Na predaj: Štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – G. Bethlena, 68 m²

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | G. Bethlena | 68 m²

Na predaj: Štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – G. Bethlena, 68 m² Ponúkame vám

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Nové Zámky

128,000 € 1882 €/m²

Novinka !! Malý 3 izbový byt 63 m2 po kompletnej rekonštrukcii na predaj

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | T. Vansovej | 63 m²

Novinka !! Malý 3 izbový byt 63 m2 po kompletnej rekonštrukcii na predaj . V byte boli menené p

Publikované: 02.03.2024 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na predaj Nové Zámky

128,000 € 2032 €/m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS – 3 IZBOVÝ BYT NA NÁBREŽNEJ ULICI

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nábrežná | 78 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS – 3 IZBOVÝ BYT NA NÁBREŽNEJ ULICI Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

139,000 € 1782 €/m²

Na predaj veľký 3-izbový byt s výmerou 84 m² v centre mesta.

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 84 m²

Na predaj veľký 3-izbový byt s výmerou 84 m² v centre mesta. Byt sa nachádza v zateplenom bytov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

128,000 € 1524 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s balkónom – Lastovičia ulica, Nové Zámky (blízko centra)

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Lastovičia | 68 m²

3-izbový byt s balkónom – Lastovičia ulica, Nové Zámky (blízko centra) Hľadáte ideálne bývanie

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

118,990 € 1750 €/m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Veľký 3 izbový byt 84 m2 po kompletnej prerábke blízko autobusovej stanice a centra mesta .

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 84 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Veľký 3 izbový byt 84 m2 po kompletnej prerábke blízko autobusovej sta

Publikované: 24.10.2022 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Nové Zámky

139,000 € 1429 €/m²

NOVINKA 2025 !!! Veľký 3 izbový byt 84 m2 blízko centra a autobusovej stanice s veľkým balkónom

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Ľ. Štúra | 84 m²

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Nové Zámky

139,000 € 1583 €/m²

Ponúkam na prenájom 3-izbový byt v Nových Zámkoch na sídlisku Juh, ideálny pre pokojné bývanie.

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 63 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NOVINKA 2025 február !!! 3 izbový byt 80 m2 na na sídlisku JUH s lódžiou

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | T. Vansovej | 80 m²

NOVINKA 2025 február !!!! 3 izbový byt 80 m2 na sídlisku JUH s lódžiou Nová kuchynká linka na m

Publikované: 07.12.2024 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Nové Zámky

141,000 € 1763 €/m²

Hladám na kúpu 1-2-3 alebo 4 izbový byt v pôvodnom stave v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Gogoľova | 0 m²

Hladám na kúpu 1-2-3 alebo 4 izbový byt v pôvodnom stave v Nových Zámkoch Na lokalite nezáleží

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Byty na kúpa Nové Zámky

Cena dohodou

2026 Kompletne prerobené 3 izbové byty od 74 po 85 m2

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nábrežná | 84 m²

2026 !!! Kompletne prerobené 3 izbové byty od 74 po 85 m2 Na predaj máme : - 3 izbový byt na n

Publikované: 27.07.2022 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Nové Zámky

140,000 € 1429 €/m²

Dizajnový 3 izbový byt na prenájom

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 65 m²

Na prenájom moderný 3-izbový dizajnový byt, 65 m² – širšie centrum Ponúkame na prenájom štýlov

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Trojizbový byt v novostavbe v nových zámkoch o výmere 95 m²

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 95 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranny 3 izbový byt o výmere 95 m2 v širšom centre mesta Nové Zámky

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Nové Zámky

Info v RK

Priestranný 3 izbový byt/95 m2/ v širšom centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 95 m²

Publikované: 28.11.2024 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

3 izbový dizajnový byt v blízkosti centra mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 65 m²

Predáme moderný dizajnový 3-izbový byt pripravený uspokojiť aj náročnejšie predstavy o bývaní.

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Nové Zámky

157,900 € 2429 €/m²

Na predaj veľký trojizbový byt v širšom centre mesta nové zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranny 3 izbový byt o výmere 90 m2 v širšom centre mesta Nové Zámky

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Nové Zámky

Info v RK

Na prenájom nový 3 izbový byt/95 m2/ v centre

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 95 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranny 3 izbový byt o výmere 95 m2 v širšom centre mesta Nové Zám

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

650 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom- 3 izbový byt po rekonštrukcii, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nové Zámky | 70 m²

Ponúkame na prenájom štýlový a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 70 m², situovan

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom: 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Nových Zámkoch – Petöfiho ulica

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Petőfiho | 60 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt prerobený na 3-izbový, nachádzajúci sa v tehlovej bytovke na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

580 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3- izbový byt v novostavbe s veľkou terasou

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | J. Kráľa | 69 m²

BEZ PROVÍZIE RK!!!!! Ponúkame na prenájom moderný a svetlý 3-izbový byt v prestížnej novostavb

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

660 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom bytu pri železničnej stanici

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | SNP | 75 m²

Hľadáme prenájom 3 izbového nezariadeného bytu blízko železničnej stanice a Devínskej školy.

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

Cena dohodou

Prenájom 3 izbového bytu blízko Sihoti

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 75.23 m²

Na prenájom 3 izbový byt v Nových Zámkoch Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí o výmere 75 m2

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Tehlový 3 izbový byt blízko prírody

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 96.3 m²

Ponúkam na prenájom krásny 3-izbový byt blízko centra po rekonštrukcii. Byt je nezariadený. B

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

660 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Kúpime 3 izbový byt!

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Pre konkrétnych klientov kúpime 3 izbový byt, platba v hotovosti (na bankový účet)! Lokalita:

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

123,000 € 1500 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1416)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23055)
Upresniť hľadanie