Exkluzívne: 3 izbový slnečný byt s balkónom Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. ku Bratke | 73 m²

Moderný, slnečný a priestranný: 3-izbový byt s novou dispozíciou v srdci Levíc. Máme pre vás p

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Levice

115,000 € 1575 €/m²

3 izbový byt Štefánikova ul. Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 65 m²

Hľadáte bývanie, ktoré si viete prispôsobiť vlastným snom, alebo bezpečnú investíciu na okamžit

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Levice

99,900 € 1537 €/m²

SLOVREAL - na predaj 3i byt Levice, Dopravná ul.

Reality Levice

3 izbový byt | Dopravná | 68.75 m²

SLOVREAL ponúka na predaj veľmi pekný a priestranný 3 izbový byt v Leviciach, ktorý poskytuje b

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

158,900 € 2311 €/m²

SLOVREAL - na predaj 3i byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 66 m²

SLOVREAL ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt v Leviciach, ktorý poskytuje tiché miesto na

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

134,500 € 2038 €/m²

Predaj trojizbového bytu v Leviciach

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Spoločnosť U9 a.s. Vám ponúka trojizbový byt s príslušenstvom na ul.Kpt.J.Nejedlého v Leviciach

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Levice

115,000 €

3 izbový byt - 66m2 - kompletka - obľúbená lokalita

Reality Levice

3 izbový byt | LV | 66 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🚧 UŽ ČOSKORO V PONUKE 🚧 3 IZBOVÝ BYT | Levice Pripravujeme do pr

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

Cena dohodou

3 IZBOVY BYT - 69m2 - ZARIADENE - HYPOTEKA - POSUDOK A POISTENIE ZDARMA

Reality Levice

3 izbový byt | KPN | 69 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka nasledovnú nehnuteľnosť: Ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt vo

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

115,000 € 1667 €/m²

3 izbový byt s balkónom na prenájom Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Súkennícka ul. | 78 m²

Ponúkam na prenájom zrekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa na 4. poschodí zo 7 v bytovom

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Levice

680 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rezervované 3 izbový byt v centre mesta

Reality Levice

3 izbový byt | 81 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s lodžiou v centre mesta. Nachádza sa na 3 poschodí v zatepleno

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Levice

101,000 € 1247 €/m²

Na predaj slnečný 3 izbový byt s balkónom na ulici Ku Bratke

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. ku Bratke | 74 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt s balkónom vo výbornej lokalite blízko centra mesta. By

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Levice

120,000 € 1622 €/m²

Prenájom 3 izbového bytu s balkónom a klimatizáciou

Reality Levice

3 izbový byt | 65 m²

Ponúkam na prenájom príjemný a moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa na 4. posch

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Levice

680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PREDAJ, 3-izbový zariadený byt, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Vajanského | 49.5 m²

FinReal go v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom zachovalom stave. I

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

90,500 € 1828 €/m²

Lev Reality - Moderné bývanie v centre Levíc – Priestranný 3 izbový byt s veľkou loggiou

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. Čsl. armády | 79 m²

Byt sa nachádza v modernom bytovom dome, kde necítite anonymitu veľkých projektov. Kombinuje me

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Levice

168,000 € 2127 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v meste Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Školská | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt s lodžiou na Školskej ulici v Leviciach. Byt sa

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

103,000 € 1321 €/m²

NOVÁ CENA! Na predaj 3-izbový byt v Leviciach – Vinohrady

Reality Levice

3 izbový byt | 78.57 m²

Ponúkame na predaj priestranný, slnečný 3 izbový byt v lokalite Vinohrady v Leviciach. Byt sa

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Levice

99,900 € 1271 €/m²

Predáme projekt zo stavebným povolením na výstavbu RD s 3 bytovými jednotkami

Reality Levice

3 izbový byt | 92 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame projekt zo stavebným povolením na výstavbu RD s 3 bytovými

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Levice

35,000 € 380 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Rodinné domy na predaj (23037)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30347)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Upresniť hľadanie