3-izbový pražský byt pri Novej nemocnici, Ipeľská ulica

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ipeľská | 55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt pražského typu na Ipeľskej ulici na sídlisku Terasa

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,900 € 3907 €/m²

Top
Top

3 izbový byt s loggiou, novostavba Popradská

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 74 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom moderný a priestranný 3 izbový byt v atrak

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

1,100 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3i, OV, 67m2, loggia, Terasa, Obrody, nová rekonštrukcia

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ulica Obrody | 67 m²

Spoločnosť Impulz Real a Lucia Talianová vám predstavujú mimoriadne obľúbenú ponuku bývania, kt

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

255,000 € 3806 €/m²

člen NARKS
Top
Top

ADOMIS- predám 3-izbový byt, Košice Terasa, 70m2, Sokolovská Košice, neďaleko nemocnice L.Pasteura

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Sokolovská | 70 m²

Ponúkame vám na predaj exkluzívne slnečný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite ne

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

235,000 € 3357 €/m²

3-izbový byt, loggia, Košice Terasa, Sokolovská ulica

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Sokolovská | 70 m²

Ponúkame na predaj priestranný a veľmi prakticky riešený 3-izbový byt Košice – Terasa, len pár

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

235,000 € 3357 €/m²

Novinka
Novinka

Udržiavaný 3i byt s výbornou dispozíciou (Košice – Terasa, Sokolovská)

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Sokolovská | 65 m²

Hľadáte bývanie v obľúbenej časti Košíc, kde máte skvelú občiansku vybavenosť a byt, ktorý si n

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

234,900 € 3614 €/m²

člen NARKS
Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

3-izbový byt v projekte DOMINO PARK v obľúbenej mestskej časti na Popradskej ulici v Košiciach

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 83.16 m²

Ak hľadáte moderné bývanie v s výbornou dostupnosťou do centra Košíc tak ste na správnej adrese

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Košice-Západ

314,000 € 3776 €/m²

3 izbový byt, Borovicový háj, Košice - Západ, Popradská ul.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 93.5 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt v rezidenčnom proje

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

335,000 € 3583 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou na Nešporovej ulici

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Nešporova | 55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj menší, ale šikovný 3 izbový byt pražského typu na ulici Nešporova

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

224,900 € 4089 €/m²

Nová rekonštrukcia! 3-izbový pražský byt na Jazmínovej ulici s loggiou

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Jazmínová | 56 m²

Bývajte prví po kvalitnej a nadštandardnej rekonštrukcii. Zatiaľ je ešte možnosť ovplyvniť vzhľ

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

227,900 € 4070 €/m²

ADOMIS - 3.izbový bezbariérový pražský byt 74m2, loggia, Ružová ul. Košice, Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ružová | 74 m²

Radi by ste bývali na sídlisku Terasa, v tichej a pokojnej lokalite plnej zelene s možnosťou rý

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

232,900 € 3147 €/m²

ADOMIS - prenájom 3 izbový byt v Novostavbe, Popradská ulica, Košice

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 64 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3-izbový byt v NOVOSTAVBE, ul. POPRADSKÁ v skvelej lokalite. Adresa

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

1,200 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Prémiový 3 izbový byt s logiou 113 m2 -BOROVICOVÝ HÁJ Košice

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 113 m²

PREMIUM LIVING | 3-izbový byt so zimnou záhradou v rezidencii Borovicový háj – Košice Predstavu

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

354,000 € 3133 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3 izb. byt s potenciálom na Terase

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Trebišovská | 55 m²

Hľadáte byt vo vyhľadávanej lokalite, ktorý si môžete zrekonštruovať presne podľa svojich preds

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Cena dohodou

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ - 3 izbový byt, Košice Západ, Terasa, ul. Gudernova,

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Gudernova | 55 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Terasa, na Gudernovej ulici v Košiciac

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

179,900 € 3271 €/m²

3 izb.byt, 66m2, Muškátova ul, Západ-Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Muškátová | 66 m²

Prečo je tento byt TÁ PRAVÁ VOĽBA? TOP LOKALITA: Bývanie v samom srdci Terasy – len pár kroko

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

212,000 € 3212 €/m²

PREDANÝ - 3 IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII KOŠICE TERASA

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Uherova | 55 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám exkluzívne ponúka práve dokončený,

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

215,000 € 3909 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Terase – Humenská ul.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Humenská | 66 m²

Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL Vám ponúka príležitosť KÚPIŤ si tento čiastočne zrekonštruov

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

212,000 € 3212 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3- Izbový Byt , Košice-Terasa, 3 Nepriechodné izby

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ondavská | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt na ulici Ondavská 9 v Košiciach, priamo oproti Novej nemocn

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

227,000 € 3547 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TERASA - Prenájom 3 izb byt, Moldavská, 69 m2 + 6m2 zasklená lodžia, 2.p, rekonštrukcia, klimatizácia

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Moldavská cesta | 69 m²

Reality 321 Vám EXKLUZÍVNE prináša ponuku PRENÁJMU 3-izbového bytu. Ponúkame Priestranný, 3 iz

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

990 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3 izb. byt, Terasa, ul- Pokroku, upravený, ZARIADENÝ, cca 65m2+ cca 4m2 Lodžia

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Pokroku | 69 m²

EXKLUZÍVNE | ZARIADENÝ 3-IZBOVÝ BYT | TERASA – UL. POKROKU | PRI NOVEJ NEMOCNICI Realitná kanc

Publikované: 08.10.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

770 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj 3 izbový byt, Trieda SNP , Košice – Západ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Laborecká | 68 m²

Exkluzívne iba u nás na predaj 3-izbový byt s loggiou a nádhernými výhľadmi – Terasa, Trieda SN

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

206,990 € 3044 €/m²

Luxusný 3i, Košice - Terasa, Idanská ul., 71m2, loggia, zariadený

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Idanská | 71 m²

Luxusný 3i pražský byt, Košice - Terasa, Idanská ul., 71m2, loggia, klíma Predaj: Luxusný 3i p

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

293,000 € 4127 €/m²

člen NARKS

Predaj 3-izbového bytu, Terasa, ulica Výstavby

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Výstavby | 59 m²

Diana Reality ponúka na predaj 3- izbový byt na sídlisku Terasa, ulica Výstavby. Celková podlah

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

229,000 € 3881 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23058)
Upresniť hľadanie