NA PREDAJ VELKÝ 3-IZBOVÝ BYT – LEVICE, VINOHRADY

Reality Levice

3 izbový byt | Pri tehelni | 77 m²

Kancelária Realitné Očko vám ponúka na predaj veľkometrážny a svetlý 3-izbový byt s loggiou o

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Levice

99,900 € 1297 €/m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT LEVICE

Reality Levice

3 izbový byt | Karla Marxa | 79 m²

STARS REALITY ponúka na predaj zaujímavý čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Karla

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Levice

113,000 € 1430 €/m²

Veľký 3 Izbový byt, 83 m2, rekonštrukcia, Perecká, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Perecka | 83 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj 3 Izbový byt, 83 m2, Perecká, Levice. Byt sa na

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Levice

123,990 € 1494 €/m²

Predaj 3 izbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 81.79 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový čiastočne zrekonštruovaný byt o rozlohe 81,79m2 v meste Levice. Po

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Levice

121,000 € 1504 €/m²

Ponúkam Vám na predaj 3 izbový byt v úplnom centre mesta Levice.

Reality Levice

3 izbový byt | Okružná ul. | 65 m²

Ak hľadáte naozaj pekné a tiché miesto na bývanie a zároveň s dosahom všetkých vymožeností mest

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na predaj Levice

93,000 € 1431 €/m²

Exkluzívne iba u nás, ponúkam Vám na predaj 3 izbový byt s loggiou na ulici Kpt. Nálepku.

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. kpt. J. Nálepku | 73.21 m²

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Byty na predaj Levice

123,000 € 1680 €/m²

Ponúkam Vám na predaj 3 izbový byt v tehlovej bytovke v Leviciach.

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. kpt. J. Nálepku | 64.56 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v tehlovej bytovke s loggiou, o rozlohe 64,56m2. Byt je sve

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Levice

83,000 € 1286 €/m²

Ponúkam Vám na predaj 3 izbový byt na Jílemníckeho ulici v Leviciach.

Reality Levice

3 izbový byt | 66.8 m²

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 25.08.2025
Byty na predaj Levice

105,000 € 1572 €/m²

Ponúkam Vám na predaj veľkometrážny 3 izbový byt na Pereckej ulici s balkónom.

Reality Levice

3 izbový byt | Perecká ul. | 77.15 m²

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Levice

165,000 € 2139 €/m²

Ponúkam Vám na predaj 3 izbový veľkometrážny byt v centre mesta Levice.

Reality Levice

3 izbový byt | 81.79 m²

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Levice

120,000 € 1467 €/m²

Na predaj: CENTRUM: 3 izb.byt + ŠATNIK + PIVNICA

Reality Levice

3 izbový byt | 67 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 3,5 izbový byt vo výmere 66,60m2 bez balko

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

98,000 € 1463 €/m²

VEĽKÝ 3 izb.byt + LOGGIA + PIVNICA

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 78.57 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj veľký 3 izbový byt v okresnom meste Levice

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

99,900 € 1271 €/m²

HALO reality - Prenájom, trojizbový byt Levice, Rybníky II, veľkometrážny, čiastočne zariadený

Reality Levice

3 izbový byt | 82 m²

Realitná kancelária HALO reality a Judita Janíčková, kontakt: 0908 037 834, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Levice

690 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový byt v centre mesta Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 68.74 m²

Briliant Reality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v atraktívnej lokalite priamo v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Levice

105,000 € 1527 €/m²

Predaj 3-izbový byt centrum

Reality Levice

3 izbový byt | K. Marxa | 79.21 m²

Dobré reality ponúkajú na predaj 3-izbový byt v centre mesta. Byt má rozlohu cca 80 m2, je čias

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

118,000 € 1490 €/m²

"ZNÍŽENÁ CENA" Na predaj 3-izbový byt

Reality Levice

3 izbový byt | Na lúkach | 52 m²

Dobré reality Vám ponúkajú na predaj 3-izbový byt, ulica Na Lúkach, Levice. Nachádza sa v dobre

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

91,000 € 1750 €/m²

Prenájom 3 izbový byt , Levice centrum

Reality Levice

3 izbový byt | 67 m²

Realitná kancelária Patriot Reality ponúka na prenájom 3 izbový byt na Jilemnického ulici v Lev

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Levice

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Veľký 3-izbový byt za zaujímavú cenu – ideálny na bývanie aj investíciu

Reality Levice

3 izbový byt | Mochovská ul. | 84.03 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v meste Levice, nachádzajúci sa na príze

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Levice

109,000 € 1297 €/m²

Na predaj: CENTRUM veľký 3 izb.byt + BALKON + ŠATNIK

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 82.57 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo výmere 83m2

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

120,000 € 1453 €/m²

Na predaj 3 izb.byt + LOGGIA + PIVNICA + KLIMA

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 61.37 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 3 izbový byt vo výmere 61,37 m2 s loggiou

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

119,900 € 1954 €/m²

Na predaj: 4 izb.byt + BALKON + ŠATNIK + ŠPAJZA

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 81.3 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 4 izbový byt vo výmere 81,30 m2 s veľkou š

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

118,000 € 1451 €/m²

MOVEON ponúka na prenájom veľký 3i byt na Pereckej

Reality Levice

3 izbový byt | Perecká ul. | 76 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3i byt po rekonštrukcii, čiastočne zariadený. Byt má rozlohu 7

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Levice

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

MOVEON exkluzívne prináša možnosť 3i nadštandardného bytu podľa seba.

Reality Levice

3 izbový byt | Dopravná ul. | 69 m²

MOVEON vám exkluzívne prináša jedinečnú možnosť vytvoriť si 3-izbový byt presne podľa vlastných

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Levice

137,990 € 2000 €/m²

MOVEON exkluzívne ponúka 3i priestranný byt na Ľanovej

Reality Levice

3 izbový byt | Ľanová ul. | 79 m²

Iba u nás nájdete v ponuke tento priestranný 3i byt s rozlohou 78,57 m² na Ľanovej ulici v Levi

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Levice

104,990 € 1329 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23038)
Byty v Banskej Bystrici (1410)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30352)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie