3 izbový byt | Československej armády | 72 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Staré Mesto, na ulici Českosl
249,000 € 3458 €/m²
3 izbový byt | Bencurova | 113 m²
Hľadáte bývanie v centre mesta, výhodnú investíciu s okamžitým výnosom a zároveň pokojné komun
250,000 € 2212 €/m²
3 izbový byt | - | 70 m²
Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici
249,000 € 3557 €/m²
3 izbový byt | Jilemnického | 140 m²
Ponúkame na predaj pekný veľký 3-izbový byt v lokalite Košice Staré Mesto na Jilemnického ulici
325,000 € 2321 €/m²
3 izbový byt | Vojenská | 69 m²
Realitná kancelária Heriban reality ponúka na prenájom 3-izbový byt s 6m loggiou na ulici Vojen
900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Československej armády | 65.3 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový tehlový byt s loggiou v jednej z najvyhľadávanejších lo
234,900 € 3597 €/m²
3 izbový byt | Mäsiarska 54 | 110 m²
Dvojgeneračný 3 izbový byt pozostávajúci zo samostatnej garsónky a dvojizbového bytu. Na predaj
340,000 € 3091 €/m²
3 izbový byt | Park Angelinum | 72 m²
Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL Vám ponúka jedinečnú príležitosť si PRENAJAŤ tento zrekonštr
1,150 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Námestie Ladislava Novomeského | 73.65 m²
Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj 3 iz. byt po kompletnej rekonštrukcii na ul. L
229,000 € 3109 €/m²
3 izbový byt | Moyzesova | 119 m²
Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj prémiové byty v projekte Rezidenc
395,500 € 3324 €/m²
3 izbový byt | Moyzesova | 98 m²
Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj prémiové byty v pro
437,500 € 4464 €/m²
3 izbový byt | Lermontovova | 83 m²
📌Doležel reality Vám ponúka na predaj kompletne prerobený 3 izbový tehlový byt v tesnej blízkos
330,000 € 3976 €/m²
3 izbový byt | Československej armády | 72 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Košíc – Staré Mesto, na u
289,000 € 4014 €/m²
3 izbový byt | Dargovská | 71 m²
„Túžite si prenajať slnečný 3-izbový byt s lodžiou a praktickou dispozíciou ( s 2 rovnocennými
900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Karpatská | 66 m²
Reality 321 Vám EXKLUZÍVNE prináša ponuku prenájmu 3 izbového bytu. Ponúkame NÁDHERNÝ, moderný
900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Kuzmányho | 68 m²
Záujemcov prosíme o kontaktovanie výhradne e-mailom, následne Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme
730 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Štúrova | 95.65 m²
Staromestský 3 izbový byt s charakterom a investičným potenciálom – Štúrova, Košice Michal Pal
319,000 € 3335 €/m²
3 izbový byt | Floriánska | 69 m²
Realitná spoločnosť CassaReal Vám ponúka 3-izbový byt s veľkou loggiou v najvyhľadávanejšej lok
860 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Vojenská | 0 m²
F012-113-KAMA Finanzpartner reality vám ponúka na predaj 3-izbový byt v atraktívnej lokalite.
243,000 €
3 izbový byt | 0 m²
Byt je priestranný, má cez 70m2 a nachádza sa na žiadanom druhom poschodí v skvelej lokalite, p
248,900 €
3 izbový byt | Vojenská | 79 m²
Predám exkluzívny 3-izbový byt vo výmere cca 79 m2 s veľkým balkónom, pivnicou a špajzou na Voj
244,900 € 3100 €/m²
3 izbový byt | Kuzmányho | 74 m²
Ponúkam na predaj priestranný3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Kuzmányho ulica, ktorá patrí
248,900 € 3364 €/m²
3 izbový byt | Haviarska | 65 m²
Ponúkam na predaj svetlý a útulný 3-izbový byt s výmerou 65 m², ktorý sa nachádza na 3. poschod
227,000 € 3492 €/m²
3 izbový byt | Kuzmányho | 72 m²
Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový kompletne zariadený byt na sídlisku Kuzmányho v Mestskej čast
800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.