3-izbový byt s 2 balkónmi a panoramatickým výhľadom

Reality Levice

3 izbový byt | Dopravná | 74 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s 2 balkónmi orientovanými na zápa

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

115,000 € 1554 €/m²

Novinka
Novinka

PEKNÝ 3 izbový byt na PREDAJ v centre mesta Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 66 m²

ZNÍŽENÁ CENA! Ponúkame Vám z poverenia majiteľa na PREDAJ zrekonštruovaný, veľmi atraktívny, m

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Levice

Info v RK

3 izbový byt na PREDAJ blízko centra

Reality Levice

3 izbový byt | Poľná ul. | 65 m²

Ponúkame Vám z poverenia majiteľa na PREDAJ pekný a dobre situovaný 3 izbový byt s loggiou o ro

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Levice

93,000 € 1431 €/m²

Luxusný, zariadený a veľký 3 izb. byt s loggiou, Saratovská ul., Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Saratovská ul. | 76 m²

Ponúkame Vám na predaj tento luxusný, veľký, kompletne zariadený a slnečný 3 izbový byt s loggi

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Levice

179,000 € 2355 €/m²

Veľký, slnečný a zariadený 3 izbový byt, ul. M.R. Štefánika, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 79 m²

Ponúkame Vám na predaj tento veľký, slnečný a čiastočne zariadený 3 izbový byt bez balkónu o ro

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Levice

124,000 € 1570 €/m²

Veľký slnečný 3 izbový byt, ul. K. Marxa, centrum Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. K. Marxa | 79 m²

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Levice

113,000 € 1430 €/m²

Krásny, slnečný a zariadený 3 izb. byt s balkónom, ul. M. R. Štefánika, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 66 m²

Ponúkame Vám na predaj tento krásny, slnečný a kompletne zariadený 3 izbový byt s balkónom o ro

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Levice

129,500 € 1962 €/m²

Slnečný 3 izbový byt s dvomi balkónmi, centrum, M.R. Štefánika, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj tento slnečný 3 izbový byt s dvomi balkónmi o rozlohe 68 m2 nachádzajúci

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Levice

119,000 € 1750 €/m²

Veľký, slnečný 3 izbový byt s loggiou (77m2), Levice, sídlisko R5

Reality Levice

3 izbový byt | 77 m²

Ponúkame Vám na predaj tento veľký a slnečný 3 izbový byt s loggiou o rozlohe 77 m2 nachádzajúc

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Byty na predaj Levice

105,000 € 1364 €/m²

Pekný, slnečný a veľký 3 izbový byt s loggiou, sídl. Vinohrady, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 77 m²

Ponúkame Vám na predaj tento veľký, pekný a slnečný 3 izbový byt s loggiou o rozlohe 77 m2 nach

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 19.10.2025
Byty na predaj Levice

119,990 € 1558 €/m²

Veľký pekný a slnečný 3 izbový byt, ul. Perecká - R3, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Perecká ul. | 83 m²

Ponúkame Vám na predaj tento veľký, pekný a slnečný 3 izbový byt bez balkónu o rozlohe 83 m2 na

Publikované: 30.05.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

123,000 € 1482 €/m²

Slnečný, veľký 3 izbový byt s balkónom, Okružná ul., Levice centrum

Reality Levice

3 izbový byt | Okružná ul. | 82 m²

Ponúkame Vám na predaj tento slnečný a veľký 3 izbový byt s balkónom o rozlohe 82 m2 nachádzajú

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 16.06.2025
Byty na predaj Levice

120,000 € 1463 €/m²

Veľký, zariadený a slnečný 3 izbový byt s loggiou, Levice, sídlisko Vinohrady

Reality Levice

3 izbový byt | 79 m²

Ponúkame Vám na predaj tento veľký, zariadený a slnečný 3 izbový byt s loggiou o rozlohe 79 m2

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Levice

99,990 € 1266 €/m²

Krásny, slnečný, veľký a zariadený 3 izbový byt s balkónom, ul. Ku Bratke, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. ku Bratke | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj tento krásny, slnečný, veľký a kompletne zariadený 3 izbový byt s balkón

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Levice

119,000 € 1608 €/m²

Slnečný 3 izbový byt s loggiou, ul. Poľná, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Poľná ul. | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj tento slnečný 3 izbový byt s loggiou o rozlohe 65 m2 nachádzajúci sa na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Levice

93,000 € 1431 €/m²

Priestranný 3-izbový byt (až 79 m²) s loggiou, klimatizáciou a zariadením v tichej lokalite – Pri tehelni, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Pri tehelni 4 | 79 m²

​Hľadáte priestranný byt pre svoju rodinu, ktorý si viete dotvoriť podľa vlastných predstáv, no

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Levice

99,900 € 1265 €/m²

Investičný VEĽKY 3 ib + LOGGIA + ŠPAJZA + KUMBAL + PIVNICA

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 84.34 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo výmere 84,32

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

118,000 € 1399 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 3 izb.byt v CENTRE mesta + ŠATNIK + PIVNICA

Reality Levice

3 izbový byt | Okružná | 65 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 3 izbový byt vo výmere 65m2 s PIVNICOU, v

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

96,000 € 1477 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 3 izb.byt + záhradka + pivnica + komora

Reality Levice

3 izbový byt | Nová Dedina | 56.22 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 3 izbový byt vo výmere 56,22 m2 v obci Nov

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

88,000 € 1565 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: VEĽKY investičný 3.byť + LOGGIA

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 84.34 m²

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

118,000 € 1399 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: CENTRUM 3 izb.byt + BALKON + ŠPAJZA

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 65.76 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 3 izbový byt vo výmere 65,76m2 s balkom, š

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

129,500 € 1969 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: CENTRUM: 3 izb.byt + PIVNICA

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 79 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo výmere 79m2

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

113,000 € 1430 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: CENTRUM 3 izb.byt + LOGGIA + KLÍMA + PIVNICA

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 62.1 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v CENTRE mesta Levice s loggi

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

96,000 € 1546 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3 izbový byt s krásnym výhľadom, blízke centrum - Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Levice | 66.6 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s krásnymi výhľadmi, blízke centrum, v meste Levice. K bytu

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Levice

98,000 € 1471 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23040)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30347)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie