Prenájom 3 izbového bytu v centre Košíc s obrovskou terasou

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 93 m²

MATHIS. Realitná kancelária Vám ponúka na prenájom 3 izbový byt na Pribinovej ulici v centre Ko

Publikované: 27.12.2024 Aktualizované: 13.02.2025
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

3 izbový byt priamo v centre - Košice, Hlavná ul.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlavná | 80 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na Hlavnej ulici v Košiciach.

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

329,000 € 4113 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

POSLEDNÝ VOĽNÝ 3 izbový byt v novostavbe Drevný trh

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Drevný trh | 52.24 m²

Vyberte si bývanie v srdci Košíc a zažite komfort mestského života. Realitná kancelária TOBI R

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

320,000 € 6126 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt v historickej budove na Mäsiarskej ul. v Košiciach

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Mäsiarska | 67.14 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na Mäsiarskej ulici v Košiciach

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

289,900 € 4318 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt v historickom centre, Košice - Alžbetina ul.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Alžbetina | 114 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v historickom centre mesta Koši

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

489,000 € 4289 €/m²

člen NARKS

Prenájom v centre Košíc - mezonet s balkónom a výťahom

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Mäsiarska | 87 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom atraktívny tehlový mezonetový byt s balkónom a výťahom v hi

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

950 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Exkluzívny open space dvojpodlažný mezonet na Hlavnej ulici s parkovaním, Staré Mesto, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlavná | 110 m²

SK/EN: MY REALTY AGENTS exkluzívne ponúka na prenájom priestranný poschodový mezonet v historic

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,400 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT, UL. TYRŠOVO NÁBREŽIE 2, KOŠICE STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | 82 m²

Na predaj tehlový byt v srdci Košíc – Tyršovo nábrežie 2 Ponúkame na predaj priestranný a slne

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

279,900 € 3413 €/m²

3 - izbový tehlový byt v centre mesta

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | 56 m²

TUreality Vám ponúka na predaj štýlový, rekonštruovaný 3 - izbový byt na 3. poschodí, v blízkos

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

219,999 € 3929 €/m²

3-izbový byt so 6m loggiou, PRAŽSKÝ TYP, Jakobyho, Košice-Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Jakobyho | 68 m²

Hľadáte 3-izbový byt ako stvorený pre rodinu? Ponúkame Vám čiastočne zrekonštruovaný byt na Jak

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

225,000 € 3309 €/m²

EXKLUZÍVNA ponuka na prenájom 2,5-izbový byt na Letnej ulici,

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Letná | 78 m²

Hľadáte bývanie, ktoré má úroveň a zároveň pokoj? Tento byt v širšom centre mesta to spĺňa bez

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

980 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NA PREDAJ KRÁSNY 3-IZBOVÝ BYT V SKVELEJ LOKALITE, UL. HAVIARSKA

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Haviarska | 65 m²

Petersen Realitný Servis vám ponúka na predaj krásny trojizbový byt s výmerou 65 m², nachádzajú

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

229,000 € 3523 €/m²

MODERNÝ TEHLOVÝ BYT V CENTRE KOŠÍC, 82 m², Svätoplukova, Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Svätoplukova | 102 m²

Realitná kancelária REALIFY Vám ponúka na predaj výnimočný byt so štýlovým dizajnom v Starom me

Publikované: 15.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

319,000 € 3127 €/m²

PRENÁJOM 3-IZBOVÝ BYT V HISTORICKOM CENTRE KOŠÍC | BAŠTOVÁ ULICA | 2x TERASA | GARÁŽ

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Baštová | 80 m²

Ponúkame na prenájom jedinečný, architektom navrhnutý 3-izbový byt v novostavbe, situovaný na p

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,650 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Dokonalý 3 izbový byt 81 m² + balkón 7 m², novostavba Mlynská Bašta, absolútne centrum KE

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Kasárenské námestie | 88 m²

JUDr. Adriana Saxová a SAXAREAL vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný 3-izbový byt s výmer

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

417,000 € 4739 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ 3 izbový byt - Mlynská, Košice, Centrum

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Mlynská | 82 m²

Rezervované Erik Sabol z Reality s VAMI vám prináša jedinečnú príležitosť vlastniť byt v ikoni

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

350,000 € 4268 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3 izbový byt, Mlynská, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Mlynská | 88 m²

Mgr. Jaroslav Ičo a Diamond Reality Vám ponúkajú na predaj pekný, nadštandardne veľký, 3 izbový

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

339,000 € 3852 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ VEĽKORYSÝ 3-IZBOVÝ BYT S PARKOVACÍM MIESTOM V HISTORICKOM CENTRE KOŠÍC

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | 119 m²

Ponúkame vám na predaj priestranný a elegantný 3-izbový byt s výmerou 113 m², doplnený o parkov

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

394,990 € 3319 €/m²

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ PODKROVNÝ MEZONET V SRDCI STARÉHO MESTA - NOVÝ !

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Zbrojničná | 85.7 m²

Exkluzívny 3-izbový podkrovný mezonet v Starom Meste – dokonalé bývanie, alebo investícia, ktor

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

359,000 € 4189 €/m²

PREDAJ, 3 izbový byt na Štefánikovej ulici, Staré Mesto, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Štefánikova | 77 m²

KORIJKOV & AGENTS vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt na Štefánikovej ulici v Starom M

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,900 € 3245 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nadčasové bývanie v CENTRE MESTA – 3 izb. byt v novostavbe THURZOVKA

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Thurzova | 72.32 m²

CENTURY 21 Lištiak Team Vám ponúka na prenájom luxusný 3 izbový byt s moderným dizajnom, ktorý

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8509)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Upresniť hľadanie