3 izbový byt na sídlisku JUH

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | S. H. Vajanského | 74 m²

Prenajmeme 3 izbový byt na sídlisku JUH v Nových Zámkoch na 2. poschodí tepelne izolovaného

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

580 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom 3 izbového bytu

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | SNP | 74 m²

Prenajmeme 3 izbový byt pri železničnej stanici v Nových Zámkoch na 6. poschodí zo siedmych, te

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3- izbový byt s priestrannou dispozíciou

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Cyrilometodská | 72.9 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt s dispozíciou o výmere 72,9m2. Byt sa nachádza

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Byty na predaj Nové Zámky

109,700 € 1505 €/m²

3 izbový byt na predaj v Nových Zámkoch Novostavba

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 74.12 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v novostavbe v Nových Zámkoch. Jedná sa o rezidenčné bývani

Publikované: 05.10.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

174,800 € 2358 €/m²

Rezidenčný byt na predaj s veľkou terasou v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 85.83 m²

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

3 izbový byt na predaj v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | J. Kráľa | 62 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Nových Zámkoch na sídlisku JUH. Podlahová plocha bytu je

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

133,000 € 2145 €/m²

Prenájom - 3 izb.byt v novostavbe v centre mesta Nové zámky.

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nové Zámky | 90 m²

Ponúkam na prenájom pekný 3-izb byt v novostavbe v centre mesta Nové Zámky. Rozloha bytu: 90

Publikované: 25.03.2024 Aktualizované: 30.01.2025
Byty na prenájom Nové Zámky

840 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDAJ - Štýlový 3-izbový byt v centre Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Turecká | 60 m²

EXKLUZÍVNE Ponúkam na predaj útulný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v atraktívnej lokal

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

126,000 € 2100 €/m²

Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | . | 77.7 m²

Hľadáte priestranné bývanie, kde sa môžete ihneď nasťahovať bez ďalších investícií? A-Z Realit

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

145,000 € 1866 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | . | 66 m²

A-Z Reality s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový zrekonštruovaný, zariadený byt v Nových Zámkoch :

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

125,000 € 1894 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj VKUSNE kompletne zrekonštruovaný 3-izb. byt 64,75 m2_KLÍMA_BALKÓN,LEN15 min. autom a 12min. vlakom od NZ EXKLUZÍVNE U NÁS!

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 15 min. autom 12 min. vlakom od NZ | 64 m²

Directreal for Life - Na domovskej stránke DirectReal pod ID:276823 nájdete 34 fotografií tejt

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

87,000 € 1359 €/m²

Predaj 3-izbového bytu prerobeného z 2 na 3-izbový – ul. Nábrežná - Hypo - posudok a poistenie zdarma

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | NZ | 64 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka nasledovnú nehnuteľnosť: Predaj 2-izbového bytu prerobeného na 3-izb

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

132,000 € 2063 €/m²

3 IZBOVY BYT - 64m2 - REKO - HYPOTEKA - POSUDOK A POISTENIE ZDARMA

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | NZ | 64 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka nasledovnú nehnuteľnosť: Na predaj 3-izbový byt – Nové Zámky, žiadan

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

120,000 € 1875 €/m²

Predaj 3-izbového bytu s balkónom v centre mesta – tehlová bytovka, 63,69 m² - Hypotéka Posudok a Poistenie zdarma

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | CENTRUM | 64 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka nasledovnú nehnuteľnosť: Predaj 3-izbového bytu s balkónom v centre

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

125,000 € 1953 €/m²

Štvorbytovka so záhradkou

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Kúpime pre konkrétneho klienta byt štvorbytovke so záhradkou v Nových Zámkoch (ulice Ružová Dol

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

Cena dohodou

Veľký vzdušný 3 izb. byt

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 120 m²

Dám do prenájmu veľký, vzdušný, priestranný 3 izb. byt čiastočne zariadený s balkónom. Byt má 1

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

850 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Krásny 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nábrežná | 78 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a svetlý 3-izbový byt o výmere 78 m² v Nových Zámkoch. Byt sa

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 - izbový byt len na sídlisku JUH v Nových Zámkoch. Poži

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

120,000 € 120000 €/m²

Krásny 3 izbový byt

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Bezručova | 58 m²

Krásny, rekonštruovaný 3 izbový byt je na predaj. Nachádza sa slnečnom, tichom prostredí, s pek

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

108,000 € 1862 €/m²

Na prenájom 3-izbový byt v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na prenájom vkusne zariadený a priestranný 3-izbový byt s celkovou rozlohou 75 m2.

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 79 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny a moderný 3-izbový byt v bytovom dome z roku 2016, ktorý vás očar

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

197,000 € 2494 €/m²

REZERVOVANÉ ! NA PREDAJ ZREKONŠTRUOVANÝ MODERNÝ 3-IZB. BYT S LOGGIOU - SÍDLISKO JUH

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený 3 izbový byt v Nových Zámkoch, lokalita: Sídlisko Juh. Plocha:

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

110,000 € 1692 €/m²

***Na prenájom veľký 3 izbový byt 95m2 - Nové Zámky VOĽNÝ***

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | M.R.Štefánika | 95 m²

Dám do prenájmu veľký 3-izbový tehlový byt v polyfunkčnom dome v Nových Zámkoch na ul. M.R.Štef

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - čisto nový 3 izbový byt - Nové Zámky, námestie

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Hlavné Námestie | 122 m²

Ponúkam Vám na prenájom čisto nový 3 izbový byt v centre mesta Nové Zámky. Budova, v ktorej sa

Publikované: 14.11.2023 Aktualizované: 09.09.2025
Byty na prenájom Nové Zámky

900 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Upresniť hľadanie