REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj 3-izbový byt v novostavbe s terasou v lukratívnej časti sídl. Nová Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Strážovská 10 | 79.4 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt v novostavbe s terasou v lukratívnej časti sídl.

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

379,000 € 4773 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkam Vám priestranný 3i byt na Novej terase

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Strážovská | 81.4 m²

Ponúkam Vám priestranný 3i byt s loggiou v novostavbe na Novej Terase – Košice Západ – Strážovs

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

433,990 € 5332 €/m²

Na prenájom veľký 3 izbový byt • Borovicový háj • Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 80 m²

Na prenájom priestranný 3 izbový byt vo výmere 80 m2 + 17m2 terasa. VOĽNÝ IHNEĎ. Výhody to

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

1,250 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Predaj 3-izbového bytu na Gudernovej ulici, Košice – Západ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Gudernova | 56 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj svetlý 3-izbový byt, situovaný v obľúbenej lokalite mestskej

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

184,990 € 3303 €/m²

3 izbový byt s garážovým státím na ul. Popradská 64E, Košice

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 110.12 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe moderný a skutočne priestranný byt č. 24 s terasou a

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 26.09.2025
Byty na predaj Košice-Západ

287,000 € 2606 €/m²

NOVINKA 3 izb. byt KEŽMARSKÁ ul., Terasa, NOVÁ KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Kežmarská | 57 m²

** REZERVOVANÝ ** Ponúkam na predaj NOVOZREKONŠTRUOVANÝ 3-izbový byt so 6 m dlhou loggiou - Kež

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Košice-Západ

211,980 € 3719 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, Laborecká ulica , Košice – Západ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Laborecká | 68 m²

3-izbový byt s loggiou a nádhernými výhľadmi – Terasa, Trieda SNP / Laborecká Hľadáte byt vo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,990 € 3162 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, Laborecká ulica , Košice – Západ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Laborecká | 68 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

206,990 € 3044 €/m²

TERASA - ul. Obrody, 3 izb. byt, 69 m2. Zariadený. Kúpou voľný

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Obrody | 69 m²

ZARA REALITY exkluzívne ponúka: Priestranný 3 - izbový byt pražského typu, ulica OBRODY, Koši

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

220,000 € 3188 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TERASA - TORYSKÁ, 3 izb. byt 68 m2 + loggia.Výborná lokalita

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Toryská | 68 m²

ZARA REALITY v zastúpení Katarína Medvecová ponúka: 3 izbový byt ulica TORYSKÁ - Košice - Zá

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

209,800 € 3085 €/m²

REZERVOVANÝ - RODINNÝ 3-IZBOVÝ BYT I 68 M² I SÚKROMIE, SLNKO, TICHO I OBRODY

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Obrody | 68.37 m²

Bc. Michael Moroz, RSc. a MM real ponúkajú na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Koši

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

229,990 € 3364 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom 3-izb. bytu s balkónom, KYSUCKÁ UL.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Kysucká | 55 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3-izbový by

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Humenská ulica, 3 izbový byt 55m2 + loggia

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Humenská | 55 m²

FENIX reality exluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt o výmere 55 m² na Humenskej ulici v Košic

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

199,000 € 3618 €/m²

REZERVOVANÉ 3 izbový byt 56m2+6m loggia, Terasa-Michalovská

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Michalovská | 56 m²

*** REZERVOVANÉ *** Ing. Dávid Šomodský a RR reality Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na preda

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

188,790 € 3371 €/m²

3-izbový byt s loggiou 69m2 – Košice, Terasa, ul. Michalovská

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Michalovská | 69 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Západ (Terasa), n

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj Košice-Západ

239,900 € 3477 €/m²

3 izb. byt 58 m2, ul. Kysucká, Západ Terasa Košice II.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Kysucká | 58 m²

Ponúkame na predaj 3 izb. byt pražského typu o výmere 58 m2 na sídlisk Terasa, MČ Západ, ulica

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

207,000 € 3569 €/m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívny penthouse190 m2 s panoramatickými výhľadmi Borovicový háj

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 190 m²

Melior Reality by Braňo Čuri ponúka na predaj exkluzívny penthouse v Košiciach na ul. Popradsk

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

699,000 € 3679 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Hladám 3izbový byt

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 50 m²

🔥 HĽADÁME BYT – možno práve ten váš! 🔥 Pre seriózneho klienta aktívne hľadám 2 alebo 3-izbový

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Košice-Západ

Cena na vyžiadanie

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt na ulici Michalovská – Terasa.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Michalovská | 64 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt na ulici Michalovská – Terasa. Byt má výmeru 64 m² a nachádza

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na podnájom Košice-Západ

780 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

DOPYT - 2-3 izbový byt, pôvodný/čiastočná rekonštrukcia - KE

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | všetky | 0 m²

Hľadáme pre Nášho klienta, ktorý disponuje HOTOVOSŤOU ku kúpe 2 -3 izbový byt v Košiciach. -

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Košice-Západ

Cena dohodou

3 IZBOVÝ- NOVOZREKONŠTRUOVANÝ BYT- NA PREDAJ-UL. POKROKU-KE-ZÁPAD

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Pokroku | 65 m²

Nie každý byt je o priestore. Niektoré sú o tom, ako sa v ňom cítite. Svetlo, ktoré zapĺňa mie

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

254,990 € 3923 €/m²

-REZERVOVANÝ-NA PREDAJ-3-IZBOVÝ BYT - UL. TRIEDA SNP-KOŠICE-ZÁPAD

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Trieda SNP | 68 m²

REZERVOVANÝSú byty, ktoré ponúknu priestor. A potom sú byty, ktoré ponúknu pocit domova už pri

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

216,990 € 3191 €/m²

rezervované - Na predaj 3-izbový byt Košice – Terasa, Jazmínová

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Jazmínová | 53.87 m²

MY REALTY AGENTS exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt na Jazmínovej ulici v jednej z najobľ

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Košice-Západ

186,500 € 3462 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE - 3-izbový byt s balkónom v NOVOSTAVBE - NESTHOME, Popradská, KE

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 101 m²

Realitná kancelária ReYES REALITY s.r.o. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj krásny 3-izbový byt s balk

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Košice-Západ

290,967 € 2881 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23058)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie