Na prenájom 3 izbový byt, T. Vansovej, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | T. Vansovej | 61.46 m²

Ponúkame na prenájom zariadený, zrekonštruovaný 3-izbový byt v Nových Zámkoch na ulici Terézie

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PREDAJ: Priestranný penthouse 157m2 s loggiou 22m2 a súkromným výťahom, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Podzámska | 157 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj unikátny, priestranný pentho

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

399,900 € 2547 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom veľký 3-izbový byt s dvoma balkónmi v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nábrežná | 84.26 m²

RK TRINITY Vám ponúka na prenájom veľký 3-izbový byt s dvoma balkónmi v meste Nové Zámky. Nachá

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom prerobený 3-izbový byt pri centre v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Šafárikova ulica | 84 m²

Ponúkame na prenájom prerobený a kompletne zariadený 3-izbový byt, ktorý sa nachádza pri centre

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom 3-izbový byt v širšom centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | M.R.Štefánika | 95 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt, ktorý sa nachádza v širšom centre mesta Nové Zámky. BYT - v

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

430 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na prenájom krásny 3-izbový byt s terasou v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Andovská ulica | 88 m²

Ponúkame na prenájom 3izbový byt, ktorý sa nachádza v novostavbe SOHO na Andovskej ulici v Nový

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Šafáriková | 81.56 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom v m

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

780 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom prerobený 3-izbový byt v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | pri mostnej škole | 75 m²

Ponúkame na prenájom prerobený 3-izbový byt v Nových Zámkoch. Nachádza sa neďaleko mostnej škol

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom 3-izbový tehlový byt v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nové Zámky | 75.23 m²

RK TRINITY Vám ponúka na prenájom krásny tehlový 3-izbový byt v meste Nové Zámky. Nachádza sa v

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE - Na predaj 3-izbový byt s loggiou v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | G.Bethlena | 73.61 m²

IBA U NÁS - Ponúkame na predaj 3-izbový byt s loggiou, ktorý sa nachádza neďaleko centra vo vyh

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

127,000 € 1725 €/m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Ľ. Štúra | 82.43 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom v Nových Zámk

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

138,000 € 1674 €/m²

TRINITY - Na predaj 3-izbový byt s balkónom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Neďaleko centra | 57.12 m²

TRINITY - Ponúkame na predaj 3-izbový byt neďaleko centra v Nových Zámkoch. Byt je pôvodne 2-iz

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

124,000 € 2171 €/m²

NA predaj 3-izbový tehlový byt priamo v centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | centrum mesta | 70 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj 3-izbový tehlový byt s balkónom v meste Nové Zámky. Nachádza sa

Publikované: 30.12.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

131,290 € 1875 €/m²

Rezervovaný - predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | G. Bethlena | 72.92 m²

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Nových Zámkoch. Nachádza sa vo vyh

Publikované: 23.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

93,000 € 1275 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom luxusný a zariadený 3-izbový byt v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Andovská ulica | 88 m²

Ponúkame na prenájom štýlový 3-izbový byt s výmerou 88 m² v novostavbe, nachádzajúci sa vo vyhľ

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom a loggiou v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Széchényiho | 77.98 m²

RK TRINITY Vám ponúka na prenájom zariadený 3-izbový byt s balkónom a loggiou v meste Nové Zámk

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom zariadený 3-izbový byt v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 67 m²

RK TRINITY Vám ponúka na prenájom zrekonštruovaný a zariadený 3-izbový byt v Nových Zámkoch. Na

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom 3-izbového bytu s balkónom na Andovskej ulici v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária TRINITY Vám ponúka na prenájom 3- izbový byt s balkónom na ul. Andovská v m

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

620 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom krásny 3-izbový byt v centre mesta Nových Zámkov

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | centrum | 93.8 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt v centre mesta, v polyfunkčnej budove priamo vedľ