Babony TRE I Na predaj príjemný 3i byt, ulica Mlynarovičova, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mlynarovičova | 70.04 m²

Babony TRE vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý 3-izbový byt na ulici Mlynarovičova 10, v jed

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,900 € 3711 €/m²

Top
Top

mezonetový 3 izb. byt v novostavbe Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Labutia | 77 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj výnimočný 3 izbový, MEZONETOVÝ byt v nov

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

354,990 € 4610 €/m²

Top
Top

Bývajte na prestížnej adrese začiatku Petržalky: Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, najžiadanejšia dispozícia, Belinského ulica

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Belinského | 74 m²

Bývajte na prestížnej adrese začiatku Petržalky: Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, kde sa

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,800 € 3646 €/m²

Top
Top

Exkluzívne 3.i. byt v novostavbe Kopčanka 78,56m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 78.56 m²

3-izbový byt v novostavbe Kopčianka (2023) | výhľad na Bratislavský hrad | loggia | 72 m² Rea

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

359,900 € 4581 €/m²

Top
Top

Svetlý 3 izbový byt s balkónom s celkovou plochhou 64,46 m2 v obľúbenej časti Petržalky, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Osuského | 62.96 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúkam na predaj svetlý 3 izbový byt s balkónom na Osuského

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 € 3971 €/m²

Top
Top

Predaj 3 izbového bytu v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šášovská | 68 m²

Realitné Impérium ponúka na predaj 3 izbový byt, na Šášovskej ulici v Bratislavskej Petržalke.

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3662 €/m²

Top
Top

3 izb. - Adresa, ktorá definuje kvalitu - ŠUSTEKOVÁ ul. - aktuálne jedna z najžiadanejších lokalít

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 72.9 m²

Šustekova 49: Adresa, ktorá definuje kvalitu. Objavte poctivé bývanie na začiatku Petržalky a p

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,700 € 4111 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Kompaktný kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s extra obytným priestorom, biokrbom, loggiou a wellness kúpeľňou v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 69.5 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s dodatočným obytným priestorom, zask

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,900 € 3740 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Svetlý a dobre riešený 3i byt na začiatku Petržalky v novostavbe

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Panónska cesta | 71.73 m²

TARGETreal ponúka na predaj praktický byt s dobrou dispozíciou a množstvom úložného priestoru.

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

314,990 € 4391 €/m²

Top
Top

3IZB. BYT, MODERNÉ TECHNOLÓGIE, PETRŽALSKÉ DVORY

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Údernícka | 61.07 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj moderný a nadštandardne vybavený

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,999 € 4585 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

EXKLUZÍVNE | Luxusný komplet zariadený 3 izbový byt | 90 m2 | klima | parking | loggia | pivnica

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 66 m²

Máme pre Vás exkluzívne na predaj priestranný 3 izbový byt kompletne moderne zariadený v obľúbe

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,900 € 5302 €/m²

Novinka
Novinka

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Kompletne zrekonštruovaný trojizbový byt v Petržalke na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Gercenova | 74 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 3 izbový slnečný byt so zaskleným balkóno

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 26.08.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3365 €/m²

PLUS REALITY | Nadčasové bývanie s technológiami budúcnosti v srdci Petržalky na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 73.02 m²

Realitná kancelária PLUS Reality Vám predstavuje developerský projekt Panónska, ktorý prináša

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

364,449 € 4991 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbové byty v projekte Panónska na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Panónska cesta | 72.88 m²

Realitná kancelária PLUS Reality Vám exkluzívne predstavuje projekt Panónska, ktorý definuje no

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

379,086 € 5202 €/m²

REZERVOVANÉ PRIUS PREDAJ 3 IZ BYT S PRESKELNENOU LOGGIOU MARKOVA ULICA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Markova | 68 m²

REZERVOVANÉ Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám predstavuje exkluzívne na predaj 3 iz

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

237,000 € 3485 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ ** PRÍJEMNÝ SVETLÝ ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3 IZB. BYT V BLÍZKOSTI DRAŽDIAKU NA LUBOVNIANSKEJ.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ľubovnianska | 70 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný a zariadený 3 izbový byt na Ľubovnianskej ulici, v Bratislav

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

274,000 € 3914 €/m²

Na Predaj, 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, Mamateyova ulica, Petržalka, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova | 70 m²

Tomáš Holod ponúka na predaj 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, Mamateyova ulica, Petrža

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3557 €/m²

Novinka
Novinka

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Medveďovej | 65 m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou na ulici Medveďovej Ponúkame na predaj modern

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

292,000 € 4492 €/m²

Na predaj novostavba, zariadeného 3izb bytu v Petržalke BA.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Gogoľova | 67 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zariadenú novostavbu 3 izbového bytu na Gogoľovej uli

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

329,900 € 4924 €/m²

Slnečný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii 64m2 v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fedinova | 64 m²

BYVO ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt nachádzajúci sa na 5. poschodí z 12 v o

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,500 € 4367 €/m²

Slnečnice POP - 3 izb. byt, LABUTIA ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Labutia | 77 m²

Realitná kancelária NINO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj výnimočný 3 izbový, MEZONETOVÝ byt v nov

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

354,990 € 4610 €/m²

Novinka
Novinka

Nezmeškajte akciu – 3-izbový byt Petržalka City Park

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Jasovská | 83.65 m²

CityPark Petržalka prináša nový štandard bývania v dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite. Naše byt

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

358,890 € 4290 €/m²

City Park Petržalka ponúka 3-izbový byt so zľavou

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Jasovská | 83.65 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,680 € 4180 €/m²

Investičná príležitosť: 3-izbový byt v City Parku Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Jasovská | 83.15 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,845 € 4087 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23054)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie