DOPYT - 3 - IZBOVÝ BYT S LOGGIOU - PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 69 m²

V zastúpení klienta hľadáme na kúpu 3 - izbový byt s loggiou v Bratislave , v mestskej časti Pe

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

265,000 € 3841 €/m²

3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite s panoramatickým výhľadom – Holíčska

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Holíčska | 66 m²

MRK Reality – realitná kancelária od roku 1999 vám exkluzívne iba u nás ponúka na predaj 3-izbo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

236,000 € 3576 €/m²

Priestranný 3 izb. byt na začiatku Petržalky so samostatnou garážou

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 72.5 m²

Prenájom priestranného 3-izbového bytu s garážou – Šustekova ulica, začiatok Petržalky Ponúkam

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,200 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Predaj pekného, komplet zariadeného 3 izbového bytu s krbom - ul. Budatínska BA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 66 m²

Realitná kancelária SOTHIS ponúka na predaj veľmi pekne riešený 3 izbový byt v Bratislave na u

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

275,000 € 4167 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 68 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Bratislave, mestská časť Petržalka, po P

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

230,000 € 3382 €/m²

3 izbový byt v Petržalke vo Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 89.5 m²

Realitná kancelária Pegas real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový apartmán v B

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 4022 €/m²

Nadštandardný 3-izbový byt v žiadanej časti Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Pečnianska | 71 m²

Realitná kancelária Pegas real Vám ponúka na predaj prerobený, nadštandardný 3-izbový byt v naj

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,000 € 4211 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt v Petržalke vo Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 69.1 m²

Publikované: 01.02.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

290,000 € 3907 €/m²

3 izbový byt s krásnymi výhľadmi vo Vienna Gate v BA Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska 8 | 89 m²

Moderné mestské bývanie s panoramatickými výhľadmi, veľkorysým priestorom a službami priamo v b

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 4045 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Vienna gate - 3-izb.byt s krásnymi výhľadmi na predaj v BA - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 88.5 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 4068 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

| HF&HD | NA PREDAJ | 3izb. byt vo výbornej lokalite v Bratislave – Petržalke.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 70 m²

HF&HD realitná kancelária Vám ponúka na predaj veľmi pekný 3izb. byt vo výbornej lokalite v Bra

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

286,000 € 4086 €/m²

Na predaj 3i byt v skvelej lokalite Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Hrobákova | 72 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný, svetlý a prakticky riešený 3-izbový byt s dostatkom úložného

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

PREDAJ - 3 izbový byt so šatníkom a zasklennou loggiou, Bratislava - Petržalka, Prokofievová ulica

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Prokofievova | 67 m²

Realitná kancelária Arkádia ponúka na predaj 3 izbový byt v Bratislave, na ulici Prokofievová.

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

252,000 € 3761 €/m²

3-izbový byt na predaj s nájomníkom – Petržalka, Námestie Hraničiarov

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Námestie Hraničiarov | 73 m²

3-izbový byt na predaj s nájomníkom – Petržalka, Námestie Hraničiarov Ponúkame na predaj **3-i

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

240,000 € 3288 €/m²

PRÉMIOVÝ 3i BYT - VILADOMY - 24m2 TERASA - GARÁŽ - NADŠTANDARD + KLÍMA V KAŽDEJ IZBE

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 96 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Slnečnice – Vilado

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

355,000 € 3698 €/m²

3 izbový byt vo Vienna Gate | 14. poschodie | Svetlý byt s okamžitým investičným výnosom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopcianska 8 | 69.1 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Vienna Gate, nachádzajúci sa na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

290,000 € 4197 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AG REALITYI REZERVOVANÝ 3izb. byt kompl. rekonštruovaný začiatok Petržalky - Gessayova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Gessayova | 68 m²

AG reality & finance, s.r.o / REZERVOVANÝ elegantný a priestranný 3 izbový byt v jednej z najo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

267,800 € 3938 €/m²

PREDAJ 3 izbového bytu s logiou, 64,9 m2 v BA Petržalke, Lachová ul, zvýšené prízemie, čiast. rekonštrukcia.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lachova | 64.9 m²

Ponúkame na predaj 3- izb. byt v Bratislave – Petržalke na Lachovej ul. Byt o výmere 64,9 m2 sa

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

247,000 € 3806 €/m²

Na predaj – 3-izbový byt v rekonštrukcii s možnosťou výberu štandardu – Vigľašská ulica, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Vígľašská | 70 m²

Ponúkame na predaj priamo v našom vlastníctve (bez provízie) 3-izbový byt v Petržalke na Vigľaš

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,900 € 3856 €/m²

3 izbový byt v Petržalke, po rekonštrukcií, cca 67 m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 67 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej časti Petržalky –

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

263,999 € 3940 €/m²

KÚPA 3-izbový byt- NOVOSTAVBA Bratislava- pre záujemcov z obhliadok

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre záujemcov z obhliadok, BYT 3+kk s nasledovnými preferenciami: Preferencie záujemc

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

AZ. Terasový trojizbový byt v projekte SKYBOX Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 72 m²

AZ. Realitná kancelária Vám exkluzívne prináša do ponuky moderný terasový trojizbový byt v obľú

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 5000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ| Priestranný 3i byt s terasou vo vyhľadávanej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 85 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj štýlový 3izbový byt, ktorý zaujme nielen dispozíciou, ale aj príj

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

599,000 € 7047 €/m²

3-IZBOVÝ BYT,PÔVODNÝ STAV,BALKÓN,PETRŽALKA,64m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 64 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave vhodný na kompletnú rekonštrukciu podľ

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

232,999 € 3641 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8507)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23080)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie