3 izbový byt s výhľadom a veľkým šatníkom

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Československej armády | 72 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Staré Mesto, na ulici Českosl

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,000 € 3458 €/m²

Top
Top

3 IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT V STAROM MESTE, BENCÚROVA

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Bencurova | 113 m²

Hľadáte bývanie v centre mesta, výhodnú investíciu s okamžitým výnosom a zároveň pokojné komun

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

250,000 € 2212 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt + mezonet, 140 m2, tehla, Košice Jilemnického

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Jilemnického | 140 m²

Ponúkame na predaj pekný veľký 3-izbový byt v lokalite Košice Staré Mesto na Jilemnického ulici

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

325,000 € 2321 €/m²

3izbový byt so 6m loggiou, 69m2, Vojenská ul, KE-Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Vojenská | 69 m²

Realitná kancelária Heriban reality ponúka na prenájom 3-izbový byt s 6m loggiou na ulici Vojen

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NÁMESTIE L. NOVOMESKÉHO - 3 iz. byt 70 m² Vyhľadávaná lokalita

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | - | 70 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,000 € 3557 €/m²

3izb.byt vo vyhľadávanej lokalite na predaj , Staré Mesto- KE

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Československej armády | 65.3 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový tehlový byt s loggiou v jednej z najvyhľadávanejších lo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

234,900 € 3597 €/m²

3 izbový byt v Centre - Mäsiarska 54 - rozloha 260 metrov

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Mäsiarska 54 | 110 m²

Dvojgeneračný 3 izbový byt pozostávajúci zo samostatnej garsónky a dvojizbového bytu. Na predaj

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

340,000 € 3091 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PRENÁJOM – Zrekonštruovaný a zariadený 3-izbový tehlový byt s garážou v Starom meste – ul. Park Angelinum

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Park Angelinum | 72 m²

Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL Vám ponúka jedinečnú príležitosť si PRENAJAŤ tento zrekonštr

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,150 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Rezervovaný - NÁMESTIE L. NOVOMESKÉHO - 3 iz. byt 73,65 m2 kompletná rekonštrukcia

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie Ladislava Novomeského | 73.65 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj 3 iz. byt po kompletnej rekonštrukcii na ul. L

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

229,000 € 3109 €/m²

REZIDENCIA MOYZESOVA | 3 IZBOVÝ MEZONET DOKONČENÝ V ŠTANDARDE | 119m² | KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 119 m²

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj prémiové byty v projekte Rezidenc

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

395,500 € 3324 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZIDENCIA MOYZESOVA | 3 IZBOVÝ BYT DOKONČENÝ V ŠTANDARDE | 96m² + BALKÓN | KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 98 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj prémiové byty v pro

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

437,500 € 4464 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

‼️3 IZBOVÝ BYT KOŠICE- STARÉ MESTO‼️

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Lermontovova | 83 m²

📌Doležel reality Vám ponúka na predaj kompletne prerobený 3 izbový tehlový byt v tesnej blízkos

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

330,000 € 3976 €/m²

3 izbový byt s garážou a krásnym výhľadom

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Československej armády | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Košíc – Staré Mesto, na u

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

289,000 € 4014 €/m²

Zrekonštruovaný a zariadený 3-izbový byt v srdci mesta

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Dargovská | 71 m²

„Túžite si prenajať slnečný 3-izbový byt s lodžiou a praktickou dispozíciou ( s 2 rovnocennými

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom 3 izb byt Staré mesto, Karpatská, 72 m2, Rekonštrukcia, zasklenná lodžia, 12/12p., zariadenie

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Karpatská | 66 m²

Reality 321 Vám EXKLUZÍVNE prináša ponuku prenájmu 3 izbového bytu. Ponúkame NÁDHERNÝ, moderný

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3-izbový byt NA PRENÁJOM – TOP lokalita blízko HISTORICKÉHO CENTRA, Kuzmányho ulica, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Kuzmányho | 68 m²

Záujemcov prosíme o kontaktovanie výhradne e-mailom, následne Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

730 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj 3 izbový byt - Štúrová, Centrum Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Štúrova | 95.65 m²

Staromestský 3 izbový byt s charakterom a investičným potenciálom – Štúrova, Košice Michal Pal

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

319,000 € 3335 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Pekný 3-izbový byt s veľkou loggiou, Staré mesto-Floriánska

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Floriánska | 69 m²

Realitná spoločnosť CassaReal Vám ponúka 3-izbový byt s veľkou loggiou v najvyhľadávanejšej lok

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

860 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový byt v Starom Meste

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Vojenská | 0 m²

F012-113-KAMA Finanzpartner reality vám ponúka na predaj 3-izbový byt v atraktívnej lokalite.

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

243,000 €

Pozoruhodné 3izbové bývanie blízko centra (006-113-JFE)

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | 0 m²

Byt je priestranný, má cez 70m2 a nachádza sa na žiadanom druhom poschodí v skvelej lokalite, p

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

248,900 €

Predám 3 izb. byt, 79m2, loggia,pivnica,špajza, Staré mesto, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Vojenská | 79 m²

Predám exkluzívny 3-izbový byt vo výmere cca 79 m2 s veľkým balkónom, pivnicou a špajzou na Voj

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

244,900 € 3100 €/m²

Predaj priestranný 3-izbový byt v Starom meste– Kuzmányho

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Kuzmányho | 74 m²

Ponúkam na predaj priestranný3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Kuzmányho ulica, ktorá patrí

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

248,900 € 3364 €/m²

3 izbový byt, 65m2, balkón, ul.Haviarska, Košice-Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Haviarska | 65 m²

Ponúkam na predaj svetlý a útulný 3-izbový byt s výmerou 65 m², ktorý sa nachádza na 3. poschod

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

227,000 € 3492 €/m²

Prenajatý - prenájom 3-izboveho bytu na Kuzmányho v časti Košice.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Kuzmányho | 72 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový kompletne zariadený byt na sídlisku Kuzmányho v Mestskej čast

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Upresniť hľadanie