MOVEON exkluzívne ponúka 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii za cenu, ktorá sa len tak nevidí!

Reality Levice

3 izbový byt | Konopná | 62 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame tento kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na 4. pos

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Levice

98,690 € 1592 €/m²

Kúpim kompletne prerobený 3 - 4 byt v leviciach .

Reality Levice

3 izbový byt | M.R.Štefánika | 80 m²

Stav objektu: len kompletná rekonštrukcia. Ponuky poprosím s cenou na mail Ďakujem

Publikované: 23.07.2021 Aktualizované: 01.07.2025
Byty na predaj Levice

Cena dohodou

Hľadám 3 alebo 4 izbový byt s balkónom v Leviciach v centre platba v hotovosti

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. kpt. J. Nálepku | 62 m²

Hľadám 3 alebo 4 izbový byt v Leviciach v centre nie prízemie ani posledné poschodie byt musí

Publikované: 01.09.2023 Aktualizované: 04.01.2026
Byty na kúpa Levice

85,000 € 1371 €/m²

SLOVREAL - na predaj 3i byt Levice, 72m2

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 71.89 m²

Link na video: https://youtu.be/eTa317qntyk SLOVREAL ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

99,000 € 1377 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SLOVREAL - na predaj 3i byt Levice, 61m2

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 61.25 m²

SLOVREAL - ponúka na predaj 3 izbový byt v Leviciach. Byt dispozične pozostáva zo vstupnej ch

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

86,500 € 1412 €/m²

SLOVREAL - na predaj 3-izbový byt Levice, 62m2

Reality Levice

3 izbový byt | Zdenka Nejedlého | 62.1 m²

Link na video: https://youtu.be/Hp6GvH_TVVI SLOVREAL ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt o v

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

SLOVREAL - na predaj 3i byt Levice, 73m2

Reality Levice

3 izbový byt | Zdenka Nejedlého | 73.25 m²

SLOVREAL ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v zateplenom bytovom dome v Leviciach. Disp

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

85,500 € 1167 €/m²

SLOVREAL - na predaj 3i byt Levice, 79m2

Reality Levice

3 izbový byt | K. Marxa | 78.84 m²

SLOVREAL ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 79 m², situovaný na vyvýšenom príze

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

115,000 € 1459 €/m²

SLOVREAL - na predaj 3-izbový byt Levice, 61m2

Reality Levice

3 izbový byt | Súkennícka | 61.35 m²

Link na video: https://youtu.be/ULeOOQsXaX4 SLOVREAL ponúka na predaj 3-izbový byt o výmere 61

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

125,000 € 2037 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SLOVREAL - na predaj 3i byt Levice, 64m2

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 64.56 m²

SLOVREAL ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt v okresnom meste Levice. Dispozične byt pozo

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

89,990 € 1394 €/m²

REZERVOVANÉ,3-iz. byt s loggiou a kumbálom-Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Kpt. Jána Nálepku | 0 m²

N222-113-FRADE Ponúkame vám na predaj slnečný 3 izbový byt s loggiou a kumbálom v širšom centr

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

111,000 €

Predaj 3 izbový byt, M. R. Štefánika, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 81 m²

F015-113-DIBEa Na predaj 3 izbový byt v meste Levice, M. R. Štefánika. ROZLOHA: - výmera -

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Levice

126,000 € 1556 €/m²

Predaj veľký 3 izbový byt - LEVICE (116-113-MIJKa)

Reality Levice

3 izbový byt | 0 m²

🟢 NA PREDAJ – Veľký 3-izbový byt v Levice – Sídlisko Vinohrady (ul. Pri tehelni) 79 m² | 7/7 po

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

99,900 €

Predaj 3 izbový byt - LEVICE (111-113-MIJK)

Reality Levice

3 izbový byt | Štúrova | 63 m²

🟢 NA PREDAJ – 3-izbový byt v centre Levíc, Štúrova ulica Ponúkame na predaj pekný, čiastočne z

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

96,000 € 1524 €/m²

Predaj, 3 izbový byt - Levice (008-113-SIHA)

Reality Levice

3 izbový byt | Karla Marxa | 0 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt na prízemí bytového domu, ktorý predstavuje ideálnu

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

118,000 €

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Levice, Priestranný 3 izbový byt v srdci mesta Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 79 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Eva Tauchmanová, kontakt: 0944 240 306, nehnuteľnosť s

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

118,000 € 1494 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 3 izbový byt v meste Levice. Požiadavky: mesto Le

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Levice

123,000 € 1640 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Levice, Vinohrady, praktická dispozícia, pokojné bývanie, možnosť kúpiť aj so zariadením v cene

Reality Levice

3 izbový byt | 79 m²

Realitná kancelária HALO reality a Judita Janíčková, kontakt: 0908 037 834, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Levice

99,900 € 1265 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Levice, Rybníky III, po čiastočnej rekonštrukcii, s balkónom

Reality Levice

3 izbový byt | 75 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Levice

125,000 € 1667 €/m²

HALO reality - Prenájom, trojizbový byt Levice, Rybníky V

Reality Levice

3 izbový byt | 79 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. arch. Zuzana Agová, kontakt: 0904 942 871, nehnuteľnosť

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Levice

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu veľký 3 izbový, ešte lepšie 4 izbový byt v meste

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Levice

130,000 € 1625 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 3 izbový, prípadne 4 izbový byt v meste Levice. L

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Levice

120,000 € 1500 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Levice - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Levice

3 izbový byt | 69 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. art. Eduard Virág, kontakt: 0949 270 834, nehnuteľnosť

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

109,000 € 1580 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt v centre alebo blízkom centre Levíc. Hľadáme

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Levice

100,000 € 1250 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30347)
Rodinné domy na predaj (23040)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Upresniť hľadanie