Zdieľaný PRENÁJOM – 1 izba v 3-izb. byte na Gwerkovej ul. v Petržalke - Ovsišti

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | A. Gwerkovej | 64 m²

Zdieľaný prenájom - ponúkame na prenájom jednu samostatnú izbu v kompletne zrekonštruovanom 3-i

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

420 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Ponúkate byt do prenájmu? Máme pre Vás jedinečnú službu NÁJOM PLUS

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 0 m²

PONÚKAME novú službu realitných kancelárií s podporou Realitnej únie Slovenskej republiky Tát

Publikované: 30.03.2025 Aktualizované: 31.03.2025
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Štýlový 3 iz. byt s terasou, pivnicou a garážovým státím v novostavbe v tesnej blízkosti centa mesta

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²

MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

455,000 € 5833 €/m²

AZ. Na predaj elegantný 3-izbový byt v novostavbe EinPark v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 78 m²

Ponúkame na predaj moderný a vkusne zariadený 3-izbový byt, ktorý sa nachádza v obľúbenej novos

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

455,000 € 5833 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s výbornou polohou – Rovniankova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Rovniankova | 70 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s výbornou polohou – Rovniankova ul., Petržalka, 70 m², po reko

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,000 € 3986 €/m²

For sale – štýlový 3-izbový byt | vysoké poschodie, krásne výhľady & výborná dispozícia

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 78 m²

Ponúkame na predaj moderne zariadený 3-izbový byt v obľúbenom projekte MATADORKA na ulici Závod

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

357,000 € 4577 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pre nášho klienta hľadáme 3 - 4 izbový byt v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3- alebo 4-izbový byt v Petržalke. Akceptujeme pôvodný stav aj

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 € 3846 €/m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový byt v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Aktívne hľadáme pre konkrétneho klienta 3-izbový byt v Petržalke. Akceptujeme pôvodný stav, čia

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

210,000 € 3000 €/m²

Štýlový 3-izbový mezonet s terasou a loggiami s výhľadom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Rusovská cesta | 68.5 m²

Základné informácie 3-izbový mezonetový byt novostavba – kolaudácia 2020 (projekt Petržalka

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

419,900 € 6130 €/m²

ASSENZIO – PRENAJOM – 3 IZBOVÝ BYT – HOLÍČSKA – PETERŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Holíčska | 68 m²

Assenzio ponúka na dlhodobý prenájom príjemný a kompletne zariadený 3-izbový byt so zasklenou l

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ-BE.LIVE COMPANY-PREDAJ- KRÁSNY- 3-IZBOVÝ- BYT- PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Osuského | 64 m²

REZERVOVANÝ- BE.LIVE COMPANY: Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt vo vyhľadáv

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

254,900 € 3983 €/m²

3 izb. BYT V TEHLOVEJ NOVOSTAVBE na ZAČIATKU PETRŽALKY- 3 ZASTÁVKY ELEKTRIČKOU DO CENTRA BRATISLAVY

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 68.4 m²

Predaj: Priestranný 3-izbový tehlový byt na Šustekovej ulici (začiatok Petržalky) NOVOSTAVBA

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,700 € 4382 €/m²

člen NARKS

3-izbový zaridený byt na Furdekovej ulici v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Furdekova | 73 m²

Realitná kancelária Pegas real Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt vo vy

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

ASTER Predaj: ZREKONŠTRUOVANÝ 3i byt - Medveďovej, BA V (Ovsište), 70m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Medveďovej | 70 m²

ASTER Reality ponúka na predaj priestranný a zrekonštruovaný 3 izbový byt na Medveďovej ulici v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

254,990 € 3643 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom 3-izbového bytu s garážou – Šustekova ulica, začiatok Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 71 m²

Prenájom priestranného 3-izbového bytu s garážou – Šustekova ulica, začiatok Petržalky Ponúkam

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,200 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

BOSEN | 3 izbový byt v Bratislave v projkete Slnečnice zóna mesto, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 73.3 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s garážovým parkovacím státím, pivnič

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

345,000 € 4707 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÉ 3- izbový priestranný byt, Beňadická ulica - Petržalka, 74 m2, dve lodžie

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Beňadická | 73.95 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s dvomi lodžiami nachádzajúci sa v Bra

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,000 € 3178 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 3- izbový priestranný byt, Budatínska ulica - Petržalka, 84 m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 84 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3- izbový byt v Petržalke s rýchlym prí

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

298,000 € 3548 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na ulici Vilová v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Vilová | 84.25 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt orientovaný na dve svetové strany s pekným výhľadom do starej P

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

315,000 € 3739 €/m²

REZERVOVANÝ - Kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt na ulici Fedinova

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fedinova | 72.68 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na ulici Fedinova v Bratislave – Petržalke. Nachádza sa na 4.

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,000 € 3839 €/m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe Einpark Residence

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, nachádza sa v novostavbe Einpark Residence na Zadunajskej cest

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

498,000 € 6385 €/m²

Moderný 3-izb. byt s veľkou terasou a saunou v projekte Slnečnice mesto

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 132.38 m²

Moderný 3-izb. byt s veľkou terasou a saunou na ul. Zuzany Chalupovej v projekte Slnečnice mest

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 05.08.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

480,000 € 3626 €/m²

3-izb. byt na ul. Gustáva Malého v projekte Matadorka v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 67 m²

3-izb. byt na ul. Gustáva Malého v projekte Matadorka v Petržalke. Byt v osobnom vlastníctve, o

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

330,000 € 4925 €/m²

DOPYT - 3 izbový byt s loggiou v Petržalke, PONÚKNITE!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 68 m²

Hľadáme do ponuky 3 izbový byt s loggiou v Petržalke, v databáze záujemcov máme aj hotovostných

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

255,000 € 3750 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8507)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23079)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Reality v Martine (771)
Upresniť hľadanie