulici v Nových Zámkoch. B

Publikované: 09.04.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový byt na Léckej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Lécka | 61 m²

Reality na kľúč Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt na Léckej ulici v Nových Zámkoch.

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

110,000 € 1803 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s balkonom – Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nábrežná | 73 m²

Len u nás ! Realitná kancelária VASSE Reality ponúka na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v t

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

121,000 € 1658 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 3-izbový byt v centre Nových Zámkov | tichá lokalita plná zelene

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 63 m²

EXKLUZÍVNE | Moderný 3-izbový byt v centre Nových Zámkov | tichá lokalita plná zelene Ponúkame

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

137,000 € 2175 €/m²

Na predaj: Príjemný 3-izbový byt po rekonštrukcii – výborná lokalita, sídlisko Juh, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | S. H. Vajanského | 63 m²

REZERVOVANÉ ! Na predaj: Príjemný 3-izbový byt po rekonštrukcii – výborná lokalita, sídlisko J

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Nové Zámky

123,000 € 1952 €/m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS – 3 IZBOVÝ BYT NA NÁBREŽNEJ ULICI

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nábrežná | 78 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS – 3 IZBOVÝ BYT NA NÁBREŽNEJ ULICI Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

139,000 € 1782 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23086)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Upresniť hľadanie