3 IZBOVÝ BYT - MIKOVÍNIHO - TERASA - ZÁPAD

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Mikovíniho | 65 m²

Viac informácii s FOTOGRAFIAMI, 3D SCANOM, VIDEOM, PÔDORYSMI a ďalšími podrobnými informáciami

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

210,000 € 3231 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3 izbový byt, ulica Obrody, Košice Terasa N004-113-IVANE

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Obrody 209/9 | 68.03 m²

N004-113-IVANE Exkluzívne Vám ponúkam priestranný 3 izbový byt v samotnom srdci sídliska Ter

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

205,000 € 3013 €/m²

Na predaj 3-izbový byt na Ondavskej ulici

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ondavská | 0 m²

Finanzpartner reality vám ponúka na predaj priestranný 3‑izbový byt s loggiou na vyhľadávanej

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

210,000 €

Na predaj 3-izbový byt, Terasa , ihneď voľný!

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ľudová | 64 m²

Proximity real ponúka exkluzívne na predaj, veľmi príjemný 3-izbový byt na Terase – ulica Ľudov

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,999 € 3359 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Košice Západ - Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária HALO reality a Anton Kupčík, kontakt: 0915 207 579, nehnuteľnosť s ID: KE-7

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

209,999 € 3231 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom – Košice II, Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Nešporova | 55 m²

Proximity Real vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý, zrekonštruovaný 3-izbový byt v osobnom v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

189,990 € 3454 €/m²

Zariadený 3 izbový byt s loggiou na Gudernovej ul., Košice

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Gudernova | 55 m²

Lukratívna ponuka exluzívneho ZARIADENÉHO bytu v tichej časti mesta Košice-Terasa, ulica Gudern

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

229,990 € 4182 €/m²

Prenájom 3 izbový byt na Michalovskéj ulici Košice - aj pre rodiny s deťmi

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Michalovská | 68 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3izb. byt pražského typu na Michalovskej ulici na Terase. Byt sa nachá

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rezervované Prenájom krásneho 3-izboveho bytu na Terase v KE

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Trieda SNP | 68 m²

Štýlový 3-izbový byt na prenájom v TOP lokalite Košíc – Trieda SNP! Hľadáte priestranný, svetlý

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

950 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PRENAJATÝ Prenájom veľmi pekný 3-izbový byt, Terasa, Košice.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 55 m²

🏠 Prenájom 3-izbového bytu – Košice, Západ (Terasa). Ponúkam na prenájom podľa architektonickéh

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenajmem 3izbový na SNP KE- zariadený

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Trieda SNP | 60 m²

Byt na prenájom - Sídlisko-KE Západ SNP intetnet bez balkónu

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Exkluzívny 3-izbový byt s veľkým balkónom v rezidenčnom projekte NESTHOME – Popradská ulica, Košice – Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 101 m²

PROXIMITY REAL ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt D.2, situovaný na 1. poschodí moderného

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

330,724 € 3274 €/m²

🔑 Byt, ktorý čaká na váš vlastný príbeh | 3-izbový byt – Ondavská, Košice Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ondavská | 65 m²

Nie každý hľadá kompletne prerobený byt podľa vkusu niekoho iného. Niekto chce priestor, ktorý

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

209,999 € 3231 €/m²

MODERNÝ „PRAŽÁK" S NOVOU DISPOZÍCIOU: 3-izbový klenot na Terase

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Gudernova | 56 m²

Hľadáte bývanie, ktoré vybočuje z radu? Proximityreal vám v exkluzívnom zastúpení ponúka výnimo

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

208,990 € 3732 €/m²

Exkluzívny 4-izbový byt s dvoma balkónmi v rezidenčnom projekte NESTHOME – Popradská ulica, Košice – Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 128.2 m²

PROXIMITY REAL ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt F.2, situovaný na 1. poschodí moderného

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

344,345 € 2686 €/m²

Predaj 3 - izbového bytu na Rožňavskej ulici v Košiciach

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Rožňavská | 55 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 3-izbový byt na Rožňavskej ulici v Košiciach vhodný na rekonštruk

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

175,000 € 3182 €/m²

Exclusive 2-Bedroom Apartment-Popradská Street, Košice

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 101 m²

PROXIMITY REAL offers for sale an exceptional 3-room apartment (Unit D.2) located on the 1st fl

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

369,890 € 3662 €/m²

3-izbový byt - Terasa na predaj

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ľudová | 64 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,999 € 3359 €/m²

Slnečný, zrekonštruovaný 3 izb.byt, 59m2 pri OC Galéria, ul. Brigádnická

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Brigádnická | 63 m²

Hľadáte byt do ktorého sa môžete nasťahovať IHNEĎ? Mám pre Vás 3 izbový byt, po 5 ročnej KOM

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

229,900 € 3649 €/m²

Rezervované - 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Košice, Terasa (Považská ulica)

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Považská | 55 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite Ko

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

228,000 € 4145 €/m²

Na predaj: 3-izbový byt – Terasa, Košice

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Rožňavská | 55 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej lokalite Košic

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

207,900 € 3780 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave - vhodný na úplnú rekonštrukciu - Košice Terasa - Ondavská ulica

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ondavská | 65 m²

Ponúkame k predaju atraktívny 3-izbový byt v srdci obce Košice-Západ na ulici Ondavská. Tento

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

210,000 € 3231 €/m²

3-IZB. BYT 54m2 POĽOVNÍCKA UL:ICA, OC GALÉRIA, TERASA

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Poľovnícka | 54 m²

Na prenájom Vám ponúkame 3-izbový byt 54m2 s 6m loggiou na ulici Poľovnícka na sídlisku Terasa

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

790 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

IBA U NÁS! 3 izbový byt, loggia, Košice, Pražský typ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Michalovská | 74 m²

V ponuke na predaj 3-izbový byt na žiadanom sídlisku Košice Terasa, sídlisko Západ. Volaj už dn

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

209,999 € 2838 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23058)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie