Novostavba, 3 izbový byt s pozemkom, terasa, parkovanie, Lužianky, RED OAK

Reality Lužianky

3 izbový byt | 101 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt v obci Lužianky, v projekt

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Lužianky

184,000 € 1822 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Novostavba, 3 izbový byt, loggia, parkovanie, vlastný pozemok, Lužianky, RED OAK

Reality Lužianky

3 izbový byt | 101 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt s loggiou v obci Lužianky,

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Lužianky

179,000 € 1772 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

3-izbový byt s loggiou po rekonštrukcii, 66 m², Trnava, Prednádražie

Reality Trnava

3 izbový byt | 72 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej l

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

205,000 € 2847 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Novostavba 3 izbový byt s loggiou a parkovacím státím, Boleráz

Reality Boleráz

3 izbový byt | 75 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový byt s loggiou v novo projekte v obci Bolerá

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Boleráz

159,900 € 2132 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3-izbový pražský byt pri Novej nemocnici, Ipeľská ulica

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ipeľská | 55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt pražského typu na Ipeľskej ulici na sídlisku Terasa

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,900 € 3907 €/m²

Top
Top

PREDAJ 3-izbový byt– projekt PRI STUDNIČKE, bývajte už v lete 2026

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pri Suchom mlyne | 73.73 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na 3. nadzemnom podlaží s celkovou výmerou 73,73 m², obytná pl

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

361,333 € 4901 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovania

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4282 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Šancová | 74 m²

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová Realitná kancelár

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

285,000 € 3851 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj prémiový 3-izbový apartmán vo vyhľadávanej novostavbe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.57 m²

HERRYS - Na predaj prémiový 3-izbový apartmán vo vyhľadávanej novostavbe METROPOLIS Realitná k

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 6636 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3-izbový mezonet s 2 kúpeľňami na Račianskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianske mýto | 100.7 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3-izbový mezonet s 2 kúpeľňami na Račianskom mýte Realitná ka

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

379,000 € 3764 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v METROPOLIS, najlepšej prémiovej rezidencii na Slovensku

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 75.33 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v METROPOLIS, najlepšej prémiovej rezidencii na Slovensku Real

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

487,000 € 6465 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v tehlovom dome s terasami a garážou v tesnej blízkosti lesa

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kuklovská | 84.46 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v tehlovom dome s terasami a garážou v tesnej blízkosti lesa R

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

345,000 € 4085 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj mimoriadne priestranný 3 izbový byt v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mickiewiczova | 110 m²

HERRYS - Na predaj mimoriadne priestranný 3 izbový byt v centre Bratislavy Realitná kancelária

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 4091 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3 izbový priestranný byt v srdci Donovalov s dobrou dispozíciou, 3x parking

Reality Donovaly

3 izbový byt | Nezadaná | 76.47 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Donovaly

199,000 € 2602 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj luxusný úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 69 m²

HERRYS - Na predaj luxusný úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metrop

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

520,000 € 7536 €/m²

Top
Top

HERRYS – Na predaj krásny 3-izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii na Zochovej ulici s výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 77 m²

HERRYS – Na predaj krásny 3-izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii na Zochovej ulici s výhľadom

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 4273 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt v obľúbenom projekte III Veže s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 75.18 m²

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

335,000 € 4456 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI S BALKÓNOM A TERASOU

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Búdková | 138 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadáv

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

627,000 € 4543 €/m²

Top
Top

3 izbový byt, Košice I - Sever, ul. Hlinkova

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Hlinkova | 64.5 m²

Ponúkame na predaj tehlový 3 izbový byt, Košice I - Sever, 64,50 m2, 2.p., balkón, výťah. Byt j

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 3488 €/m²

Top
Top

Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Rezidencia Rusínska | Praktický 3-izbový byt - Štandard a pivnica v cene

Reality Prešov

3 izbový byt | Rusínska | 85.38 m²

Hľadáte moderné a praktické bývanie v lokalite, ktorá spája dynamiku mesta s pokojom súkromnej

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prešov

262,000 € 3069 €/m²

Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Boženy Němcovej | 185.7 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne Realitná kancelári

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 4303 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT S POTENCIÁLOM V TOP LOKALITE – NOVÉ ZÁMKY

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Bernolákovo námestie | 76.6 m²

Nie každý hľadá „hotový byt po rekonštrukcii, kde už nie je priestor pre vlastnú predstavu. Čor

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

118,000 € 1540 €/m²

Top
Top

Staromestský 3-izbový byt 73 m² po dizajnovej rekonštrukcii, Chorvátska, Staré Mesto, Centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chorvátska | 73.7 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,990 € 4613 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23060)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30396)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie