GRAVITAS | REZERVOVANÝ! Predaj 3 izbového bytu, Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Macharova | 69 m²

Ponúkame na predaj výborne dispozične riešený zariadený 3 - izbový byt vo vyhľadávanej mestskej

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

262,500 € 3804 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadáme pre klienta 3-izbový byt na predaj v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Nezadaná | 1 m²

Hľadáme pre klienta 3-izbový byt v mestskej časti Petržalka - Bratislava. Cena do 210 000 € B

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

210,000 € 210000 €/m²

NA PREDAJ: 3-izbový apartmán, MATADORKA, Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Závodu Matador | 68 m²

NA PREDAJ – 3-izbový aparmán | skvelá lokalita & výborná investícia. Ponúkame na predaj modern

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

308,000 € 4529 €/m²

Priestranné rodinné bývanie – 3 izby, skvelá lokalita

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bradáčova | 73 m²

Ak hľadáte nový domov pre svoju rodinu, určite zvážte túto ponuku. V tomto byte sa dokonale spá

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Zariadený 3i byt na prenájom, Lenardova 14, Petržalka, Bratislava (bez provízie)

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lenardova | 66 m²

Na prenájom zariadený veľký 3 izbový byt na 2.poschodí s výťahom. Celková plocha je 66m2 + 4m2

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Veľký 3-izbový byt s klimou

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 78 m²

Bývanie s Novým Štandardom v Projekte Nesto: Spojenie Prírody a Mesta. Hľadáte ideálne bývanie,

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kompletne zrekonštruovaný, zariadený 3-izbový byt v Petržalke, len 7 minút z centra mesta - na predaj

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 69 m²

Spoločnosť Broker Consulting v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj vkusne zrekonš

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

287,000 € 4159 €/m²

člen NARKS

Elegantný 3-izbový byt s nadčasovým štýlom – Rezidencia SOLAR - Budatínska, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 106.32 m²

Predstavujeme vám veľkometrážny 3-izbový byt v polyfunkčnom komplexe Solar na Budatínskej ulici

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

379,000 € 3565 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v srdci Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Rovniankova | 65 m²

Hľadáte bývanie, kde stačí prísť a bývať bez ďalších investícií? Tento moderný a kvalitne zreko

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

270,000 € 4154 €/m²

Rezervované

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Andrusovova | 66 m²

Ponúkame Vám na predaj piestranný 3 izbový byt vo veľmi vyhľadávanej časti Petržalky v tichej l

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,000 € 3485 €/m²

TOP PONUKA, 3-izbový byt v úplne pôvodnom stave, Kapicova ulica, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kapicova | 72 m²

1. Popis nehnuteľnosti • Typ: 3-izbový byt • Stav: Pôvodný stav – byt je v úplne pôvodnom stave

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

245,000 € 3403 €/m²

TOP PONUKA, 3-izbový byt, SLNEČNICE, ulica Fialová

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 76.53 m²

1. Popis nehnuteľnosti • Typ: 3-izbový byt • Stav: novostavba, kompletne zariadený, pripravený

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 4430 €/m²

PREDANÉ. Priestranný 3-izbový byt s loggiou a pivnicou – začiatok Petržalky, Kapicova ulica.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kapicova | 73.06 m²

Auxerre reality vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo výbornej lokalite n

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Nanovo zrekonštruovaný 3-izbový byt s pridaným obytným priestorom, krbom, vírivkou a loggiou v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 69.5 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s dodatočným obytným priestorom, logg

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,900 € 3740 €/m²

REZERVOVANÉ Na predaj 3 izbový byt na Romanovej ulici s loggiou a šatníkom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Romanova | 72 m²

3-izbový byt na predaj v Bratislave - Petržalka Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na pred

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,990 € 3611 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ -3 izb. byt, 70,1 m2 s loggiou Mlynarovičova Bratislava-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mlynarovičova | 67.1 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Bratislave na Mlynarovičovej ul. 67,1 m2, 3/12, loggia 3m2 ,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3711 €/m²

AMEXA » NA PRENÁJOM 3izb.byt v Slnečniciach

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 83.6 m²

AMEXA » NA PRENÁJOM zariadený 3-izb. v Slnečniciach AMEXA REAL ponúka na prenájom zariadený 3-i

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

790 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj: 3-izbový byt, Fedinová ulica, Bratislava-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fedinova | 75 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Petržalka, Fedinová ulica Byt: 3-izbový posch

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

267,000 € 3560 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! Slnečnice - Viladomy 3-izbový byt 110 m² s terasou | Najvyššie poschodie | Slnečnice – Viladomy Béžová

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Béžová | 84.16 m²

RT Real Estate ponúka exkluzívny 3-izbový byt s terasou snov v projekte Slnečnice – Béžová ulic

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

399,000 € 4741 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3-izbový byt vo Vienna Gate, Petržalka – panoramatický výhľad, recepcia, výborná poloha

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 70 m²

Na predaj 3-izbový byt vo Vienna Gate, Petržalka – panoramatický výhľad, recepcia, výborná polo

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 5143 €/m²

Predaj - priestranný, kompletne moderne zariadený, presvetlený a klimatizovaný apartmán o výmere 101m2, nachádzajúci sa na 21. poschodí vo Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 101 m²

Ponúkame na predaj priestranný, moderný, presvetlený a klimatizovaný apartmán o výmere 101m2, n

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

419,900 € 4157 €/m²

NA PREDAJ 3izb BYT V TEHLOVEJ NOVOSTAVBE na ZAČIATKU PETRŽALKY 3 ZASTÁVKY ELEKTRIČKOU DO CENTRA BRATISLAVY

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 78.8 m²

Predaj: Priestranný 3-izbový tehlový byt na Šustekovej ulici (začiatok Petržalky) NOVOSTAVBA Po

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,700 € 3803 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite BA-Petržalka vo Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 89.5 m²

Moderné mestské bývanie s panoramatickými výhľadmi, veľkorysým priestorom a službami priamo v b

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 4022 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ASSENZIO– PREDAJ VELKOMETRÁŽNY 3 IZBOVÝ BYT 85m2 – VRANOVSKA –PETRŽLA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Vranovská | 85.21 m²

Realitná kancelária Assenzio Exkluzívne ponúka na predaj veľký 3-izbový byt s možnosťou prerob

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

256,500 € 3010 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23079)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (771)
Upresniť hľadanie