3 izbový byt | Dopravná | 74 m²
ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s 2 balkónmi orientovanými na zápa
115,000 € 1554 €/m²
3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 66 m²
ZNÍŽENÁ CENA! Ponúkame Vám z poverenia majiteľa na PREDAJ zrekonštruovaný, veľmi atraktívny, m
Info v RK
3 izbový byt | Poľná ul. | 65 m²
Ponúkame Vám z poverenia majiteľa na PREDAJ pekný a dobre situovaný 3 izbový byt s loggiou o ro
93,000 € 1431 €/m²
3 izbový byt | Saratovská ul. | 76 m²
Ponúkame Vám na predaj tento luxusný, veľký, kompletne zariadený a slnečný 3 izbový byt s loggi
179,000 € 2355 €/m²
3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 79 m²
Ponúkame Vám na predaj tento veľký, slnečný a čiastočne zariadený 3 izbový byt bez balkónu o ro
124,000 € 1570 €/m²
3 izbový byt | Ul. K. Marxa | 79 m²
113,000 € 1430 €/m²
3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 66 m²
Ponúkame Vám na predaj tento krásny, slnečný a kompletne zariadený 3 izbový byt s balkónom o ro
129,500 € 1962 €/m²
3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 68 m²
Ponúkame Vám na predaj tento slnečný 3 izbový byt s dvomi balkónmi o rozlohe 68 m2 nachádzajúci
119,000 € 1750 €/m²
3 izbový byt | 77 m²
Ponúkame Vám na predaj tento veľký a slnečný 3 izbový byt s loggiou o rozlohe 77 m2 nachádzajúc
105,000 € 1364 €/m²
3 izbový byt | 77 m²
Ponúkame Vám na predaj tento veľký, pekný a slnečný 3 izbový byt s loggiou o rozlohe 77 m2 nach
119,990 € 1558 €/m²
3 izbový byt | Perecká ul. | 83 m²
Ponúkame Vám na predaj tento veľký, pekný a slnečný 3 izbový byt bez balkónu o rozlohe 83 m2 na
123,000 € 1482 €/m²
3 izbový byt | 79 m²
Ponúkame Vám na predaj tento veľký, zariadený a slnečný 3 izbový byt s loggiou o rozlohe 79 m2
99,990 € 1266 €/m²
3 izbový byt | Okružná ul. | 82 m²
Ponúkame Vám na predaj tento slnečný a veľký 3 izbový byt s balkónom o rozlohe 82 m2 nachádzajú
120,000 € 1463 €/m²
3 izbový byt | Ul. ku Bratke | 74 m²
Ponúkame Vám na predaj tento krásny, slnečný, veľký a kompletne zariadený 3 izbový byt s balkón
119,000 € 1608 €/m²
3 izbový byt | Poľná ul. | 65 m²
Ponúkame Vám na predaj tento slnečný 3 izbový byt s loggiou o rozlohe 65 m2 nachádzajúci sa na
93,000 € 1431 €/m²
3 izbový byt | Pri tehelni 4 | 79 m²
Hľadáte priestranný byt pre svoju rodinu, ktorý si viete dotvoriť podľa vlastných predstáv, no
99,900 € 1265 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 84.34 m²
Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo výmere 84,32
118,000 € 1399 €/m²
3 izbový byt | Okružná | 65 m²
Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 3 izbový byt vo výmere 65m2 s PIVNICOU, v
96,000 € 1477 €/m²
3 izbový byt | Nová Dedina | 56.22 m²
Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 3 izbový byt vo výmere 56,22 m2 v obci Nov
88,000 € 1565 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 84.34 m²
118,000 € 1399 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 65.76 m²
Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 3 izbový byt vo výmere 65,76m2 s balkom, š
129,500 € 1969 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 79 m²
Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo výmere 79m2
113,000 € 1430 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 62.1 m²
Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v CENTRE mesta Levice s loggi
96,000 € 1546 €/m²
3 izbový byt | Levice | 66.6 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s krásnymi výhľadmi, blízke centrum, v meste Levice. K bytu
98,000 € 1471 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.