3 izbový byt | Ipeľská | 55 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt pražského typu na Ipeľskej ulici na sídlisku Terasa
214,900 € 3907 €/m²
3 izbový byt | Popradská | 74 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom moderný a priestranný 3 izbový byt v atrak
1,100 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Ulica Obrody | 67 m²
Spoločnosť Impulz Real a Lucia Talianová vám predstavujú mimoriadne obľúbenú ponuku bývania, kt
255,000 € 3806 €/m²
3 izbový byt | Sokolovská | 70 m²
Ponúkame vám na predaj exkluzívne slnečný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite ne
235,000 € 3357 €/m²
3 izbový byt | Sokolovská | 70 m²
Ponúkame na predaj priestranný a veľmi prakticky riešený 3-izbový byt Košice – Terasa, len pár
235,000 € 3357 €/m²
3 izbový byt | Sokolovská | 65 m²
Hľadáte bývanie v obľúbenej časti Košíc, kde máte skvelú občiansku vybavenosť a byt, ktorý si n
234,900 € 3614 €/m²
3 izbový byt | Popradská | 83.16 m²
Ak hľadáte moderné bývanie v s výbornou dostupnosťou do centra Košíc tak ste na správnej adrese
314,000 € 3776 €/m²
3 izbový byt | Popradská | 93.5 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt v rezidenčnom proje
335,000 € 3583 €/m²
3 izbový byt | Nešporova | 55 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj menší, ale šikovný 3 izbový byt pražského typu na ulici Nešporova
224,900 € 4089 €/m²
3 izbový byt | Jazmínová | 56 m²
Bývajte prví po kvalitnej a nadštandardnej rekonštrukcii. Zatiaľ je ešte možnosť ovplyvniť vzhľ
227,900 € 4070 €/m²
3 izbový byt | Ružová | 74 m²
Radi by ste bývali na sídlisku Terasa, v tichej a pokojnej lokalite plnej zelene s možnosťou rý
232,900 € 3147 €/m²
3 izbový byt | Popradská | 64 m²
Ponúkame Vám na prenájom 3-izbový byt v NOVOSTAVBE, ul. POPRADSKÁ v skvelej lokalite. Adresa
1,200 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Popradská | 113 m²
PREMIUM LIVING | 3-izbový byt so zimnou záhradou v rezidencii Borovicový háj – Košice Predstavu
354,000 € 3133 €/m²
3 izbový byt | Trebišovská | 55 m²
Hľadáte byt vo vyhľadávanej lokalite, ktorý si môžete zrekonštruovať presne podľa svojich preds
Cena dohodou
3 izbový byt | Gudernova | 55 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Terasa, na Gudernovej ulici v Košiciac
179,900 € 3271 €/m²
3 izbový byt | Muškátová | 66 m²
Prečo je tento byt TÁ PRAVÁ VOĽBA? TOP LOKALITA: Bývanie v samom srdci Terasy – len pár kroko
212,000 € 3212 €/m²
3 izbový byt | Uherova | 55 m²
EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám exkluzívne ponúka práve dokončený,
215,000 € 3909 €/m²
3 izbový byt | Ondavská | 64 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt na ulici Ondavská 9 v Košiciach, priamo oproti Novej nemocn
227,000 € 3547 €/m²
3 izbový byt | Humenská | 66 m²
Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL Vám ponúka príležitosť KÚPIŤ si tento čiastočne zrekonštruov
212,000 € 3212 €/m²
3 izbový byt | Moldavská cesta | 69 m²
Reality 321 Vám EXKLUZÍVNE prináša ponuku PRENÁJMU 3-izbového bytu. Ponúkame Priestranný, 3 iz
990 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Pokroku | 69 m²
EXKLUZÍVNE | ZARIADENÝ 3-IZBOVÝ BYT | TERASA – UL. POKROKU | PRI NOVEJ NEMOCNICI Realitná kanc
770 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Laborecká | 68 m²
Exkluzívne iba u nás na predaj 3-izbový byt s loggiou a nádhernými výhľadmi – Terasa, Trieda SN
206,990 € 3044 €/m²
3 izbový byt | Idanská | 71 m²
Luxusný 3i pražský byt, Košice - Terasa, Idanská ul., 71m2, loggia, klíma Predaj: Luxusný 3i p
293,000 € 4127 €/m²
3 izbový byt | Výstavby | 59 m²
Diana Reality ponúka na predaj 3- izbový byt na sídlisku Terasa, ulica Výstavby. Celková podlah
229,000 € 3881 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.