3 izbový byt, 65m2, lodžia, ul. Ondavská, Košice-Terasa

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Ondavská | 65 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na vyhľadávanej Ondavskej ulici v Košiciach na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

213,000 € 3277 €/m²

Prenájom pekného 3-izboveho bytu v Košiciach.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie Ladislava Novomeského | 65 m²

Prenajmem 3 izb. zariadený zrekonštruovaný byt v lukratívnej lokalite KE-Staré mesto, Laca Novo

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3-izbový tehlový byt s vlastným kúrením, 2 komínmi a dvorom – Košice, Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Bencúrova | 72.8 m²

Realitná kancelária FINIX REAL ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v tehlovom bytovom dom

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

257,000 € 3530 €/m²

Bývanie s dušou Starého Mesta: Zrekonštruovaný „Pražak" na Kuzmányho ulici v Košiciach

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Kuzmányho | 69 m²

ProximityReal vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnosť na Kuzmányho ulici. Tento

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,000 € 3609 €/m²

DREAM CITY, centrum Užhorod, dizajnový 3-izbový byt 115 m²

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moravska 2 | 115 m²

Ak plánujete diverzifikovať svoje investície, Proximity real vám ponúka zvážiť mesto Užhorod (

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

285,500 € 2483 €/m²

3 izbový byt - terasa s výhľadom na Mestský park,ul.Rumanova

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Rumanova | 100 m²

PROXIMITYREAL ponúka do prenájmu 3-izbový exkluzívny byt v novostavbe 3 TOWERS. Lokalita bytu j

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,990 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Výnimočný 3-izbový podkrovný byt priamo na Hlavnej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlavná | 127 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája moderný komfort s atmosférou historického centra? Tento priestrann

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

306,000 € 2409 €/m²

Jedinečná príležitosť: 3-izb.byt projekt Čížik, veľká terasa

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Alvinczyho | 69.2 m²

Nestihli ste si rezervovať byt v projekte Čížik? Nevadí. Niekto bol rýchlejší… a teraz môžete b

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

349,999 € 5058 €/m²

Na predaj 3-izbový podkrovný byt na Alžbetinej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Alžbetina | 85 m²

Proximity real ponúka na predaj jedinečný tehlový, trojizbový podkrovný byt s rozlohou 85 m², k

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

349,999 € 4118 €/m²

NADČASOVÝ SKVOST V SRDCI STARÉHO MESTA: 3-izbový tehlový byt - Zimná, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Zimná | 62.52 m²

„Maximalizujte potenciál svojho bývania.“ PROXIMITY REAL prináša ponuku 2-izbového bytu, ktoré

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

220,000 € 3519 €/m²

Predaj 3 izbový byt Košice I. Staré mesto Svätoplukova ul.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Svätoplukova | 77 m²

Hľadáte investičnú nehnuteľnosť s výbornou možnosťou prenajímania? Snívate o bývaní v blízkost

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

215,900 € 2804 €/m²

NA PRENÁJOM, 3-izbový tehlový byt s parkingom,Košice-Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Mlynská | 91 m²

Staromestská elegancia. Absolútne ticho. Súkromie, ktoré sa v centre mesta nevidí. Existujú by

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,460 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prenájom 3 izbový byt kpt. Nálepku

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | 68 m²

Prenájom pekného 3 izbového bytu na ul. kpt.Nálepku v Košiciach blízko centra. 3 nepriechodné i

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Na predaj: Podkrovný 3-izbový byt s balkónom v historickom centre Košíc – Kováčska ulica

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Kováčska | 92.6 m²

Ponúkame na predaj priestranný a štýlový 3-izbový byt o výmere 92,6 m², ktorý sa nachádza na 3.

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

289,000 € 3121 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3 izbový tehlový byt Jesenského Košice Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Jesenského | 116 m²

Ponúkame na predaj priestranný byt s výmerou 116 m², nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite v

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

389,000 € 3353 €/m²

TEHLOVÝ 3-izb. byt pri radnici (69 m²) krásne parkety + balkón / Staré mesto - Centrum

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Čsl. armády | 69 m²

Polohovo skvelý byt, len pár metrov od Hlavnej ulice, je ideálny pre toho kto kto chce bývať pr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,000 € 3609 €/m²

EXKLUZÍVNE BÝVANIE v centre KOŠÍC Novostavba v tichom dvore

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlavná | 85 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 3-izbový byt situovaný priamo v pešej zóne historického centra

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

319,900 € 3471 €/m²

Prenájom 3-izbového bytu v blízkosti Technickej univerzity a Univerzity veterinárneho lekárstva

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Tyršovo nábrežie | 72 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom priestranný, slnečný 3-izbový byt s dvoma loggiami po kompl

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Tehlový 3 izbový byt 92 m2 po novej kompletnej rekonštrukcii s balkónom v centre mesta na ul. Palackého v Košiciach.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Palackého | 92 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj tehlový 3 izbový byt s balkónom po novej kompletnej rekonštru

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

390,000 € 4239 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkam Vám 3i byt v novostavbe Čížik – Košice – Staré Mesto.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Alvinczyho | 76.34 m²

Projekt Čížik je vo výstavbe a aktuálne je predaných 70% bytov. Termín ukončenia a kolaudácie j

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

334,990 € 4388 €/m²

Staromestský 3-izbový byt s vysokými stropmi a parkovaním – centrum Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Puškinova | 81.63 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3-izbový staromestský byt na Puškinovej ulici v Košic

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

319,000 € 3908 €/m²

REZERVOVANÉ - 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii s loggiou v širšom centre mesta na ul. Tatranská v Košiciach.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Tatranská | 76 m²

Exkluzívne ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt s loggiou po čiastočnej rekonštrukcii v širšom centr

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,900 € 3288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 3 izbový byt v srdci Košíc | Mlynská Bašta

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Kasárenské námestie | 87 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný 3-izbový byt s veľkorysou výmerou 87 m² a balkónom, situovaný v

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,350 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM MODERNE ZARIADENÝ BYT NA THURZOVEJ ULICI

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Thurzova | 80 m²

MELIOR REALITY by Braňo Čuri ponúka na prenájom moderne zariadený 3-izbový byt na ulici Thurzov

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (763)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Upresniť hľadanie