HALO reality - Predaj, trojizbový byt Levice, Rybníky V, Súkennícka - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Levice

3 izbový byt | Súkennícka | 78 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. art. Eduard Virág, kontakt: 0949 270 834, nehnuteľnosť

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

99,500 € 1276 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Levice, Rybníky V

Reality Levice

3 izbový byt | 77 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. arch. Zuzana Agová, kontakt: 0904 942 871, nehnuteľnosť

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Levice

104,990 € 1364 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 65 m²

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Levice

93,000 € 1431 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt v Leviciach pre 4 člennu rodinu. Preferujeme

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Levice

90,000 € 90000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v pôvodnom stave v meste Levice vhodný na re

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Levice

Cena dohodou

Ponúkame exkluzívne na predaj 3-izb. byt v Leviciach na ulici M.R.Štefánika o celkovej rozlohe 68,03 m2

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 68.03 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 3-izb. byt v Leviciach na ulici M.R.Štefánika o celkovej rozlohe

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Levice

104,500 € 1536 €/m²

Priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii na prenájom

Reality Levice

3 izbový byt | Pradiarska | 84 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a priestranný 3-izbový byt s výmerou 84 m², ktorý sa nachádza na 7.

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Levice

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Moderný 3- izbový byt v top lokalite

Reality Levice

3 izbový byt | 66 m²

Hľadáte domov, kde stačí len vybaliť kufre? Ponúkame vám výnimočnú príležitosť v najžiadanejšej

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

140,000 € 2121 €/m²

útulný 3 izbový byt

Reality Levice

3 izbový byt | 78 m²

Prenájom priestranného 3-izbového bytu (78 m² + veľký balkón) – ul. Perecká Voľný od 1.3.2026

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Levice

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom priestranného 3-izbového bytu s balkónom

Reality Levice

3 izbový byt | 73 m²

Ponúkam na prenájom priestranný a príjemný 3-izbový byt o výmere 73 m² s balkónom, nachádzajúci

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Levice

680 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom útulného 3-izbového bytu na Kalvárii

Reality Levice

3 izbový byt | 64 m²

Ponúkam na prenájom priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt vo výbornej a pokojnej lokal

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Levice

670 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3 izbový byt skoro v srdci Levíc

Reality Levice

3 izbový byt | 62 m²

Miesto, ktoré môžete nazvať domovom – 3-izbový byt s loggiou v Leviciach, 62 m² Predstavte si

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

97,500 € 1573 €/m²

Priestranný 3 izbový byt

Reality Levice

3 izbový byt | 68 m²

Ponúkam na prenájom krásny a priestranný 3-izbový byt s rozlohou 68 m², ktorý sa nachádza na 3.

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Levice

680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

JKV REAL ponúka na predaj byt v meste Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Levice | 1 m²

JKV REAL ponúka na predaj neizerované byty 1, 2, 3 - izbové nachádzajúce sa v meste Levice. Ti

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

Cena dohodou

Bez maklérov predám slnečný byt v lokalite Levice ID 105445

Reality Levice

3 izbový byt | 76 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Levice

119,000 € 1579 €/m²

Štýlový kompletne zariadený 3 izbový byt v Leviciach

Reality Levice

3 izbový byt | Dopravná ul. | 52 m²

Byt, ktorý si vás získa atmosférou už pri prvom vstupe | Štýlové 3 izbové bývanie v Leviciach

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Levice

630 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NOVÁ CENA Štýlový byt, ktorý si zamilujete

Reality Levice

3 izbový byt | 66 m²

Hľadáte štýlové bývanie v top lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou na dosah? Máme pre

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Levice

129,500 € 1962 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE na predaj- výnimočný 3 izbový byt, komplet. rekonštrukcia

Reality Levice

3 izbový byt | 66 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj jedinečný 3-IZBOVÝ BYT s rozlohou 66 m2, ktorý bol VKUSNE a M

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Byty na predaj Levice

120,000 € 1818 €/m²

EXKLUZÍVNE na predaj - 3 izbový byt takmer v centre Levíc

Reality Levice

3 izbový byt | 74 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 3 izbový (74 m2), priestranný byt s VIZUALIZÁCIOU modernej pr

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Levice

98,000 € 1324 €/m²

Exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový byt v meste Levice – ul. Ulica M. R. Štefánika

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 74.61 m²

Ponúkame na predaj elegantný a dispozične výborne riešený 3-izbový byt o celkovej výmere 74,61

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Levice

116,000 € 1555 €/m²

EXKLUZÍVNE - Veľký 3 izbový zrekonštruovaný byt s lódžiou Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 76.7 m²

V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA ponúkame na predaj veľký 3. izbový byt o rozlohe 76,7 m2 v OV s

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Byty na predaj Levice

102,000 € 1330 €/m²

Rezervované !!! Na predaj 3-izbový byt v tichej lokalite blízko centra – Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ružová | 68.12 m²

3-izbový byt blízko centra – tichá lokalita, Levice Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 6

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Levice

91,500 € 1343 €/m²

REZERVOVANÉ- Štýlový 3-izbový byt s jedálňou a balkónom – Saratovská ulica

Reality Levice

3 izbový byt | Saratovská ul. | 72 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorý zaujme

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Levice

119,900 € 1665 €/m²

Na predaj - 3 IZBOVÝ BYT po komplet.rekonštrukcii LEVICE

Reality Levice

3 izbový byt | B. Němcovej | 67 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ul. B. Nemcovej v Levic

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Levice

109,900 € 1640 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8517)
Rodinné domy na predaj (23040)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30347)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie